• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    PSYCHO: hledala jsem to schvalne v poste, ale nejstarsi zaloha tam je z nejakeho duvodu az 2005, hm.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: Za to si pamatuju, ze to bylo 114 tricek.
    Nevim proc si pamatuju zrovna tohle.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    FIFI: Dobra otazka. Rekl bych 2002, ale jistej si tim nejsem.
    FIFI
    FIFI --- ---
    PSYCHO: V kterem roce to bylo?
    AETHER
    AETHER --- ---
    Ahoj, je to, jak píše Maajaa, možná jste si toho všimli i u více obchodů. Pokud nakoupíte něco, co stejně ještě není skladem, přijde dotazník na hodnocení.

    Myslím, že nám Bastard vyšel vstříc, zajistil pro nás i věci, které nejsou standardně v jejich sortimentu a snaží se, abyste měli merch co nejdřív doma a - co oceňuji nejvíc - záleží jim na kvalitě.

    Tak prosím mějte trpělivost, pokud se tyhle automatické hlášky míjejí s realitou a vydržte. Je třeba taky říct, že ani situace, ve které se nacházíme, není úplně běžná.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    VOJTASAN: jeste ze tyhle true recenzenty mame, ja si dycky rikam co za dementy to pise a proc...

    ted uz vim co za dementy a i proc, protoze.... dementi :))

    ale jasny, posilaj legalni spam a hipsta kuryr to neprivez jeste ten den, ja to chapu, doba je zla, nemame co řešit (ted uz teda trošku jo, hehe :)) tak je treba to vsem rict jak ti nicej zivot :))

    diky a těší me ze te poznavam kamo :))

    jinak teda kde je moje objednávka netusim a ani kdy dorazí, je mi to fuk, verim ze nekdy to dorazi a diky unikatnosti si rad pockam a chapu to... ;)
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    VOJTASAN: Pokud vím tak Heureka posílá mail automaticky po deseti dnech a nemá informace o dodání či ne, právě proto, aby když je eshop nespolehlivý tak nemohl zrušit poslání formuláře.
    Jinak myslím že Bastard nijak často neprodává formou předprodeje, tak mi přijde, že z toho důvodu tam může mít ty nedokonalosti v datech. I tady někdo psal, že např. plecháčky budou později - ale budou v lepší kvalitě.
    A přijde mi, že komunikační mezery jsou na obou stranách (bastard mohl mít preciznější informace v mailu a zakazníci zase mohou v případě nejasností nejdřív kontaktovat eshop, než napíšou negativní recenzi).
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Já mám v mailu dodání 2.3. a zvládla jsem použít velikostní tabulky. Kde si mám vyzvednout klíčenku?

    Při příštím výročí dopočuju jen zdražit prémiovku. Nyxáci budou brblat cca stejně, ale bude okolo toho míň chaosu. :)))
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    PSYCHO: a tehdy ani nebyla moznost damskeho trika :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ZSIS: tak to já jsem zpovykanej, o tom žádná. :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: Mozna trochu starsi, ale stejne idiot.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    KASUMI: Ja bych vsem, takhle pri tech 20. letech rad pripomnel, ze prvni tricka nyxu (uplne prvni virtual sailors) byly mnohem vetsi pruser a to hlavne proto, ze tisk a dodani jsem resil tehda patnactiletej ja… :D
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    JOHN_LENON:
    "Imagine no possessions
    I wonder if you can
    No need for greed or hunger
    A brotherhood of man
    Imagine all the people
    Sharing all the world..."
    :D

    first world problems.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    A teď si vemte, že tihle zpovykaný Pražáci zkažený instantní ekonomikou, kteří nemají dostatečně silný komunitní cítění a porozumění, budou nosit to triko. A ke všemu jsou to i lidi, kteří straší ostatní lidi na internetech. A magoři jsou to.

    Já bych si v klidu počkal, jen mi vadil ten shitstorm v mailu a triko nikde.
    CUNESK8
    CUNESK8 --- ---
    JOHN_LENON: vyjadroval jsem se k trikam SITOTISK. ;) Mne je taky u prdele, kdy to dojde. Stejne si ho oblecu tak 5 let :D . Chyby se v tomto svete deji a co uz.... Hlavni z toho je se neposrat. :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KASUMI: mě to nedodani nijak nevysira, buhvi, kdy vlastně to triko na sebe natahnu.


    ale co mi štve, kdyz se někdo navazi do mého kamaráda. i když tu chybu udělal hlavně on a to v komunikaci.

    jinak bych to neřešil vůbec. vlastně jsem na nějaký nyxi trika uplne zapomněl. :)))


    KASUMI
    KASUMI --- ---
    JOHN_LENON: Ja to rozumim. Na druhou stranu, mam dost zkusenosti se svym podnikanim i jinych, aby me tyhle veci, pokud o nic nejde, nejak vylozene nesrali.. ano, taky chci 100% sluzbu, ale vis jak - choose your battles a tady jde fakt o uplny nic :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    CUNESK8: a pak ti do mailu, z toho serveru, přijde, že to bude doručováno 22.2.. a teď si vyber. jsem magor, protože věřím tomu, co mi TEN prodejce pošle?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KASUMI: pro mě za mě, klidně za měsíc. trik mam plnou skříň.

    ale když ti přijde mail, že zboží bude doručováno na zasilkovnu v pondělí 22. 2., tak kde to jsme. pořád jsme v tržní ekonomice, kde člověk uzavírá smlouvu mezi dvěma subjekty. bastardem a zákazníkem. pokud si do obchodních podmínek uvede, ze se harmonogram dodání určuje dle záhlaví auditka na komunitním uzavřeném serveru, tak ok. moje chyba. jenže to tak není. a namísto toho chodej generecký maily.

    lidi, uvědomte si, že je to pořád kšeft, ne kamarádská seance.
    CUNESK8
    CUNESK8 --- ---
    KASUMI: Lidi jsou magoři. Při objednávce u nyxiho trika sitotisk bylo: Odesílámé po 1.3.2021!! nechápu, co lidi na tom nerozumí....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam