• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    No dal jsem 19, neznal jsem Leroy Jenkins a jednu vec jsem tipnul. Nuda.
    DWAY
    DWAY --- ---
    D1RABBIT: v dobe kdy to bylo in sem na to nemel pc a v dobe kdy uz sem na to mel pc bylo spousta jinych her. A ted cekam na remake, protoze k tomu se proste nedokopu.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    BIMBAS: 19/20 presne, barrel roll jsem netusil a tipnul spatne
    DWAY
    DWAY --- ---
    18/20 ale jen proto, ze sem nehral system shock. :-D a asi 2 sem tipnul
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    20/20, taky mi vyšlo pár tipů, ale on to byl docela nudnej kvíz, velká část odpovědí byla návodná. Si myslim že kdyby třeba u hlášek first blood/mmmonster kill dali jako možnosti Quake 3 Arenu, tak tim dost lidí zmatou, podobně se to dalo určitě vymyslet i u většiny dalších (star fox/pilotwings/etc).
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    18/20 netušil jsem Barrel roll :/ a All your oil belong to U.S. :)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    TOOMIX: 19/20, ale u některých na konci jsem spíš tipoval.
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    TOOMIX: 18/20 v některých novějších hrách jsem se už nechytal
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    16/20

    KVÍZ: Kluci mi říkají Rambo a holky kreténe. Poznáte herní hlášky? - iDNES.cz
    http://bonusweb.idnes.cz/znate-herni-hlasky-kviz-0su-/Magazin.aspx?c=A161115_132019_bw-magazin_oz
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BIMBAS: MP je v plánu určitě.

    Hodně se to řešilo tady: [ TYCOONs - Transport, Railroad, Locomotion, RollerCoaster, Zoo etc. ] - můžeš mu klidně napsat via NYX.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    BURKHAR: !!!! to je presne to co potřebuju :D Doufam že tam dá i multiplayer časem. Ja mu snad napíšu že mu pomůžu :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BIMBAS: Kolega Johnny Green dělá po večerech na tomhle:

    Mashinky - tycoon strategy game by Jan Zeleny
    http://mashinky.com/
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    hmm na Planetary Annihilation jsem nekolikrat koukal, ale nejak me to nechalo chladnym v tom smyslu ze na videich bylo vidět celkem malo druhu jednotek a ve finalo to končilo shozenim planety na jinou planetu. Vyzkousime a uvidime :) Simutrans vypada strasne ale dam tomu sanci :) Transport s 32bitovou grafikou je pekny, ale chci zkusit zmenu.
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    BIMBAS: Ohledně Supreme Commandera - co Planetary Annihilation: TITANS?
    Měli na tom snad dělat některý lidi z Gas Powered Games a vlastně sám název odkazuje už k Total Annihilation.
    Hrál jsem zatím jenom Planetary Annihilation (bez onoho TITANS - rozsáhlý přídavek). Líbil se mi koncept ohledně planetek a soustav, kde už se nebojuje čistě na ploše. Co mi přišlo trochu horší, bylo řešení singlu ohledně generování galaxií, kde se potom člověk snaží ovládnout vše (může si zvolit jak asi velkou soustavu a kolik AI proti němu bude stát). Je to vlastně sada takových skirmishu. Občas se dostávají bonusy za některé výhry, ale občas mi to přišlo nevyvážené. Jeden chybný krok a proti člověku stála vyspělejší AI na kterou nemohl se svými dosavadními prostředky nějak dobře útočit. Což končilo prohrou mapy, zabitím commandera a možností tak akorát začít celé znova s jinou vygenerovanou galaxií. Někomu to může připadat jako skvělá výzva, mě to moc nepotěšilo.

    Každopádně TITANS zklízí u hráčů lepší ovace. Koupil jsem, jsem zvědav, ale zatím bohužel přímo na TITANS nemohu dát svoji kušenost.
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    BIMBAS: ještě je Simutrans ale nikdy jsem ho nehrál, narozdíl od Transport Tycoona/OpenTTD
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BIMBAS: OpenTTD, který je pořád ve vývoji, ale je to pořád Transport Tycoon. Jinak mě kdysi hrozně bavil Traffic Giant
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    nám tu nejak chcípl pes :) hledám něco místo Transport Tycoona a Locomotion. Bylo ještě něco jiného co má multiplayer ? Nebo tenhle žánr obchodních strategií má defakto jenom tyhle dva zástupce? Railroad je solo tušim.

    Stejná otázka k Supreme commanderovi Forged Alliance. Nejblíž jetomu asi ted ten Ashes of Singularity (nebo jak to je) co ?
    KULHY
    KULHY --- ---
    na GOGu je zdarma System Shock 2 když se přihlásite skrze jejich cleinta GOG Galaxy.
    GOG.com
    https://www.gog.com/
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    JAMILLOS:
    Asi zadna skoda T4 je nudna sandbox/konzolo mrdka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam