• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DRAGON: Bladerunner filmy jsou vlastne jeste lepsi priklad, diky. Kazdej je uplne jinej, ale rozhodne nemam pocit, ze po zhlednuti Villeneuveova by me prestal bavit Scottuv. A stejne to mam s HL a HL2, ty taky maji spolecne jen nektere hlavni postavy, ale jinak to jsou dve velmi rozdilne FPS a v jejich pripade jeste navic posunujici FPS zanr o mile kupredu.

    Ale cely muj pohledu je tedy postaveny na tom, ze hry beru jako audiovizualni dila na stejne urovni jako filmy.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAGED: ok, beru, oba filmy jsou scifi a řeší filosofickou otázku lidské existence, nicméně to je tak všechno za mně. Každý to uchopil úplně jinak. To je jak kdybys řekl, že jsou si podobný Vetřelec a Bladerunner, protože oba dva řeší lidské vědomí a existenci :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ( DRAGON: Taky se nemuzu dockat PS5 verze! )
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DRAGON: Vazne? A ja myslim ze tyhle dva filmy toho maji spolecneho vice nez dost.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KULHY: jj, to souhlasim, poradi je dost urcujici. Ta lab part me proste moc nenadchla, nicmene ten orwelovskej svet byl dokonalej. A ne mockrat se stane, ze nekdo udela pridavek v podobe tretiho dilu a ten predci oba dva dily dohromady a dokonce je to nejgenialnejsi hra, jako jsi kdy v zivote hral, hlavne tedy pristupem. Alyx mne totalne pohltila (hrano na OLED Vive Pro brylich a musim rict, ze to bylo proste fenomenalni).
    Ale to jsme tu uz OT :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAGED: WUT? 2001 a Interstellar jsou dve naprosto odlisne veci!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DRAGON: To by jsi mohl rovnou prohlasit, ze po zhlednuti Interstellaru te 2001 vubec nebavilo. Z meho pohledu je to stejny argumentacni faul.

    Ja jsem zatim vsechny HL dohral ve vsech moznych verzich a na vsech PC platformach co zatim vysli.
    KULHY
    KULHY --- ---
    DRAGON: To poradi hrani je dost urcujici, protoze ti nasadi ocekavani na ten dalsi. U HL2 ten Orwellovsky ton a u HL1 ten podzemni secret lab. Jakkoliv mam rad oba dily, tak ten prechod byl pro me zvlastni.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CHOROBA: jj, to sme taky dělalí, v rámci nehádání se kdo bude hrát :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAGED: Možná jak pro koho :) mně HL jednička taky minula, když to vyšlo, neměl sem na to kompa, tak sem si to dal až zpětně po dvojce. A vůbec mě to nebavilo, tak moc ta dvojka byla dobrá :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DEEFHA: Tak ale nehrát HalfLife, to je jak nikdy nevidět 2001 nebo Planetu Opic s Hestonem. Co, to je možná dokonce jako nevidět Star Wars New Hope!
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    ty chodis, ja strilim metodou sme dohrali Heretika a Hexen ;)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TOM_HOST: Já jsem nehrál spoustu věcí a nestydím se za to :⁠-⁠)
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    L4MA: takhle jsme s kámošem jeli Wolfa :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    DEEFHA:
    TYS
    NEHRAL
    HALF LIFE????
    ???????
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Pro uln5y zážitek je hlavně důležité projít i Blue Shift a Opposing force!
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Uplink byl uplne skvelej! Mel jsem ho problemy nekdavno najit - doufam, ze to byla jen vlci mlha. Je to na steamu vubec?
    KULHY
    KULHY --- ---
    Nojo Uplink, malem jsem zapomnel. 😭
    L4MA
    L4MA --- ---
    KULA: hrali jsme to porad dokola asi rok, nez nekdo prines vypalenou plnou. s kamosem v "multaku", ja na chodil na klavesnici, on strilel na mysi. ta vzajemna koordinace jsou moje nejhezci hracsky vzpominky... :)
    KULA
    KULA --- ---
    L4MA: souhlasím, že se to všude válí :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam