• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    L4MA
    L4MA --- ---
    JAVOR_BASTARD: ahoj, koukam ze tuhle diru v uchu budou mit vsechny, neni to jen muj zmetek a vracet nema cenu, vid? :)

    BALAENA
    BALAENA --- ---
    KATIA
    KATIA --- ---
    JAVOR_BASTARD: budou ještě 0,5 hrnky? dik
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    Hlásím, že do prodeje jsme dali ještě 12 ks plecháčků (https://www.bastard.cz/nyx/nyx-20-let-plechacek-3222/) a zbývá také 21 ks šálků (https://www.bastard.cz/nyx/nyx-20-let-salek-s-podsalkem-3232/

    V22
    V22 --- ---
    Budou se plechacky ještě doselavat ?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Tohle se mi fotí dost blbě, ale nemám pocit, že by mi bylo malé...

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Ďyk jak cip

    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Menila jsem M za L a je to jen tak tak, za me jsou ta trika fakt o cislo mensi. Celkove ale dobry a jsem spokojena. :) Novy design jsem nechtela.
    Na fotce je L pri vysce 164cm

    V22
    V22 --- ---
    Tak vše dorazilo i do jižních Čech ok ;)
    Mám dotaz ohledně plachacku jsou ještě skladem ?
    Díky za reakci V22
    ZUK
    ZUK --- ---
    FIFI: Tak tady, ono se to blbě fotí, konec lemu je tam, jak mám dole prsty pravé ruky :-)

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Od pondelka taktez spokojenost :-)

    MANDALA
    MANDALA --- ---
    Taky hlasim spokojenost, vsechny tri trika sedi a hrnek se nekinkla :-). Diky vsem zucastnenym!
    BAAL
    BAAL --- ---
    Hlasim ze triko mi je dobre a hrnek se mi libi, mel jsem mozna vzit vic kusu

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Yea, nebyl s tím žádný větší problém, spíš to "zaujalo" :) Většinou eco fillingy byly různé skartované krabice / papíry apod
    SITH
    SITH --- ---
    Já tričko přejel takovým tím lapačem prachu z IKEA a bylo to hned dole. Za mě balení ok
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    OMNISLASH: pokud chcete, určitě můžeme dořešit po mejlu, kinklající hrnek jsme do výroby nezadávali, mrknu na to. Reklamace - když už nastane - není problém. Díky
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    K tomu balení - my se snažili, aby to bylo co nejvíc eko, měli jsme určité signály , že je tu na to dáván větší důraz :). Proto jsme - pokud byl porcelán nebo plecháč, používali jako výplň dřevitou vlnu. Sorry pokud se to dostalo někomu i do trička, nebyl to záměr...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    HUGGI: Presne, ted mi prislo z jinyho shopu hodnoceni nakupu a to je to preorder a zbozi neuvidim jeste tak dva mesice minimalne.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Taky jsem si rozbalila, plechacek boží, trička prima materiál, jen jsou větší než jsem čekala :) musím vyzjistit jestli je možné doobjednat menší velikost :)
    DARK_SAVANT
    DARK_SAVANT --- ---
    taky jsem si pro to ted byl, piliny (ahoj NAVARA) jsou vskutku uzasny, i kdyz jsem to rozbaloval na balkone, tak se krasne nalepily na tricka a jsou fakt vsude :)

    Kazdopadne A+, vsechno prislo jak jsem cekal, velikosti sedi, hrnek cestu prezil :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    ZUK: jo! Foto bude? :)
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    VOJTASAN: Bohužel Heuréka hodnocení nelze nijak ovlivnit ze strany eshopu - pokud ho odsouhlasíš tak se vždy pošle daný počet dní po objednávce bez ohledu na její stav..
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    K nám už taky dorazily trika a hrnek, termín i velikosti dle očekávání. Všechno bez problému, díky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam