• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    FIFI
    FIFI --- ---
    FAT: Musis sem dam fotku v triku :)

    Kdyz mohu ja, muzes i Ty! :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    FIFI: Tak to je hodně dobrý. Já mám jak hrníček z minula (viz foto) tak trička (z minula i předminula)
    FIFI
    FIFI --- ---
    HERKULES: Ja mam stale ten z minula, prisel kazovej a proto je urcitne raritni:)

    FIFI
    FIFI --- ---
    ZUK: Ktere mas s lemem? Mne by eSko bylo proste asi kratke? Mam eMka a eLka, nemam prsa, takze sirka OK, ale delka by mi byla kratka.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    XL polo je mi akorát, objednáváno dle tabulky. Piliny byly všude po stole :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    OMNISLASH: To se vyklepe. Myslím ten hrnek :-)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    chapu, zeje potreba katovat kosty, ale aby mel hrnek tak mizerne dno, ze po polozeni na rovnou plochu kvedla, to tedy jako nic moc. na reklamaci to asi spis neni, ale radost opravdu neudelalo. triko subjektivne pusobi jako jeste lehci matros nez ta nejlevnejsi z bezpotisku, co kupuji, ale snad prekvapi a po par vypranich bude stale drzet.
    DICTATORFIDEL
    DICTATORFIDEL --- ---
    OVERWATCH: a popřípadě vyměnit špatné velikosti :D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Jakmile to pujde, tak usporadam nyx sraz v jedny super vinarne v Praze, tam se budete moct predstavit v novem tricku. ;o)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    NEVILL: ja mam keramiku, takze dobry, radsi piliny nez strepy. Chapu zamer udelat to hezky, ale tady bych spis dala prednost plastovym bublinam.
    Neva, to se vypere a vyklepe, triko je fajn, skoda, ze v nem nemuzu vecer do hospody:(
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    ETERNITY: No, taky jsem si říkal že ty piliny snad ani nemusely být, zvlášť když jsem tam měl jen plecháček... :-)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Tvl to byl napad objednat si hrnek s trickem:) Hrnek prisel peclive zabaleny v pililinach a byt bylo triko v igelitu, asi z nej ty mikrocastecky pilin, co si nasly cestu, nikdy nedostanu. To je horsi jak vyprat cerne pradlo s papirovym kapesnikem tohleto...
    DICTATORFIDEL
    DICTATORFIDEL --- ---
    Uff, ještě, že jsem si prostudoval tabulku velikostí a vzal XXL. Velikostně odpovídá starému XL. Za mě spokojenost.
    ZUK
    ZUK --- ---
    Dnes jsem vyzvedla ze Zásilkovny, ani jsem takovou rychlost nečekala (když psali hned, že to bude až v březnu). Mám to tričko s lemem, Sko je úplně dostačující ;-) Po přečtení komentů dole jsem se bála, že mi bude malé přes prsa, ale je to OK. Je pravda, že ten vršek, jak ramena přecházejí k rukávům nesedí úplně, ale je to střihem a vlastně mi ani nevadí. Z minula mám tílko a pořád je super, tak doufám, že kvalita bude stejná ;-)
    FAT
    FAT --- ---
    FAT: Tak rozbaleno, vyzkoušeno, v hrnku čaj.
    T-Shirt XL je docela na tělo, ale dá se. Polo ve velikosti 3XL je odpovídajícně volné a pohodové. Tak jsem si to představoval.
    Za mě spokojenost a všem co se o to starali děkuji. A za pět let bude "čtvrtstoletí" tak bude větší sláva. Chtělo by to někdy na léto a udělat sraz Nyxích triček někde v přírodě a blízko hospody...
    ;-)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    QWERTZ: Já chci taky na očkování :D
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    No, tak jdeme vyměňovat! :D
    Nechcete někdo čtyři tílka s tou lištou (green, grey, navy, black) a jedno tílko Virtual sailors (navy, přišlo mi vtipný v tom hodit plachtit), velikost L?
    NYX Virtual Sailors pánské tílko Black – digi-tisk | Bastard.cz – triko shop
    https://www.bastard.cz/digi-tisk/nyx-virtual-sailors-786_panske-tilko_black/
    Normálně nosím spíš XLka, ale u těch tílek mi krásně padla Mka, co si pořídila přítelkyně. :) Takže Lko bude spíš na obvod okolo prsou ke 115 cm než ke 105 cm... ;) Já bych se musel příšerně vyžrat nebo začít sypat, aby na mne smutně neviselo.
    Rád bych za ně třeba aspoň dvě kila za kus, dal jsem čtyři stovky a až na jedno nejsou ani rozbalené. ;)

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Asi sbírám hrnečky :))

    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    Kávu před očkováním... s šálkem a trikem jsem spoko

    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Nechcete nekdo damsky s lemem ve velikosti S? Ze bych to nemusela vracet...strih mi proste nesedi. Ale jinak matros skvelej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam