• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!

    OLDGEN HERE!
    NEXTGEN HERE!
    Snažte se vypichovat hry po roce 1995, pokud si nejste jisti, dobrým vodítkem je vyžadovaný operační systém - věci pro MS-DOS patří spíše do Oldgenu, věci pro Win95-WinXP (5-6 generace konzolí) patří spíše sem a věci pro Windows 7 (7+ generace konzolí) patří do Nextgenu.
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BIMBAS: Ano, ale "No one lives forever" ma tak neprehledna autorska prava, ze porad muzem jen doufat, ze se to lidem s GOGu jendou podari.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    XIII jsem nikdy dlouho nehral. Ten komix me tolik nevzal. Ale mohli by udelat remake te jedne strilecky kde jsi hral za zenskou agentku ala Austin Powers nebo Charlieho andilci ze ´70. Jak se to jmenovalo ? No one lives forever? To mi prislo vtipny
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TRAGED: Já všechny ty poslední remaky tak moc nemám rád... :-\
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DEEFHA,KOFBOY: BTW XIII remake vychazi 10. listopadu 2020 :-)

    XIII Remake - Official Gameplay Trailer 4K 60FPS | Summer of Gaming
    https://www.youtube.com/watch?v=TMhuXtIDxEk
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KOFBOY: XIII mám teď "nově" rozehráno na původním Xboxu :-) Úplně super soundtrack. A taky je to jedna z her, které jsem na PC nikdy nehrál. Vlastně ani nevím proč.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KOFBOY: Nn, ještě jednička vyšla na Sega Saturn. Omega Collection je boží! :-)
    KOFBOY
    KOFBOY --- ---
    DEEFHA: Jeste jsem si vzpomnel, ze me kvuli atmosfere bavily Nocturne, American McGee's Alice a XIII, ale nakolik odolaly zubu casu si netroufam rict, uz je to dlouho co jsem to hral naposledy(XIII vypada porad skvele, ale myslim, ze mi na tom jako nako na FPS neco vadilo uz tenkrat).Co si myslim, ze moc neztratilo je No one lives forever, to je srdcovka :)
    KOFBOY
    KOFBOY --- ---
    DEEFHA: Mel jsem za to, ze se obcas nekterej dil vyskyt i nekde jinde, ale ted koukam, ze jen jeden na N64...skoda, Omega collection bych si hned poridil :(
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KOFBOY: Právě, takže z toho Sony udělala od trojky těžkou PS exkluzivitu :-)
    KOFBOY
    KOFBOY --- ---
    DEEFHA: Myslim, ze jsem hral na PC prvni dva dily, mozna jen jeden z nich.Divim se, ze uz pak na kompa nevysel zadnej dalsi, co si pamatuju, tak to vsichni zboznovali.
    KOFBOY
    KOFBOY --- ---
    TRAGED: Taky bych to nekdy rad dohral :)
    Mel jsem pred nakou dobou nainstalovanou Anniversary Edition, ale v pulce hry mi kleknul notas, tak kdyz uz jsem si to pripomnel, tak to mu dam znovu sanci.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KOFBOY: Týjo, Wipeout jsem nikdy na PC nehrál, jen na PS a Saturnu. To určitě vyzkouším, díky za tip!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KOFBOY: K ONI bych se taky uz rad dostal.
    KOFBOY
    KOFBOY --- ---
    DEEFHA: MDK, Ignition, Rollcage, Porsche unleashead, Wipeout, Incubation, ONI, Heart of darkness, Future Cop: LAPD
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DEEFHA: Carmageddon, poznamenám si pro sebe :-)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TRAGED: Tvl no jasně, Unreal - kvůli němu jsem si tehdy tu 3Dfx vlastně pořizoval! Jak jsem jen mohl zapomenout :-O
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DEEFHA: Unreal, Tomb Raidery a Incubation
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Když jsme u toho - brzy mi dorazí moje "znovu první" 3Dfx karta (že já kretén tehdy tu mou původní prodával... a nebo jsem ji dokonce možná prostě vyhodil...) do sestavy s Pentiem a dalšími dobovými rekvizitami. Tak jsem právě přemýšlel, co kromě obligátního Quake si zahraju. Nějaké tipy?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Hitman jenom v čestnejch zmínkách? Hm, tak jo...
    PETJU
    PETJU --- ---
    Vyber slusnej, ale ja bych jednoznacne volil Diablo 2.
    Nicmene pred par dny jsem si pod 3Dfx pustil puvodni Soldier of Fortune a ta hra je porad hodne dobra a samozrejme brutalni :)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    The Longest Journey
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam