• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    Hlásím, že do prodeje jsme dali ještě 12 ks plecháčků (https://www.bastard.cz/nyx/nyx-20-let-plechacek-3222/) a zbývá také 21 ks šálků (https://www.bastard.cz/nyx/nyx-20-let-salek-s-podsalkem-3232/

    V22
    V22 --- ---
    Budou se plechacky ještě doselavat ?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Tohle se mi fotí dost blbě, ale nemám pocit, že by mi bylo malé...

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Ďyk jak cip

    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Menila jsem M za L a je to jen tak tak, za me jsou ta trika fakt o cislo mensi. Celkove ale dobry a jsem spokojena. :) Novy design jsem nechtela.
    Na fotce je L pri vysce 164cm

    V22
    V22 --- ---
    Tak vše dorazilo i do jižních Čech ok ;)
    Mám dotaz ohledně plachacku jsou ještě skladem ?
    Díky za reakci V22
    ZUK
    ZUK --- ---
    FIFI: Tak tady, ono se to blbě fotí, konec lemu je tam, jak mám dole prsty pravé ruky :-)

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Od pondelka taktez spokojenost :-)

    MANDALA
    MANDALA --- ---
    Taky hlasim spokojenost, vsechny tri trika sedi a hrnek se nekinkla :-). Diky vsem zucastnenym!
    BAAL
    BAAL --- ---
    Hlasim ze triko mi je dobre a hrnek se mi libi, mel jsem mozna vzit vic kusu

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Yea, nebyl s tím žádný větší problém, spíš to "zaujalo" :) Většinou eco fillingy byly různé skartované krabice / papíry apod
    SITH
    SITH --- ---
    Já tričko přejel takovým tím lapačem prachu z IKEA a bylo to hned dole. Za mě balení ok
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    OMNISLASH: pokud chcete, určitě můžeme dořešit po mejlu, kinklající hrnek jsme do výroby nezadávali, mrknu na to. Reklamace - když už nastane - není problém. Díky
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    K tomu balení - my se snažili, aby to bylo co nejvíc eko, měli jsme určité signály , že je tu na to dáván větší důraz :). Proto jsme - pokud byl porcelán nebo plecháč, používali jako výplň dřevitou vlnu. Sorry pokud se to dostalo někomu i do trička, nebyl to záměr...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    HUGGI: Presne, ted mi prislo z jinyho shopu hodnoceni nakupu a to je to preorder a zbozi neuvidim jeste tak dva mesice minimalne.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Taky jsem si rozbalila, plechacek boží, trička prima materiál, jen jsou větší než jsem čekala :) musím vyzjistit jestli je možné doobjednat menší velikost :)
    DARK_SAVANT
    DARK_SAVANT --- ---
    taky jsem si pro to ted byl, piliny (ahoj NAVARA) jsou vskutku uzasny, i kdyz jsem to rozbaloval na balkone, tak se krasne nalepily na tricka a jsou fakt vsude :)

    Kazdopadne A+, vsechno prislo jak jsem cekal, velikosti sedi, hrnek cestu prezil :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    ZUK: jo! Foto bude? :)
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    VOJTASAN: Bohužel Heuréka hodnocení nelze nijak ovlivnit ze strany eshopu - pokud ho odsouhlasíš tak se vždy pošle daný počet dní po objednávce bez ohledu na její stav..
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    K nám už taky dorazily trika a hrnek, termín i velikosti dle očekávání. Všechno bez problému, díky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam