• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    KALHOTKA: Jj... Bastard jede "Euro-asijské velikosti"
    V pánských velikostech odpovídá "Bastard XL" klasickému "euro L" nebo "čínskému 3XL"
    ADITU
    ADITU --- ---
    KALHOTKA: je. a XXL má v tabulce přes prsa 55cm.
    NYX 20 let dámské tričko Black – digi-tisk | Bastard.cz – triko shop
    https://www.bastard.cz/digi-tisk/nyx-20-let-790_damske-tricko_black/

    ADITU
    ADITU --- ---
    NELLAS: spíš je tričko menší než čekala, protože nekoukla na tabulku rozměrů.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KALHOTKA: Jako že ti poslali jinou než objednanou velikost?
    MR_PREWEET
    MR_PREWEET --- ---
    KALHOTKA: tam meli prehled rozmeru, aspon u panskych produktu...
    SITH
    SITH --- ---
    Dobrý den xxxx,

    rád bych se omluvil za delší dodací lhůtu u Vaší objednávky. Konkrétně plecháček NYX jsme se rozhodli tisknout nejkvalitnější možnou metodou tisku (sítotisk). Oproti dříve uvažované metodě (sublimace), je sítotisk barevně věrnější a rozhodně trvanlivější.

    Díky změně technologie ale došlo k prodloužení výroby - plecháče budou hotové v pátek 26.2. Ihned poté je dovezeme do skladu, kde se objednávka zkompletuje v pondělí 1.3. pofrčí k Vám.

    Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám za posunutí termínu doručení objednávky.

    Michal Javorka
    Bastard.cz
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    KULA: "those damn kids skateboarding on the sidewalk!"

    KULA
    KULA --- ---
    MTZ: Ty se nějak věnuješ tomu bastard eshopu? Hele není to hatecore, čistá zvědavost z mé strany....líbí se ti to obsahově a nebo se soustředíš čistě na bizz? Ptám se, protože mě to upřímně zajímá.
    MTZ
    MTZ --- ---
    CAMELLA: Pošlete mi pls svůj e-mail nebo napište na info@bastard.cz a koukneme na to.
    FAT
    FAT --- ---
    NAVARA: Mně to na gmail přišlo do prioritní složky.
    :-)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Je to zvláštní. Mně na gmail přišlo za ten digital tisk vsechno korektně a okamžitě
    SUPET
    SUPET --- ---
    KOC256:
    NAVARA:
    mne spamy na seznamu bezne chodi do spam slozky a automaticke mazani probiha az po 30 dnech. A chodi mi tam rozhodne horsi veci nez je potvrzeni z eshopu, tak si nedovedu predstavit, co by kde museli mit jak nastavene, aby tohle ten seznam rovnou smazal. Kazdopadne je to zvlastni a zkontrolovat by si to rozhodne meli, kdyz uz je nas s timhle problemem vic..
    FIFI
    FIFI --- ---
    FIFI: proste hrnek s víčkem, to jsem tím chtěla říct
    FIFI
    FIFI --- ---
    AETHER: Ja se ted v korone snazim co mozna nejmene chodit v praci do spolecne kuchynky. Kafe si delam doma, vezu do kolbenky zabalene v ubrousku a v igelitovem pytli do kose, tam vypiji z hrnku kavu, zabalim do ubrousku a do toho pytle do kose, doma jde hrnek do mycky (pokud je tam urcen). Pytel do kose se pak vyuzije v kosi.

    Hrnky mam tri, ten jeden neni termo, stridam je, jak vyjde mycka.
    Asi bych nemusela mit ani termo, ale nejaky, z ktereho se to po dobu cesty nevyleje (ale pro jistotu to stejne je v tom ubrousku a igelitaku).

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256, CAMELLA: Seznam je v tomhle poměrně agresivní.
    Jak gsuite oznamuje maily odmítnuté serverem příjemce - jestli vůbec - ale nevím :o
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CAMELLA:
    Ocividné SPAMY nejdou ani do SPAMové složky, ale servery je natvrdo mažou.

    Možná by to měli kluci prohnat pres mail tester...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SUPET: taky nemam žádné info nic, žádný mail nikde (ani ve spamu ani jinde, ani vyhledávání nic nenajde)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MTZ: A právě proto je divný, že to padá do spamu na gmailu :)
    MTZ
    MTZ --- ---
    NAVARA: Je to sice z gmailu, ale přes placený Gsuite.
    MTZ
    MTZ --- ---
    Hrnky a šálky už jsme vyzvedli z dílny. V prodeji jsou teď nivě 3 poslední kusy velkých hrnků.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam