• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PIKO23Hudební zákulisí (historky,zajímavosti,kultovní fotky a fórky z hudebního prostředí)
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR: Sem kdysi objevil kompilačku jak by to vypadalo kdyby slavní kytaristé hráli na obří slimáky, zde jsou ti nejzajímavější (ale povedeností té úpravy, nevidim na Slashovi nic moc zajímavýho....) A Dave vypadá jak kdyby měl nějakou alergii :D







    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR: Chad Kroeger z Nickelback

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    HISTORKA:
    V říjnu roku 1984 popíjeli Mick Jagger a Keith Richards v Amsterodamu a na pokoj se dostali až v pět ráno. Charlie Watts mezitím už dávno spal, ale Mick Jagger ho probudil telefonátem, kde mu řekl: „Je to můj bubeník? Koukej vstávat a pojď k nám!“
    Charlie Watts poté podle slov Keitha vstal, oblékl se do obleku, uvázal si kravatu, vzal si čerstvě vyleštěné boty a šel dolů. Jakmile uviděl Micka Jaggera, napálil mu pravý hák, až ho přivedl do bezvědomí. Jagger pak začal sklouzávat po stole do otevřeného okna a kdyby ho Keith Richards nezachytil za nohu, spadl by z dvaceti pater. „Nikdy mi už neříkej ‚můj bubeník‘,“ sdělil Charlie. „Ty jsi můj zpěvák.“



    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR:


    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    JAMILLOS: škoda ....
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    PIKO23: Guns po týhle věci svoje album nepojmenovali. Je to prozaičtější.
    "The Spaghetti Incident?" - Wikipedia, the free encyclopedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/%22The_Spaghetti_Incident%3F%22#Album_title
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR:

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    HISTORKA: Keith Richards (The Rolling Stones)
    Když se jeden novinář zeptal Keitha Richardse, co byla nejdivnější věc, kterou šňupal, odpověděl: „Mýho tátu. Šňupal jsem svýho tátu. Byl po kremaci a nemohl jsem odolat tomu trochu ho smíchat s kokainem. Tátovi by to bylo fuk a dopadlo to docela dobře, jsem furt naživu.“
    Ve stejném rozhovoru se ho také novinář zeptal na nejvíce život ohrožující moment ve spojitosti s drogami. „Někdo dal pesticidy do mého heroinu. Bylo to ve Švýcarsku a byl jsem chvíli v komatu. Nemohl jsem se hýbat, ale všechno jsem vnímal. Všechny jsem slyšel a říkali, že jsme mrtvej. A já si furt říkal, že přece sakra nejsem mrtvej. Asi deset let jsem byl na žebříčku lidí, co velmi brzy zemřou. Asi byli dost zklamaní, když se mi to nepovedlo.“

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR: Rob Halford (Judas Priest)


    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    HISTORKA:
    Náš známý kamarád Nikki Sixx se jednou vsadil s bubeníkem z jejich kapely Tommym Lee, kdo déle vydrží bez sprchování se a koupání a stále bude schopný souložit s grupies, aniž by se jim udělalo špatně a utekly by.
    Po dvou měsících této činnosti nějaká grupie kouřila Nikkovi, udělalo se jí špatně a celého ho pozvracela. Zvracela špagety, které se mu zamotaly do pubického ochlupení. Sixx ihned zavolal do místnosti Tommyho Leea a celá věc se proslavila jako Špagetový incident.
    The Spagetti Incident je ostatně také jméno alba Guns N' Roses, které tak bylo pojmenováno na tuto počest.

    SROSTLO
    SROSTLO --- ---
    for

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR: škoda ...


    MICROSHIT
    MICROSHIT --- ---
    PIKO23:ot ale musim

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR: .....


    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR:

    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    SICKPOT: no mre, z jednoho čísla má Řezník tu svoji masku, nebo aspoň tu uplně původní :D
    SICKPOT
    SICKPOT --- ---
    KOLOCH: my too... gg!
    SICKPOT
    SICKPOT --- ---
    :D:D lepší než Kačer Donald :D:D
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    FÓR: To mi připomělo tenhle komix, žádná vtipná pointa, jen radost ze sraní :D


    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    SICKPOT: Heh, kam se hrabe svýma výstřelkama nějaká Lady Gaga nebo Milej Cirkus :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam