• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    COMODOR_FALKON,KID_MCHUTT: A pro ještě větší znatení:
    XL nyxí galaxie versus australské L - https://photos.app.goo.gl/N5SeTgz9xiHmroW28
    L australské versus "sportovní XL" (upnuté) - https://photos.app.goo.gl/sZQafJYZXKmCiWcA6
    GALE
    GALE --- ---
    Při objednávce jsem předpokládala, že bastardí trička jsou pořád stejná. Mám doma dvě z různé doby L a XL. S mou velikostí 42 mi jsou obě, jen to L je kratší asi o 3 cm. Obě už toho mají trochu za sebou. Objednala jsem teď to volné L a to klasické XL.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    KID_MCHUTT: Asi takhle - to horní tričko je "větší M", to spodní je XL nyxí galaxie z minula...



    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ADITU: a pri pohledu na tabulku budu asi vracet i to L, no to je trapas.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KALHOTKA: taky mam dojem, ze jsou tricka nejaka mensi. ja jsem potupne vracela zpet velikost M a objednala L. pres kozy bez sance.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    COMODOR_FALKON: nestraš.
    FIFI
    FIFI --- ---
    FIFI: Ale jeste jsem ho neprala/ nesusila.
    FIFI
    FIFI --- ---
    FIFI
    FIFI --- ---
    KALHOTKA: já Ti úplně nerozumím. Každopádně před nákupem jsem měřila starej vir. Sailor z roku 2016 - jak se srazil po praní / v sušičce a poměřovala s tím, co píší ve velikostech. Vzala jsem jeden novej v. Sailor velikosti M a jeden L.

    Lko mám na sobě v práci právě teď.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    CHEESS: a ja o dve XX mimo:D jeeej, jako ok, ze neco nepretahnu pres prsa je porad lepsi, jak pres prdel:D
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    TUILE: však to si v klidu, těch 55 nádob dvěma, je to jen jedna strana, takže obvod 110, do toho by ses vejít mohla :D
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    TUILE: náhodou, konečně důvod zhubnout! :D

    SARAJ: byly tam různý střihy a každý tričko úplně jiný rozměry, takže já objednala jedno M a druhý Xl, tak su zvědavá..
    TUILE
    TUILE --- ---
    CHEESS: ja myslim ze mi pod osumdesat pres kozy neda ani deset kilo dolu :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Já ji sice zkoumala, ale teď se ve mně ozývají pochybnosti, jestli jsem teda vybrala správnou velikost. No nic, příští týden se uvidí :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    TUILE: postav se do rady, je nas evidentne vic. Uprimne mne teda nenapadlo studovat cinsko- evropsko - americke- mixovane nyx velikosti. Trosku to zavani nejakou swap party.D
    TUILE
    TUILE --- ---
    to sem si tu tabulku velikosti asi mela precist :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    RAVNOS: a podruhe - pytle:D
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    SARAJ: to som asi v prdeli.. dam dceram ked tak ;-)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    olol. holt budeme vyměňovat mezi sebou.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    To ani nerikejte:// pytle
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam