• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    viz treba Quake 1 a Quake Darkplaces, imho luxusni mod

    Quake 1 HD in 2013 (DarkPlaces Epsilon Ultra) - E1M3 100% Walkthrough (with all secrets)
    https://www.youtube.com/watch?v=LoP9k9FHabw
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VOZKA: to reagujes na toho "myho" Unreala na Voodoo? tak to je prave velky omyl :)
    samozrejme SW verze byla taky uzasna a to uz se dnes nevidi a uz nikdy neuvidi, kazdopadne to, co s tim udelalo 3DfX, to bylo proste fenomenalni....
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Co si pamatuju, tam byly strasny vejsky/propasti, az se mi stahoval zadek... :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    si myslim že tyhle raný midgen hry stejně vypadaj bez akcelerace nejlíp, za mě neni problém a taky si to možná zahraju :)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    PETJU: Huh, bez akcelerace rikas? To musim prubnout ;).
    PETJU
    PETJU --- ---
    Hraju po letech Jedi Knight: Dark Forces 2 a ta hra ma porad to obrovsky kouzlo, kterym me kdysi davno uchvatila :)
    Akorat mi na steam verzi nejde zapnout 3D akcelerace - hra pak pada. Ale nevadi, uzivam si to i tak :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BIMBAS: videt v mladi u kamose Voodoo 2 Sli na 17" monitoru a na nem novinku unreal, bylo neco totalne.. unreal. Doted mne nic tak neprekvapilo jako tehdy, bozi vzpominka, jak jsme tam stali s kamosem s hubama dokoran :)
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    voodoo 2 mam jeste v supliku :)
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    +
    Quake 2 on Xbox 360: the first console HD remaster • Eurogamer.net
    http://www.eurogamer.net/...es/digitalfoundry-2015-quake-2-on-xbox-360-the-first-console-hd-remaster
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    DF Retro: Quake 2 - The Legacy And The Ports!
    https://www.youtube.com/watch?v=DFYjSkUdfb4


    John dives into id Software's 1997 classic Quake II. With its cutting edge technology, Quake II furthered id's domination of the PC. Against expectations, a pair of talented development studios managed to bring Quake II to console owners of that era. We're looking at each official port of Quake II while breaking down what makes each one so impressive.
    MICHALFRIDRICH
    MICHALFRIDRICH --- ---
    20. Tipl sem jen toho Ramireze, série CoD je na mně už moc novej kousek.
    PETJU
    PETJU --- ---
    17, ale dobry :)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    No dal jsem 19, neznal jsem Leroy Jenkins a jednu vec jsem tipnul. Nuda.
    DWAY
    DWAY --- ---
    D1RABBIT: v dobe kdy to bylo in sem na to nemel pc a v dobe kdy uz sem na to mel pc bylo spousta jinych her. A ted cekam na remake, protoze k tomu se proste nedokopu.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    BIMBAS: 19/20 presne, barrel roll jsem netusil a tipnul spatne
    DWAY
    DWAY --- ---
    18/20 ale jen proto, ze sem nehral system shock. :-D a asi 2 sem tipnul
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    20/20, taky mi vyšlo pár tipů, ale on to byl docela nudnej kvíz, velká část odpovědí byla návodná. Si myslim že kdyby třeba u hlášek first blood/mmmonster kill dali jako možnosti Quake 3 Arenu, tak tim dost lidí zmatou, podobně se to dalo určitě vymyslet i u většiny dalších (star fox/pilotwings/etc).
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    18/20 netušil jsem Barrel roll :/ a All your oil belong to U.S. :)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    TOOMIX: 19/20, ale u některých na konci jsem spíš tipoval.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam