• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    SUPET
    SUPET --- ---
    KOC256:
    NAVARA:
    mne spamy na seznamu bezne chodi do spam slozky a automaticke mazani probiha az po 30 dnech. A chodi mi tam rozhodne horsi veci nez je potvrzeni z eshopu, tak si nedovedu predstavit, co by kde museli mit jak nastavene, aby tohle ten seznam rovnou smazal. Kazdopadne je to zvlastni a zkontrolovat by si to rozhodne meli, kdyz uz je nas s timhle problemem vic..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256, CAMELLA: Seznam je v tomhle poměrně agresivní.
    Jak gsuite oznamuje maily odmítnuté serverem příjemce - jestli vůbec - ale nevím :o
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CAMELLA:
    Ocividné SPAMY nejdou ani do SPAMové složky, ale servery je natvrdo mažou.

    Možná by to měli kluci prohnat pres mail tester...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SUPET: taky nemam žádné info nic, žádný mail nikde (ani ve spamu ani jinde, ani vyhledávání nic nenajde)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MTZ: A právě proto je divný, že to padá do spamu na gmailu :)
    MTZ
    MTZ --- ---
    NAVARA: Je to sice z gmailu, ale přes placený Gsuite.
    MTZ
    MTZ --- ---
    Hrnky a šálky už jsme vyzvedli z dílny. V prodeji jsou teď nivě 3 poslední kusy velkých hrnků.

    FIFI
    FIFI --- ---
    A jeste jedno, az definitivne po corone ztloustnu, ve vetsi velikosti a v cervene:)

    FIFI
    FIFI --- ---
    PRED a PO



    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KOUDY: no nemládneš, hele, taky už ti táhne minimálně na čtyřicet :P
    FAT
    FAT --- ---
    FIFI: Nové Sailory, koukám. Já jsem si koupil ty současné. Ale Sailora mám pořád moc hezkého.
    :-)
    FIFI
    FIFI --- ---
    Uz je to u nas

    BENAC
    BENAC --- ---
    plechový hrnek už není ... das ist ganz shade!!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FIFI: Pche! :)
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    FIFI: reklamní termohrnky stojí většinou za starou bačkoru, mám jich doma hromadu a nevyužívám ani jeden ...
    AETHER
    AETHER --- ---
    FIFI: hele to jsem řešila před pár lety na jednom jiném projektu a tenkrát potiskovatelné termohrnky byly obecně dost low end kvalita. Takže toho bych se i bála.
    AETHER
    AETHER --- ---
    FIFI: vůbec nevím, kde by byly, ale kouknu
    FIFI
    FIFI --- ---
    AETHER: dnes ráno u snídaně nás křížkem po funuse napadlo, že by byly skvělé termohrnky, to by se u nás užilo.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OMNISLASH: Což je zvláštní, protože to vypadá, že to rozesílají ze svého účtu na gmailu :D

    Received: from www.bastard.cz (frank.onebit.cz. [2a01:430:13::212]) by smtp-relay.gmail.com with ESMTPS id ji2sm234769ejc.29.2021.02.08.12.57.0
    FIFI
    FIFI --- ---
    NAVARA: ano, teď jí je 20 a ehm... no to jen přes moji mrtvolu : )

    AETHER: já nějaké fotky měla, ale ztratily se. Pokud na ně někde náhodou narazíš, pošleš?

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FIFI: Teď je jí 20 let? Akorát pro Koudyho!
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    WRIGLEY: Slušná šance, že si mailing ohledně objednávek řeší inhouse z appky, zatímco newsletter je řešený přes profi službu která to má ošetřené (jsem lenivý se do emailu podívat jestli to tak fakt je, ale bývá to tak :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam