• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: Ano takový formát mívala i Tour, ale tam koho pozvali, ten přijel v té nej sestavě. Na Giru ještě pár let nazpátek jezdili hlavně vrchařské týmy a ty sprintérské neposílali top jezdce.
    Tak se stávalo, že většinou to na rovině vyhrál únik, protože neměl nikdo zájem sjíždět. Dneska už je na Giru ta situace zlepšená, ale i tak tam nedostaneš ty nejlepší sprintery/klasikáře a to je škoda. Takže ten formát z tour podle mně je nepřenositelný na Giro.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Mě se naopak to Giro líbí... Takový formát mívalo dřív i Tour. První půlka pro spurtéry (a klasikáře), občas zpestřená nějakým kopcem, druhá půlka brutální pro vrchaře a na pořadí. A jako lahůdky 16. a 20. etapa...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALO: Včera jsme to probírali v sauně, že bychom dali 24h. Ale ten okruh je brutálně krátký, takové kriterium. Teda BADHORSE ho neměl o moc delší.
    Další možnost je dát si Nürburgring.
    24h Bike Race – Rad am Ring
    https://radamring.de/en/disciplines/24h-bike-race/
    Tak je to ale docela pro chlapáky, ten okruh není zrovna lehký (ano vím jedno kriterium, jednou kopce... kyselo je moc kyselý a bramboráky málo bramborové).

    Rozdíl je teda i v ceně, dát ve dvojici (i s boxem) v DE 550€, za torturu s kopcem... No to raději letecký den u našich slovenských kolegů.
    JAZ
    JAZ --- ---
    KEIKIN: souhlasím, a mně se nelíbí ani Tour, která je zase postavená na klíč pro Bardeta. Jak jsem ho měl vždycky rád, tak ten francouzský komplex ze Sky mi už začíná lízt krkem... další rok asi zruší časovky úplně a když ani to nepomůže, tal už třeba rovnou zakážou anglický týmy :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: hezky udělané, nicméně já jsem tak trochu zklamán z playlistu. Giro začíná od 13-té etapy, tak 5 etap jsou pure GC, zbytek je jaksi do počtu. Je to jen můj pocit, ale letos je to dělané pro časovkáře - tempaře ala Roglič, Dumoulin, Thomas.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Velmi zajímavé...
    Trasa Gira 2019 odhalena. Přilákají tři časovky i Thomase a Dumoulina? - iDNES.cz
    https://sport.idnes.cz/...2019-prezentace-trasa-d4i-/cyklistika.aspx?c=A181031_151949_cyklistika_tm2
    SALO
    SALO --- ---
    BADHORSE: na Slovensku sa jazdi 24h na okruhu Slovakiaring v Orechovej Potôni:

    SLOVAKIA RING: Detail
    http://www.slovakiaring.sk/novinky/detail/24h-slovakia-ring-cycling-race-9/
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    byl to masakr ale absolutne bozi na hrabe zazitek :-))

    maximalni vitr, teplota v noci kolem nuly o windchill efektu ani nemluvim prselo svitilo slunce ale dojeli sme, posledni nase kolo a dohromady realbych 831km ksme zvladl dojet v case 23h 59m 44s :-) 16 s a posledni kolo by se nepocitalo malem jsem umrel. a nas tym tam nechal vsechno nakonec 12 misto z cca 200 teamu. preju vam takovy zavod i do Cech je to parada

    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    BADHORSE: uz mame cca 800km za sebou po 23 hodinach
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    zrovna zavodime...chevaliers 1, i Alex Dowsett....

    Red Bull Time Laps
    http://timelaps.e-timing.eu/#1_842604
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: uvidíme, Ewan má obrovskou výdrž na dlouhej spurt, Gaviriu na TOB dostal 2x úplně stejně hodně brzkým začátkem nasazením a ten ho už nedospurtoval. Jenže tam byl Gaviria proti němu sám bez vlaku.
    JAZ
    JAZ --- ---
    HELLISH: a taky se zapomnelo na Ewana. Po letosku, kdy si s nim v Orice vytirali zadek, bude strasne namotivovanej. A vubec bych neodepisoval ani Greipela, na Tour of Britain si letos dvakrat povodil i Gaviriu. Navic neodchazi z WT v dobrym a tak bude mit velkou motivaci dokazat, ze na to jeste ma.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PAN_SPRCHA: nemyslim si ze musi, ale chce ustoupit. ty dalnicni dojezdy uz moc jezdit nechce... je sice mistr v chytani vlacku ve spurtu, ale konkurovat tem ryzim sprunterum kteri nejsou schopni prejet ani dalnicni nadjezd je na rovine zbytecne tezke a vysilujici. on ma obrovsky potencial i do kopcu a to pretvoreni u neho je dlouhodoba zalezitost a uz probiha nejaky ten rok... jak psal kralik, dalsim krokem podle me budou nejake kopcovitejsi klasiky a v budoucnosti mozna i nejaky ten etapak na celkove :-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HELLISH: demare může vyhrávat tam co má šanci Sagan,Kristoff nebo Viviani. nebo v druhý půlce tour až ti nasvalenci typu Gronewegen nepřejedou alpy. Ale v absolutní rychlosti se nemůže s Gronewegenem,Ackermannem,Jacobsenem nebo zdravým Kittelem měřit.
    teď to bylo vidět na tour of Guanxi, kde se dojíždějo na dálnicích Demare tam byl nejlíp pátej
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    PAN_SPRCHA:
    KEIKIN: a Démareho už odepisujete?:) já bych mu ještě šanci dal..
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: tak on ví, že musí v těch dálničních dojezdech ustoupit Ackermannovi, na Tour jsou pro něj dvě etapy, pro Ackermanna sedm. Na Giru je to obráceně
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: imho pošlou Bernala vyhrát Giro a na tour bude tahat brity
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: Já jsem rád za sjezd z Galibieru, zbytek už je bonus, já jsem spoko.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: jo, vypadá to o dost líp než letos.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: viviani to má v QS těžký s Jacobsenem a Hodeqem. A Jacobsen ukázal, že umí porazit Gronewagena/Ackermanna, Viviani pojede určitě Giro, a na tour dají jednoho z těch dvou mladých jako jedničku. možná oba a budou si to navzájem rozjíždět.

    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: do tgoho Viviany, Sagan a neodepisoval by jsem ani Goriláka
    D1RABBIT: šanci bude mít Bardet, možná je to šité pro něj. Tempaři/časovkáři přezbrojení na allroundery to nebudou mít lehké příští rok. Favoriti ? Takto bude pořadí v PAříži: Bardet, Froome, Landa, Dumoulin, Roglinátor
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam