• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    ADITU
    ADITU --- ---
    POZITRON: dával jsem screenshot jen jednoho typu trička. ten nový typ má velikosti dost jinačí.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ADITU: a pri pohledu na tabulku budu asi vracet i to L, no to je trapas.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KALHOTKA: taky mam dojem, ze jsou tricka nejaka mensi. ja jsem potupne vracela zpet velikost M a objednala L. pres kozy bez sance.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    COMODOR_FALKON: nestraš.
    FIFI
    FIFI --- ---
    FIFI: Ale jeste jsem ho neprala/ nesusila.
    FIFI
    FIFI --- ---
    FIFI
    FIFI --- ---
    KALHOTKA: já Ti úplně nerozumím. Každopádně před nákupem jsem měřila starej vir. Sailor z roku 2016 - jak se srazil po praní / v sušičce a poměřovala s tím, co píší ve velikostech. Vzala jsem jeden novej v. Sailor velikosti M a jeden L.

    Lko mám na sobě v práci právě teď.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    CHEESS: a ja o dve XX mimo:D jeeej, jako ok, ze neco nepretahnu pres prsa je porad lepsi, jak pres prdel:D
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    TUILE: však to si v klidu, těch 55 nádob dvěma, je to jen jedna strana, takže obvod 110, do toho by ses vejít mohla :D
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    TUILE: náhodou, konečně důvod zhubnout! :D

    SARAJ: byly tam různý střihy a každý tričko úplně jiný rozměry, takže já objednala jedno M a druhý Xl, tak su zvědavá..
    TUILE
    TUILE --- ---
    CHEESS: ja myslim ze mi pod osumdesat pres kozy neda ani deset kilo dolu :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Já ji sice zkoumala, ale teď se ve mně ozývají pochybnosti, jestli jsem teda vybrala správnou velikost. No nic, příští týden se uvidí :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    TUILE: postav se do rady, je nas evidentne vic. Uprimne mne teda nenapadlo studovat cinsko- evropsko - americke- mixovane nyx velikosti. Trosku to zavani nejakou swap party.D
    TUILE
    TUILE --- ---
    to sem si tu tabulku velikosti asi mela precist :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    RAVNOS: a podruhe - pytle:D
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    SARAJ: to som asi v prdeli.. dam dceram ked tak ;-)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    olol. holt budeme vyměňovat mezi sebou.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    To ani nerikejte:// pytle
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    KALHOTKA: Jj... Bastard jede "Euro-asijské velikosti"
    V pánských velikostech odpovídá "Bastard XL" klasickému "euro L" nebo "čínskému 3XL"
    ADITU
    ADITU --- ---
    KALHOTKA: je. a XXL má v tabulce přes prsa 55cm.
    NYX 20 let dámské tričko Black – digi-tisk | Bastard.cz – triko shop
    https://www.bastard.cz/digi-tisk/nyx-20-let-790_damske-tricko_black/

    ADITU
    ADITU --- ---
    NELLAS: spíš je tričko menší než čekala, protože nekoukla na tabulku rozměrů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam