• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Je krásnej!

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    image
    KATIA
    KATIA --- ---
    BALAENA: ;-)))
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    ja vim, ze jsem to tu uz psal, ale ....
    byl jsem si vyzvednout triko, kdy vse probehlo OK, ale nikdy driv by me nenapadlo, ze budu kupovat konopi na fakturu ... kde jsou ty casy, kdyz jsem ho bral "pod lampou" a tajne pred ~17 lety kouril : )

    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    JAVOR_BASTARD: Trička došla, v pánské velikosti XL se naštěstí nic nezměnilo. Ale látka je jiná než před pěti lety, vypadá tenčí. Můžete mi to jako naprostému laikovi vysvětlit? (Jde čistě o zvědavost, nestěžuju si vůbec.)
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    KATIA: Bohužel nebudou. Ty se vyprodaly kompletně. Jeden jediný nám tam zbyl a ten šetříme pro strýčka příhodu... Kdyby se strýček příhoda nedostavil, ozvu se domluvíme nákup, oki?
    TUILE
    TUILE --- ---
    ja uz chci taky svuj balicek!
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    KATIA
    KATIA --- ---
    JAVOR_BASTARD: budou ještě 0,5 hrnky? dik
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Ty trička jsou tak skvělý, že jsem si teď chtěl objednat ještě jedno Polo a už mám smůlu :(
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    Hlásím, že do prodeje jsme dali ještě 12 ks plecháčků (https://www.bastard.cz/nyx/nyx-20-let-plechacek-3222/) a zbývá také 21 ks šálků (https://www.bastard.cz/nyx/nyx-20-let-salek-s-podsalkem-3232/

    V22
    V22 --- ---
    Budou se plechacky ještě doselavat ?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Tohle se mi fotí dost blbě, ale nemám pocit, že by mi bylo malé...

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Ďyk jak cip

    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Menila jsem M za L a je to jen tak tak, za me jsou ta trika fakt o cislo mensi. Celkove ale dobry a jsem spokojena. :) Novy design jsem nechtela.
    Na fotce je L pri vysce 164cm

    V22
    V22 --- ---
    Tak vše dorazilo i do jižních Čech ok ;)
    Mám dotaz ohledně plachacku jsou ještě skladem ?
    Díky za reakci V22
    ZUK
    ZUK --- ---
    FIFI: Tak tady, ono se to blbě fotí, konec lemu je tam, jak mám dole prsty pravé ruky :-)

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Od pondelka taktez spokojenost :-)

    MANDALA
    MANDALA --- ---
    Taky hlasim spokojenost, vsechny tri trika sedi a hrnek se nekinkla :-). Diky vsem zucastnenym!
    BAAL
    BAAL --- ---
    Hlasim ze triko mi je dobre a hrnek se mi libi, mel jsem mozna vzit vic kusu

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam