• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CAMPANELLAVztah s muslimem (partnerský, ale i jiný)
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    jj :D APA rulezz

    no a kdyby se chtěl někdo vrátit k preferenci obsahu nad formou, tak klub vřele - byť ne pro všechny vkusně - pokračuje dál
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    CAMPANELLA: Muni? Citace podle APA? z tomu by hráblo nejedný, zažila jsem :)
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    MACHALIK: No, na diplomku na filozofii a psychologii i publikovani v zahranicnich casacich dobry. Tak mozna.. Nevim.. Nemam tu zacit citovat zdroje? Nebo mi posli pls odkaz na esteticej kodex - svuj bo nejaky stylisticky formy na nyxu, ktery preferujes a ja slibuju, ze udelam vsechno pro tvuj pocit konformity v tomhle klubu i jinde
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    CAMPANELLA: Ty budeš mít nějaký problémy s vyjadřováním a psaným projevem, že? Těkání, nelinearita, drifting, náhodné asociace... nebralas/nebereš nějaký drogy?
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    a Rizwana prosím zpátky..

    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    Seymour

    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    ADAMIRA: no je až fascinující, jak si s tim potenciálem tady neuměj vůbec poradit a pohrbat se v tom.
    Fakt jako nikdo z těch erasmáků z Asie.
    NO jako na jednu stranu jsem nepotkala nikoho, kdo by studoval něco humanitního
    Možná světlá výjimka Seymour - jeho bratranec umělec, co rád čte, maluje, vaří, uklízí a taky chce do Evropy, je hrozně sub :)) a snad se chytí?? :D
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Mě je jich občas až líto, že musí opustit to nebe na zemi u nich doma a trpět v tom Evropskym pekle... :D
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    KULA: no ale jak ti přišel jinak? něco zajímavýho?

    já třeba fakt jako nesnášim jeho spolubydlícího z Pakistánu, oba teda jako odsuzujou Evropu, ale nečtou a civěj na Hollywood, Bollywood, poslouchaj popík..

    no a ten Pakistánec se - prej - když mu bylo 24 vášnivě zamiloval do jedný holky tam u nich, ale bylo mu jasný, že mu jí rodiče nedaj.., tak trápeníčko - chvíli se scházeli, pak se rozešli on na ní půl roku furt myslel a v noci ve 3 ráno jí zavolal a zvednul to nákej chlapák
    tak druhej den prej padnul před otce na kolena a že chce odjet do Anglie a co nevidět odjel (protože se prej styděl)
    když měl v Anglii dost bordelů a tak, tak uznal, že je čas se doma oženit. rodiče mu někoho vybrali, když jí na svatbě viděl, tak byl rád, že neni uplně hnusná a tvrdí, že jí miluje, ale nevěřim tomu
    furt jí píše omluvný sms, jak ví, že na ní byl hnusnej atd. - tak ten je ztracenej už od narození

    hlavně nechápu, jak může mít Anglie plný zuby po dvou letech, to je naprosto jasný, že vůbec nepochopil, co mu Evropa může dát.. v tom si s Nicim můžou podat ruce
    KULA
    KULA --- ---
    Přidám něco do mlýna. Ja mám zkušenost ze spolubydlení s muslimem. Hodný kluk z Tunisu, vzdělaný, pracoval na IT v pražské DHL. Nikdy nebyl problém, dokud si ho sám nevytvořil. Poté, jediný kdo pro něho určuje pravidla je Alláh. Má platit nájem, např. 10k, moc vysoké podle Alláha. Úklid prostor, podle Alláha pro něho nevhodný. Takže cokoliv, co chtěl ošulit, ulehčit si nebo rovnou nedělat, Alláh...
    NAVARRO
    NAVARRO --- ---
    CAMPANELLA: Achjo ...
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    Furt premejslim nad necim konstruktivnim.. Jak ho neposkodit a bejt spolu. Asi bych musela mit vic energie, lepsi integritu.. Ach ach
    ARTUR
    ARTUR --- ---
    CAMPANELLA:
    PALEONTOLOG:
    můžu takhle?
    Dokonalý život zabíjí. Experiment, který překvapil
    http://ifenomen.cz/veda/dokonaly-zivot-zabiji-experiment-ktery-prekvapil
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    ARTUR: jo, na tom něco je - taky mi přijde o dost víc animální
    těžko se to vysvětluje - že se do něj člověk může tak nějak zachumlat a má pocit bezpečí
    taky je sexy, že chce děti - v Evropě se nosí představa - aa tý hysterce už tikaj biologický hodiny, tak to má štěstí, že někoho sbalila
    nebo ten pocit zodpovědnosti za rodinu - tak nějak mi jako řikal, že počítá s tim, že po porodu se přibere a že láska vyprchá -asi, ale že neni zvíře, aby nedokázal kontrolovat svoje pudy vs. mlsná huba Evropa a velkohubý kecy o sexu (anywhere)

    nebo jako při sexu přímo - ta dominance jě někdy uklidnující, před nim mi často přišlo, že jsem v tý posteli tak jako zkoušená - je dost dobrá/ neni/ vyměníme?? jako .. že Evropa bilancuje, kde by bylo líp jako - dost často a to mi přijde hrozně asexuální - kdežto on si to jako řídí sám a nespekuluje, kde by bylo líp a líbí se mu to

    jako znám i český páry, kde se to neděje, ale tak 2? nevim no

    Ten Rollo May psal, že láska roste s vášní a bez vášně se ztrácí
    tak uvažuju, jak moc vášně cejtim ve vztahu, kde neni vůle z druhý strany- jako počítat se sebeobětováním a tak
    no sáhněme si na srdce, jak moc jsme schopný pro vztah obětovat oprototi kultuře, kde má rodina takovej význam - což neznamená, že jsou lepší -- jenom prostě asi, že si žijou v blahobytu vášně a taky za to i platěji
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    PALEONTOLOG: Jinak abych odpověděl na tvojí otázku, žiju v ČR a s Neevropanama a s neameričanama se nestýkám, na asiaty a jihoameričany jsem alergickej...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    PALEONTOLOG: Nikde tu není napsáno, že je to podmínka k tomu, aby tu někdo mohl něco psát. Chápu že tě to vyrušuje při pobírání informací o tom, kdo je s kym kde kámoš, ale od toho tu máš Ignore.

    Nebo k tomu alespon napiš voje zkušenosti s muslimem....
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ARTUR: osvetli "spjate s prirodou", plz
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ADAMIRA: hele twl a s jakym muslimem mas vztah ty? je te tu nejak plno.
    ARTUR
    ARTUR --- ---
    Myslím si, že ženě, jako bytosti na svém prapůvodním základu přijde zásadní si vybrat muže, který udělá to, co muž cítí ve své prapůvodním základu. Těžko se divit ženám, které hledají svůj prapůvod v kulturách, které jsou spajté s přírodou víc, než konzum.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Co jsem se bavil s českými exmuslimkami co si vzaly syřana či egypťana tak tedy žádná nebyla doma za pána domácnosti, naopak byly zhusta bity jak žito, samozřejmě až po svatbě, do té doby měly skutečně pocit výjmečné péče a ochrany. Proto jsou také dnes exmuslimky, že...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam