• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    BIMBAS: *týmy
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TRAGED: Já měl to štěstí (ehm...), že jsem tehdy už makal, takže jsem si 3Dfx pořídil :-) Sice z druhé ruky a až kvůli Unrealu, ale stejně. A bylo to maso!
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    BIMBAS: však si hrál až 99, tohle je z předchozího dílu
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    HONZAL: heh jsem ani nevedel ze tam byl a taky mam ten song moc rad. Slo to proste kolem me. Ja tam i tak delal koniny. On si bral top tými a já vybíral pralesní ligu
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    TRAGED: Já to popravdě nikdy neviděl, nikdo (na) to neměl. Ty uhlazený textury jsem znal jen ze screenshotů ve Score a Levelu
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    Pamatuju, že byl v tom roce nějakej šampionát a vyhrála Francie. Fotbal prakticky vůbec nesleduju, ale díky týhle hře sem se docela orientoval podle ratingů hráčů :D Roberto Carlos krutej shot, Zidane master, Ronaldo neasi...v Německu Klinsman? No nebudu zabrušovat, pak jsem ještě nějaký ročníéky hrál i potom a možná se mi to plete

    Hokej sem hrál, takže tam jsem tak nějak věděl a taky sem na tý hře byl závislej.

    Letos jsem zkoušel NHL po těch 20 letech a vlastně už mě to moc nebaví hrát
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    '98 bylo ve svý době revoluční graficky, ale i hratelonst byla odjinud. 97 myslím bylo první ve 3D, ale ten další ročník to dotáhnul. A FIFA 98 - to budu mít vždycky spojený s timhle songem :-)
    Chumbawamba - Tubthumping - FIFA 98 Soundtrack - HD
    https://www.youtube.com/watch?v=gaiollV9jz0&ab_channel=FIFA2004Soundtrack01
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BIMBAS: to byla FIFA 99

    FIFA 99 Intro :) HD
    https://www.youtube.com/watch?v=picP3EDc2GU
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    já hrál v životě jen dva sporty (krome retro klasiky Ski or Die a letni/zimno OH). NHL98 na pokusu o zápis do Guinessovky v hrani her (pac uz jsem nevedel co hrat) a pak nejakou Fifu, protoze kamos strasne moc chtel dat fotbal proti sobe. Nevim dil. Hral tam FatBoySlim v intru. To bylo jedine plus te hry pro me :DD
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    potvrzuju ze nejvic jsme tekli z NHL 97 a 98.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Když jsem v PC herně pařil Quaka II a viděl tam kolem mrtvol Enforcerů lítat mouchy, byl jsem z toho hotovej.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    3Dfx nebo GeForce v 90kach byl cenově úplně mimo běžneho hráče. Byl to několika násobek průměrné mzdy.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    TOOMIX: No ne, ale tohle už se fakt dá objektivně porovnat.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    TOOMIX: byť NHL 99 mám taky rád
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    TOOMIX: ono asi záleží na tom jak k tomu člověk přišel. My jsme se doma nejvíc nahráli 98, co jsme koupili AMD 200mhz a pak 2000, co jsem koupil 3dfx a začali jsme v tom hrát ligu Praha/Plzeň/Litvínov kterou jsme tahali na disketě
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NIMBUS: za mě bylo nejlepší NHL 99 a 2003
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    TOOMIX: teď jsem po delší době najel NHL 98 a jako to nový není to o takový světelný míle daleko, jak by člověk čekal za 24 let.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JAMILLOS: "vypadá jak video" to jsem si kdysi taky říkal, když jsem poprvé viděl FIFU 2000 :)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Gamechanging úplně ne, ale ten Unreal 5 vypadá jak video. Samozřejmě bude třeba patřičně utrácet a firmy se zase napakujou...
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    obavam se ze nic uz tak gamechanging nezazijeme. VR neni pro kazdeho. Nejbliz tomu byl prechod na SSD, ktery sice nezlepsil kvalitu pozitku ale aspon ji urychlil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam