• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    ETERNITY: No, taky jsem si říkal že ty piliny snad ani nemusely být, zvlášť když jsem tam měl jen plecháček... :-)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Tvl to byl napad objednat si hrnek s trickem:) Hrnek prisel peclive zabaleny v pililinach a byt bylo triko v igelitu, asi z nej ty mikrocastecky pilin, co si nasly cestu, nikdy nedostanu. To je horsi jak vyprat cerne pradlo s papirovym kapesnikem tohleto...
    DICTATORFIDEL
    DICTATORFIDEL --- ---
    Uff, ještě, že jsem si prostudoval tabulku velikostí a vzal XXL. Velikostně odpovídá starému XL. Za mě spokojenost.
    ZUK
    ZUK --- ---
    Dnes jsem vyzvedla ze Zásilkovny, ani jsem takovou rychlost nečekala (když psali hned, že to bude až v březnu). Mám to tričko s lemem, Sko je úplně dostačující ;-) Po přečtení komentů dole jsem se bála, že mi bude malé přes prsa, ale je to OK. Je pravda, že ten vršek, jak ramena přecházejí k rukávům nesedí úplně, ale je to střihem a vlastně mi ani nevadí. Z minula mám tílko a pořád je super, tak doufám, že kvalita bude stejná ;-)
    FAT
    FAT --- ---
    FAT: Tak rozbaleno, vyzkoušeno, v hrnku čaj.
    T-Shirt XL je docela na tělo, ale dá se. Polo ve velikosti 3XL je odpovídajícně volné a pohodové. Tak jsem si to představoval.
    Za mě spokojenost a všem co se o to starali děkuji. A za pět let bude "čtvrtstoletí" tak bude větší sláva. Chtělo by to někdy na léto a udělat sraz Nyxích triček někde v přírodě a blízko hospody...
    ;-)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    QWERTZ: Já chci taky na očkování :D
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    No, tak jdeme vyměňovat! :D
    Nechcete někdo čtyři tílka s tou lištou (green, grey, navy, black) a jedno tílko Virtual sailors (navy, přišlo mi vtipný v tom hodit plachtit), velikost L?
    NYX Virtual Sailors pánské tílko Black – digi-tisk | Bastard.cz – triko shop
    https://www.bastard.cz/digi-tisk/nyx-virtual-sailors-786_panske-tilko_black/
    Normálně nosím spíš XLka, ale u těch tílek mi krásně padla Mka, co si pořídila přítelkyně. :) Takže Lko bude spíš na obvod okolo prsou ke 115 cm než ke 105 cm... ;) Já bych se musel příšerně vyžrat nebo začít sypat, aby na mne smutně neviselo.
    Rád bych za ně třeba aspoň dvě kila za kus, dal jsem čtyři stovky a až na jedno nejsou ani rozbalené. ;)

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Asi sbírám hrnečky :))

    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    Kávu před očkováním... s šálkem a trikem jsem spoko

    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Nechcete nekdo damsky s lemem ve velikosti S? Ze bych to nemusela vracet...strih mi proste nesedi. Ale jinak matros skvelej.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    pořídil jsem si mimo jiné vzor virtual sailors a přijde mi, že na mém exempláři je ta vodorovná linka docela nakřivo
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    KID_MCHUTT: jo nestraš! Taky mám na stole v krabici XXLko a do otevření zbývá ještě hodina a půl
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KID_MCHUTT: Nestává se mi často, aby mi XL bylo fakt velké :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NELLAS: hele, buď ráda, já když to na sebe navleču, jsou mi vidět kontinenty :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KID_MCHUTT: Hmm, já zase zjistila, že bych klidně mohla mít o číslo menší. Asi jsem se... přecenila :))
    FAT
    FAT --- ---
    KID_MCHUTT: Nestraš! Teď jsem si je vyzvedl a domu to mám ještě 3/4 hoďky. To budou nervy...
    ;-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    nojo, já budu muset shodit nebo dát trička dětem, zdá se. Holt není XXL od Bastardu jako XXL od Bastardu, ale to už jsme tu řešili. Ale co, o motivaci víc.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Trika i plecháček jsou doma, vše v pořádku. Díky! :-)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Taky dorazilo všechno (teda s výjimkou toho, o čem mi předem poslali omluvu, že to podělali v tiskárně a že to vytisknou znovu a pošlou na vlastní náklady - což beru, protože jsme v tiskárně taky už mockrát něco podělali), a navíc mne baví, že v krabici je nějakej bordel, co vypadá jako podestýlka pro morčata, kterou se bude skvěle zatápět v kamnech, a ne nějaké nafouknuté igelitové vyměkčení! :)

    Trošku mne mrzí střih trička, protože na volnějším tričku šikmo nasazený rukáv prostě nefunguje - na žádném tričku šikmo nasazený rukáv nefunguje, to je prostě konstrukční blbost. :D "T-shirt" má odjakživa rukávy do "T", když to vypadá jako "A", ne každému to sedne a hůř se v tom hýbe... Ale to je prostě současný styl, T-shirts se už vlastně nedělaj. A v jeho rámci to vlastně ještě docela jde... Proto jsem si taky pořídil jedno tričko a setík digitálně potištěných tílek. :) Sice v tom budu vypadat, jako že jsem utek z osmdesátejch, ale než dostanu příležitost cvičit jinde, než doma, tak se třeba zas dostanou do módy. :D
    V22
    V22 --- ---
    Taky mi přišlo info zeje zásilka k vyzvednutí. Dudu se těšit.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    trička jsou doma a jeden z hrnků taky, asi se při balení překoukli, stane se
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam