• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEMIDGEN computer / console games (1995-2005), Win95+ required, 3Dfx supported!

    OLDGEN HERE!
    NEXTGEN HERE!
    Snažte se vypichovat hry po roce 1995, pokud si nejste jisti, dobrým vodítkem je vyžadovaný operační systém - věci pro MS-DOS patří spíše do Oldgenu, věci pro Win95-WinXP (5-6 generace konzolí) patří spíše sem a věci pro Windows 7 (7+ generace konzolí) patří do Nextgenu.
    rozbalit záhlaví
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    WOODMAKER: Pouziva ale je to placene … imgburn je free a umi vsechno potrebne
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WOODMAKER: mám Nero 9 Portable :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    WOODMAKER: Těžko říct, já jsem od roku 2000 linuxák :⁠-⁠) Pokud se ale nepletu, tak už docela dlouho umí Windows vypalovat od sebe. A u rodičů na noťasu jsem na vypalování viděl předinstalovaný Ashampoo. Jak je na tom starouš Nero, to těžko říct...
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    DEEFHA: ted si vzpominam, ze hodne lidi tam mechaniku chce. Pouziva se jeste furt nero?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    WOODMAKER: Dneska už v kompech na mechaniku moc nenarazíš, takže spíš ne.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    A mladi lidi dneska znaji vypalovani cdcek a program nero? A kdyz, tak nevi, ze se to jmenuje podle toho cisare? Pardon za blbej dotaz o vypalovani, pres patnact let jsem nemel windowsovy pocitac.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SPIKE411: Ještě

    A Half-Life bug introduced by Windows 2000 just got fixed at last | Rock Paper Shotgun
    https://www.rockpapershotgun.com/a-half-life-bug-introduced-by-windows-2000-just-got-fixed-at-last
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DRAGON: Nesuď podle svých Xkovychv15ti. Dnešní mladí klikají rádi ;-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAGED: patnactiletej se ti na nejakou anketu vys*re ;)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KULHY: Přesně proto, že by mne tohle taky zajímalo, jsem navrhl anketu na titulku.
    KULHY
    KULHY --- ---
    Na Nyx chodi patnactilety? Nebude to za chvili platforma pro duchodce a postupne nyxaci vymrou?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Do midgenu chodi nekdo patnactilety? A do oldgenu 10ti leti ne … 🙈
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAMILLOS: samozrejme ze to sem nedavam pro patnactilety, ale pro pametniky, probuh..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAMILLOS: tak troufnu si tvrdit, ze to bylo v ty dobe jasny asi vsem, kdo umi anglicky, ne? :) plus teda nevolej SPD jeste :)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    SPIKE411: Jasně, ale ví to patnáctiletej? Kterej v životě nepřepálil jediný dývko, protože proč taky dneska? Fakt je, že to vědět nemusí, tohle je pro nás starší. :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    JAMILLOS: Tak ta ikonka hořícího Kolosea…
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Otázka je, jestli si všichni uvědomují, že právě proto se to tak jmenuje.
    To je jak ty memy s těma ikonkama save v podobě diskety... :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Nevim kam s tim, ale myslim, ze tady ten joke vsichni pochopi :) snad vas to pobavi jako mne :)

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    TOOMIX: Funguje i na Amize btw.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CHOROBA: asi vyměknul, dřív se hry s nikým nesraly :)
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    TOOMIX: hraju a obcas sem prekvapen, jak moc normalni obtiznost je lastne hardcoe. nebo sem tak vymeknul, za tech 20 let?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GitHub - ihhub/fheroes2: fheroes2 is a recreation of Heroes of Might and Magic II game engine.
    https://github.com/ihhub/fheroes2
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Tady jsem si dovolil odehrat a okomentovat Uplink, kdyz mame dneska to vyroci:
    Twitch
    https://www.twitch.tv/videos/1982057682
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam