• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TOOMIX: Quake a Quake II vřele doporučuju. Hlavně teda jedničku - a samozřejmě s původním soundtrackem od Nine Inch Nails, ať to má nějakou atmosféru!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    JAMILLOS: No právě. Já tohle všechno samozřejmě vím. Tím QII jsem chtěl naznačit, jsem jsem byl tehdy v módu, kdy mi nějaký příběhy byly naprosto ukradený :-D
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    DEEFHA: Tyhle dvě hry toho vlastně nemají příliš společnýho. H-L je hra s občasnýma hádankama a místama, kde se musí trochu/dost přemejšlet a taktizovat. V QII taktizuješ leda ve stylu jak nevystrčit nos, aby ti ho ten šmejd s railgunem neustřelil (ano, nahrál jsem se toho opravdu hodně a velkou radost mi udělala i RTX verze). H-L je navíc daleko víc příběhový a atmosférický. Prostředí tam na tebe reaguje, setkáváš se s lidma, různý epizody jsou leckdy v dost odlišným prostředí (a to nemluvím o Xenu) a působí to jako jedno velký lineární dobrodružství. Atd., tyhle hry jsou zkrátka neporovnatelný (a mám hodně rád obě).
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DEEFHA: já jsem si říkal, jestli rozehraju Half Life, Half Life Source nebo Black Mesa. Nakonec jsem projel pár recenzí a YT videí, Source jsem škrtnul hned, to je hodně nepovedený vtip, nakonec jsem si řekl, že původní HL má na dnešek grafiku takovou vyčpělou a na Black Mesa všichni pěli ódy.

    V backlogu mám takhle ještě Quake, Quake 2, Quake 4, Vietcong a Operace Flashpoint
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DAVESADE: Já to mám taky pořád ještě v backlogu, ale nevím, jestli to vůbec chci hrát. Tenkrát jsem byl maniak do Quake dvojky a nic jinýho jsem neuznával. Co kdybych teď najednou zjistil, že jsem neměl pravdu? :⁠-⁠)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CHOROBA: to bylo jen takový proběhnutí :)

    DAVESADE: je to fakt zajímavý, občas se zaseknu a nikde žadná mapa, tip co udělat atd., prostě běhej, zkoušej a hledej si sám vchod do ventilace v tý nejposlednější místnosti. Měl jsem taky furt málo nabojů a tak jsem to prostě mlátil páčidlem. Teď co tam jsou týpci z HECU tak je to s nábojema lepší.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    dyk se tam beha i venku ;)
    BLACK MESA - Full Game Walkthrough【1440p | 60fps | Max Detail】
    https://youtu.be/KHKUVdb5YTM?t=4121
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    TOOMIX: Jako je to revolucni hra, ale od roku 1998 se to hodne posunulo. To musi bejt zajiamavy to hrat poprve v dnesni dobe, zvlastni retro feel. No, gratuluji!
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOOMIX: Ne neni ti jen koridor v laboratori … ano ma to 25 let a dle toho to musis brat …
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: "nikdy jsem nehrál Half Life" jakože jedničku, jinak dvojku s epizodou 1 a 2, Portal 1 a 2 jsem hrál
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Prosim Vás, lidi, nikdy jsem nehrál Half Life a teď hraju Black Mesa ( [TOOMIX @ co zrovna hrajete ? a jaky to je?] [TOOMIX @ co zrovna hrajete ? a jaky to je?] ). To je ta hra pořád jen koridor někde v laboratoři? Mám odehrané cca 2 hodiny (první hodina z tohohle walkthrough, ale docela se courám). Asi jsem měl moc velká očekávání, zatím jsem trochu zklamaný.

    BLACK MESA - Full Game Walkthrough【1440p | 60fps | Max Detail】
    https://www.youtube.com/watch?v=KHKUVdb5YTM&t=2833s
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Splnil se mi sen!

    GitHub - k4zmu2a/SpaceCadetPinball: Decompilation of 3D Pinball for Windows – Space Cadet
    https://github.com/k4zmu2a/SpaceCadetPinball
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    https://twitter.com/bludr/status/1642270242800910337?s=20
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    DRAGON: adblock browser
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CHOROBA: on jde nainstalovat adblock na android chrome? poradis mi jak na to pls?
    ja se musim priznat, ze sem to kvuli tem zkurvenejm reklamam malem vzdal, uklikl sem se asi 15x a tu reklamu yo otevrelo, iDnes je fakt zlo :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    dve spatne, success!
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Inu, midgen.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    tyjo, fakt existujou lidi co nemaj adblock ;-o
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    KULHY: Znovu: to nevysvětluje zbytek mých argumentů.
    Smažte nás.
    KULHY
    KULHY --- ---
    JAMILLOS: Dyson? O Google Ads jsi slysel?

    Smazte nas. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam