• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    PSYCHO: hledala jsem to schvalne v poste, ale nejstarsi zaloha tam je z nejakeho duvodu az 2005, hm.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: Za to si pamatuju, ze to bylo 114 tricek.
    Nevim proc si pamatuju zrovna tohle.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    FIFI: Dobra otazka. Rekl bych 2002, ale jistej si tim nejsem.
    FIFI
    FIFI --- ---
    PSYCHO: V kterem roce to bylo?
    AETHER
    AETHER --- ---
    Ahoj, je to, jak píše Maajaa, možná jste si toho všimli i u více obchodů. Pokud nakoupíte něco, co stejně ještě není skladem, přijde dotazník na hodnocení.

    Myslím, že nám Bastard vyšel vstříc, zajistil pro nás i věci, které nejsou standardně v jejich sortimentu a snaží se, abyste měli merch co nejdřív doma a - co oceňuji nejvíc - záleží jim na kvalitě.

    Tak prosím mějte trpělivost, pokud se tyhle automatické hlášky míjejí s realitou a vydržte. Je třeba taky říct, že ani situace, ve které se nacházíme, není úplně běžná.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    VOJTASAN: jeste ze tyhle true recenzenty mame, ja si dycky rikam co za dementy to pise a proc...

    ted uz vim co za dementy a i proc, protoze.... dementi :))

    ale jasny, posilaj legalni spam a hipsta kuryr to neprivez jeste ten den, ja to chapu, doba je zla, nemame co řešit (ted uz teda trošku jo, hehe :)) tak je treba to vsem rict jak ti nicej zivot :))

    diky a těší me ze te poznavam kamo :))

    jinak teda kde je moje objednávka netusim a ani kdy dorazí, je mi to fuk, verim ze nekdy to dorazi a diky unikatnosti si rad pockam a chapu to... ;)
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    VOJTASAN: Pokud vím tak Heureka posílá mail automaticky po deseti dnech a nemá informace o dodání či ne, právě proto, aby když je eshop nespolehlivý tak nemohl zrušit poslání formuláře.
    Jinak myslím že Bastard nijak často neprodává formou předprodeje, tak mi přijde, že z toho důvodu tam může mít ty nedokonalosti v datech. I tady někdo psal, že např. plecháčky budou později - ale budou v lepší kvalitě.
    A přijde mi, že komunikační mezery jsou na obou stranách (bastard mohl mít preciznější informace v mailu a zakazníci zase mohou v případě nejasností nejdřív kontaktovat eshop, než napíšou negativní recenzi).
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Já mám v mailu dodání 2.3. a zvládla jsem použít velikostní tabulky. Kde si mám vyzvednout klíčenku?

    Při příštím výročí dopočuju jen zdražit prémiovku. Nyxáci budou brblat cca stejně, ale bude okolo toho míň chaosu. :)))
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    PSYCHO: a tehdy ani nebyla moznost damskeho trika :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ZSIS: tak to já jsem zpovykanej, o tom žádná. :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: Mozna trochu starsi, ale stejne idiot.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    KASUMI: Ja bych vsem, takhle pri tech 20. letech rad pripomnel, ze prvni tricka nyxu (uplne prvni virtual sailors) byly mnohem vetsi pruser a to hlavne proto, ze tisk a dodani jsem resil tehda patnactiletej ja… :D
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    JOHN_LENON:
    "Imagine no possessions
    I wonder if you can
    No need for greed or hunger
    A brotherhood of man
    Imagine all the people
    Sharing all the world..."
    :D

    first world problems.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    A teď si vemte, že tihle zpovykaný Pražáci zkažený instantní ekonomikou, kteří nemají dostatečně silný komunitní cítění a porozumění, budou nosit to triko. A ke všemu jsou to i lidi, kteří straší ostatní lidi na internetech. A magoři jsou to.

    Já bych si v klidu počkal, jen mi vadil ten shitstorm v mailu a triko nikde.
    CUNESK8
    CUNESK8 --- ---
    JOHN_LENON: vyjadroval jsem se k trikam SITOTISK. ;) Mne je taky u prdele, kdy to dojde. Stejne si ho oblecu tak 5 let :D . Chyby se v tomto svete deji a co uz.... Hlavni z toho je se neposrat. :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KASUMI: mě to nedodani nijak nevysira, buhvi, kdy vlastně to triko na sebe natahnu.


    ale co mi štve, kdyz se někdo navazi do mého kamaráda. i když tu chybu udělal hlavně on a to v komunikaci.

    jinak bych to neřešil vůbec. vlastně jsem na nějaký nyxi trika uplne zapomněl. :)))


    KASUMI
    KASUMI --- ---
    JOHN_LENON: Ja to rozumim. Na druhou stranu, mam dost zkusenosti se svym podnikanim i jinych, aby me tyhle veci, pokud o nic nejde, nejak vylozene nesrali.. ano, taky chci 100% sluzbu, ale vis jak - choose your battles a tady jde fakt o uplny nic :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    CUNESK8: a pak ti do mailu, z toho serveru, přijde, že to bude doručováno 22.2.. a teď si vyber. jsem magor, protože věřím tomu, co mi TEN prodejce pošle?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KASUMI: pro mě za mě, klidně za měsíc. trik mam plnou skříň.

    ale když ti přijde mail, že zboží bude doručováno na zasilkovnu v pondělí 22. 2., tak kde to jsme. pořád jsme v tržní ekonomice, kde člověk uzavírá smlouvu mezi dvěma subjekty. bastardem a zákazníkem. pokud si do obchodních podmínek uvede, ze se harmonogram dodání určuje dle záhlaví auditka na komunitním uzavřeném serveru, tak ok. moje chyba. jenže to tak není. a namísto toho chodej generecký maily.

    lidi, uvědomte si, že je to pořád kšeft, ne kamarádská seance.
    CUNESK8
    CUNESK8 --- ---
    KASUMI: Lidi jsou magoři. Při objednávce u nyxiho trika sitotisk bylo: Odesílámé po 1.3.2021!! nechápu, co lidi na tom nerozumí....
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    My 2cent - zvykli jsme si na nejakou instantni ekonomiku a tohle je dusledek. Nyx akce je neco special, co dela beznej eshop navic a komunikace mozna neni 100%, ale porad je vstricna s ohledem na pozadavek. Chapu, ze zakaznik, kterej nevidi dal nez za “hele nyxi tricko, to si objednam” ma pocit nespokojenosti, kdyz mu prijde email ala nize, na druhou stranu - kdyz se o tom vic zjisti, stalo by za to nedelat z komara velblouda. Vazne. Proste to nebude tenhle tyden, ale za dva, tri, ctyri - asi na tom nestoji osud sveta. A hned se certit, ze nekdo nebyl 100% v komunikaci, kdyz jde o “komunitni” projekt , je fakt trochu zabomysi.
    KACIR
    KACIR --- ---
    NAVARA: Ne, jen dva velký hrnky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam