• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!

    OLDGEN HERE!
    NEXTGEN HERE!
    Snažte se vypichovat hry po roce 1995, pokud si nejste jisti, dobrým vodítkem je vyžadovaný operační systém - věci pro MS-DOS patří spíše do Oldgenu, věci pro Win95-WinXP (5-6 generace konzolí) patří spíše sem a věci pro Windows 7 (7+ generace konzolí) patří do Nextgenu.
    rozbalit záhlaví
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CHOROBA: to bylo jen takový proběhnutí :)

    DAVESADE: je to fakt zajímavý, občas se zaseknu a nikde žadná mapa, tip co udělat atd., prostě běhej, zkoušej a hledej si sám vchod do ventilace v tý nejposlednější místnosti. Měl jsem taky furt málo nabojů a tak jsem to prostě mlátil páčidlem. Teď co tam jsou týpci z HECU tak je to s nábojema lepší.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    dyk se tam beha i venku ;)
    BLACK MESA - Full Game Walkthrough【1440p | 60fps | Max Detail】
    https://youtu.be/KHKUVdb5YTM?t=4121
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    TOOMIX: Jako je to revolucni hra, ale od roku 1998 se to hodne posunulo. To musi bejt zajiamavy to hrat poprve v dnesni dobe, zvlastni retro feel. No, gratuluji!
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOOMIX: Ne neni ti jen koridor v laboratori … ano ma to 25 let a dle toho to musis brat …
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: "nikdy jsem nehrál Half Life" jakože jedničku, jinak dvojku s epizodou 1 a 2, Portal 1 a 2 jsem hrál
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Prosim Vás, lidi, nikdy jsem nehrál Half Life a teď hraju Black Mesa ( [TOOMIX @ co zrovna hrajete ? a jaky to je?] [TOOMIX @ co zrovna hrajete ? a jaky to je?] ). To je ta hra pořád jen koridor někde v laboratoři? Mám odehrané cca 2 hodiny (první hodina z tohohle walkthrough, ale docela se courám). Asi jsem měl moc velká očekávání, zatím jsem trochu zklamaný.

    BLACK MESA - Full Game Walkthrough【1440p | 60fps | Max Detail】
    https://www.youtube.com/watch?v=KHKUVdb5YTM&t=2833s
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Splnil se mi sen!

    GitHub - k4zmu2a/SpaceCadetPinball: Decompilation of 3D Pinball for Windows – Space Cadet
    https://github.com/k4zmu2a/SpaceCadetPinball
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    https://twitter.com/bludr/status/1642270242800910337?s=20
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    DRAGON: adblock browser
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CHOROBA: on jde nainstalovat adblock na android chrome? poradis mi jak na to pls?
    ja se musim priznat, ze sem to kvuli tem zkurvenejm reklamam malem vzdal, uklikl sem se asi 15x a tu reklamu yo otevrelo, iDnes je fakt zlo :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    dve spatne, success!
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Inu, midgen.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    tyjo, fakt existujou lidi co nemaj adblock ;-o
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    KULHY: Znovu: to nevysvětluje zbytek mých argumentů.
    Smažte nás.
    KULHY
    KULHY --- ---
    JAMILLOS: Dyson? O Google Ads jsi slysel?

    Smazte nas. :)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    KULHY: Hm, v prohlížeči nic takovýho nemám, nicméně nemyslím si, že Dyson platí celou redakci BBC. Každopádně zůstává, že z reklamy primárně bejt živí nemůžou, už jenom proto, čím jsem argumentoval - někde reklamy před pár lety nebyly, případně jich tam nebylo tolik, případně jich je tam minimum nebo nula.
    Za mě jedině adblock.
    KULHY
    KULHY --- ---
    JAMILLOS: Koncim OT

    KULHY
    KULHY --- ---
    KEJML: Tak tak, jasne nektery majetkovy megastruktury dovoluji zivit nevydelecny projekt z jinych zajmu nez primy vynos z jeho vlastni cinnosti, ale obecne si proste na sebe musi vydelat.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    KEJML: Takže internetovej provoz (klikání) je závislej jenom na reklamě? Kdo platí lidi z webů typu CNN, BBC nebo pro mě za mě The Guardian, kde o reklamu nezavadíš?
    KEJML
    KEJML --- ---
    JAMILLOS: Pokud někdo platí redaktory, tak asi proto, aby mu ti redaktoři něco vydělali, ne? A redaktor majiteli serveru vydělá asi jen tak, že buď někdo zaplatí za to, aby si jeho článek mohl přečíst, nebo někdo zaplatí za to, že vedle článku může mít reklamu (protože očekává, že dobrý článek si otevře hodně lidí).

    Nebo já nerozumím kde jinde se vezmou peníze na tu redakci.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    KULHY: Jsou to redaktoři, kteří jsou někým placeni, jako každej novinář, ne? Z čeho byli nebo jsou živí lidi z webů, kde reklamy dřív nebyly nebo dodnes nejsou?
    Ještě jednou: já nemám povinnost bejt solidární s reklamou. Pokud je obsah webu kvalitní, není takový svinstvo potřeba (zvlášť ne na webu oligarchy), a už vůbec ho netoleruju, když je takhle agresivní. Jo, jsem na to alergickej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam