• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    AETHER
    AETHER --- ---
    Tadá!

    Je to tady, dnes je to 20 let, co se na nyx poprvé nalogovala TORI. V rámci oslavy jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    D1RABBIT: Já chtěl nabídnout 7, ale 60 jsi to trochu přebil. :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Koupim si klidne 6 hrnku a odnesu je do Nadeje, hlavne, kdyz mi bude dal fungovat DI! :D
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    PALEONTOLOG: vis o nejakym lepsim diskuzaku pro geronty? ja teda ne, takze drzim hubu a soupu nohama. :)
    SITH
    SITH --- ---
    AETHER: pokud lidi platí pár stovek ročně jen proto, aby jim fungovalo DI ,tak pár desítek nás už nezabije :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    POZITRON: proti tomu co nyx dostal od par jedincu v btc je to dismajor, jen kdyby tech. uroven odpovidala prijmum
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    AETHER: tomu nerozumim, ja myslim, ze kdyz si k cene kazdyho trika/hrnku prihodite desetikacku, tak to snad nemuze nikdo pocitit. treba na provoz serveru. nemam predstavu, kolik trik a hrnku se proda, ale i kdyby 1000, tak 10 000 se vam bude hodit. vubec bych se toho bejt tebou nebala.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    já jsem na vážkách, espresso hrníčky mi schází, ale taky bych ráda viděla, jak budou vypadat
    BOAR
    BOAR --- ---
    AETHER: to sou odpovedi ... kolik to bylo minule ?
    kdyby se udelala nejaka lehky info na homepage, tak by to mozna bylo lepsi -.
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    KOC256: Taky by mi to pripadalo OK. Kdyz to bude jasne komunikovany, abych objednaval s vedomim, ze pri nezajmu holt nebudou, tak cajk.
    AETHER
    AETHER --- ---
    FAIRIELLA: Jj, jsou poptane, ale zatim myslim mam navrhy na typ hrnku, ktery nakonec nebude.
    LOGO
    LOGO --- ---
    ADITU: nebo taky stačilo napsat - Ještě to není. - a bylo by to vyřešený. Bez mínusů a dalších doprovodných komentářů :b
    BANSHEE
    BANSHEE --- ---
    AETHER: Dá se někde vidět, jaký mají ty espresso hrníčky tvar?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AETHER:
    tak pokud je známý hrnek, tak spusťte objednávky s velkou červenou informací, že pokud se nenasbírá 100 objednávek, tak výroba nebude. Takový kickstarter... :)

    A jediné riziko je, že když se to nenasbírá, tak někdo stráví hodinu aby povracel platby...
    SATAI
    SATAI --- ---
    AETHER: Jasne, uz popiji z espresso hrnku Doubleshot.
    AETHER
    AETHER --- ---
    SATAI: Do hrnku na espresso?
    SATAI
    SATAI --- ---
    AETHER: uprimne jsem trochu na hrane... Bude dost tlustosteny, aby se do nej mohlo dat miminu rano kakao? :-D
    AETHER
    AETHER --- ---
    KOC256: Kdyz si 50 lidi objedna hrnek a pak jim rekneme, ze smula, asi nebudou moc nadseni. Proto ten “pruzkum” trhu delam touhle formou. Je to nejisty, ale prijde mi to ferovejsi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AETHER:
    a co udelat pruzkum trhu (predobednavky)?
    AETHER
    AETHER --- ---
    KASUMI: to budu muset zjistit... ale bude to podobný jako minule.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam