• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!

    OLDGEN HERE!
    NEXTGEN HERE!
    Snažte se vypichovat hry po roce 1995, pokud si nejste jisti, dobrým vodítkem je vyžadovaný operační systém - věci pro MS-DOS patří spíše do Oldgenu, věci pro Win95-WinXP (5-6 generace konzolí) patří spíše sem a věci pro Windows 7 (7+ generace konzolí) patří do Nextgenu.
    rozbalit záhlaví
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    SVORO: to byl snad Miloalavius u Codů United Offensive
    SVORO
    SVORO --- ---
    BIMBAS: Nedávno se to řešilo v Nextgenu, že Paradox koupil od CCCP (nebo CCP?) White Wolfa + veškeré intelektuální vlastnictví a pak tuším, že Obsidian měl takovej divnej twitt, že bude něco dělat pro Paradox od WW... takže se tak nějak v budoucnu můžeme těšit na možné pokračování VTM ;)

    BTW to byla ta jak YTO vykopl ty zásuvky? :DD


    DWAY: Ano byl jsem toho také učasten, imho jeden z nejlepších single-lan-party-playjů ever!!!
    DWAY
    DWAY --- ---
    Hotel byl luxusni
    DWAY
    DWAY --- ---
    BIMBAS: vy ste meli lan party kde ste hrali vsici stejny single? Taky dobre :)
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    a pak ještě jednu klasiku na které jsme se na lanku zasekli snad všichni. Přišli jsme hrat mp hry ale potom co to kamos ukazal zasedli na celej vecer vsichni. Vtipny bylo ze jsme byly vsichni +- na stejnem iste a mohli debatovat zive nad situací :) fajn zazitek. Pamatuju hotel v Samta Monice kde jsme se v rozmezi 30 minut zesrali snad vsichni

    Vampire the Masquerade: Bloodlines Review
    https://www.youtube.com/watch?v=X8TFQmy92EQ
    DWAY
    DWAY --- ---
    BIMBAS: jo to sem mel nejakou buglou verzi, tak mam pocit ze mi to dycky zacalo padat na stejnem miste.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    tak co takhle Rune :) sranda byla i v mp

    Rune - Let's Play 1
    https://www.youtube.com/watch?v=xZ6AtfltUw4
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VOZKA: 1996...
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Je to oldgen, ale přihmuřme oko - v oldgenu jsme se u o Albionu několikrát vystříkali už dávno, tak proč ne tady ;).
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    BURKHAR: Neni to spíš oldgen? A nebylo to tu už dvakrát? :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    DAVESADE: Ja to dohral, za vsecky tri povolani. Maximalni luxus byl, ze znacna cast hry se lisila na zaklade vyberu povolani :)

    A docela zajimavy multiplayer. Vsiml sem si, ze to maji na gogu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Asi jedno z nejlepších RPG ever.

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    N0NECZ: Torment je povinnost, vážně. To doženeš snadno. Připrav se na to, že první město je jenom úvod, kdy se musíš naučit naprosté základy. Budeš mít dost problémů sám s sebou, hledat cestu vpřed a chvílemi tě to bude asi i srát... a pak se to rozjede a jedeš až do konce se zatajeným dechem.

    Hmm, sám ale kupodivu nemám chuť to hrát potřetí, ale musím se dokopat, přísnost musí být!
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    DWAY: To mi bohužel s Planscape Tormentem taky uteklo a rest jsem zatím nedohnal. A vzhledem k tomu, jak nyní "classic RPG" v novém balení přiházej znovu do módy (Divinity (Original Sin), Pillars of Eternity atpod.), tak to asi nedoženu, protože spíš hrábnu po těch novějších.

    I když zrovna u Planescapu jsem zvědavý stále na pojetí a kouzlo onoho netradičního podání příběhu/postav. Něco jsem sylšel, ale zase o tom nechci vědět moc v případě, že bych se k tomu někdy dostal.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    DWAY: možná je ttrochu moc velkej... no v oldgenu máme rozměr 486x66 tuším, takže tady by to mohlo být 586/120? ;)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Jooo, NOX byla opravdová midgen perla, dík za připomenutí. Nedohrál jsem to ;).
    DWAY
    DWAY --- ---
    Hmm asi to bude moc velky banner
    DWAY
    DWAY --- ---
    Jeden midgen klenutek

    DWAY
    DWAY --- ---
    DAVESADE: ja fallout rozchodil taky na sve 486 ale bylo to strasne pomale :( Naprosto nesouvisejici reakce ovsem :)
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    TRAGED: rekl bych traged, ale nechci te urazit:)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Abychom to celé zjednodušili - lidi z Oraclu tady mají automaticky ban, protože na tohle prostě nemáme čas, no ni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam