• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    uvidíme, jestli se velogames proberou ze zimního spánku :-)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    tak nám to zase za chvíli začne, 15. ledna TdU:
    2019 Stages - Santos Tour Down Under
    http://tourdownunder.com.au/race/mens/stages
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    JAZ: A mě zrovna #PinkArgyle bavilo :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: to byhc neřek že zrovna kopie movistaru, ten gradient se obejvuje sem tam už dlouho. V předminulý sezóně ho měla Astana



    a co si tak pamatuju tak i třeba kdysi Garmin nebo dávno T-mobile tohle měli
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    mně se teda ty gradienty nelíběj vůbec :-)
    JAZ
    JAZ --- ---
    PAN_SPRCHA: ten gradient mi přijde jako laciná kopie Movistaru, ale je fakt, že z toho aspoň nebolí oči, jako doteď. A jsem ještě zvědavý na Cannondale, slibují velký rebranding, tak snad to nebude takový paskvil, jako měli loni :)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    PAN_SPRCHA: no konecne maji dresy na ktere se da i docela koukat
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    koukám, že CCC odhalili dresy i název

    IMG24.EU


    ale ten GvA to je po těch letech docela nezvyk
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    dojidam cukrovi a vyhlizim novou sezonu :-)

    RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/na-co-se-tesit-v-pristim-roce
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    ATOMIKS: Retro o Závodu níru
    Retro — iVysílání — Česká televize
    https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10176269182-retro/212411000360020
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JAZ: prošustrovat znamená utratit objem peněz. A možná je to jen kapka ve srovnání s tím co vydělá firma za prodej kol.
    JONAS3: možná nakonec Putin vyvolá tu ekonomickou recesi, o které všichni píší.
    JAZ
    JAZ --- ---
    Ochowicz targeting 20 wins in first season as CCC Team | Cyclingnews.com
    http://www.cyclingnews.com/news/ochowicz-targeting-20-wins-in-first-season-as-ccc-team/
    Ochowicz by měl být rád, že ho nenakopali do zadku po tom, co minulý roky prošustroval BMC gigantický prachy bez pořádných výsledků, a ne házet do vzduchu takovýhle cifry... řekl bych, že budou ještě rádi za 5 výher. A pokud bude mít GvA špatnej rok, můžou klidně skončit na nule :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: ...tak víceméně v tom řetězci asi jo, každopádně rozpad SKY je jedna z mála věcí, která se mu povedla.

    KEIKIN: jo...s některou s tvých konspiračních teorií se souhlasit dá. Je fakt, že v době nejistoty, kterou brexit opravdu je, mají firmy tendence stahovat aktiva do bezpečných prostor a ořezávat zbytné výdaje, typicky právě sponzoring.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    No jasně, takže za to ve finále může Putin...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Já v tom na pozadí vidím brexit. SKY se možná kvůli tomu drobí, změna vysílacích práv apod.
    JAZ
    JAZ --- ---
    SALO: máš pravdu, nicméně tím líp pro Sky, protože namísto jednoho můžou na dresu vozit klidně 4-5 sponzorů po menších částkách.
    BADHORSE: já jsem pracovně trochu v kontaktu s British Cycling a ti si zrovna nestěžují, i když je jasný, že v závodním světě to může vypadat úplně jinak, do něj vůbec nevidím... ale vážně si neumím představit, že by angličani neměli žádný tým ve WT v době, kdy teď vyhráli už 5 GT v řadě a je to pro ně výkladní skříň. Uvidíme...
    SALO
    SALO --- ---
    JAZ: omyl, 21st century fox = sky = Murdoch
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BADHORSE: právě proto bych věřil tomu zmerdžování s některým ropným týmem(jak někteří novináři naznačují). takový barhrain nebo UAE do toho rvou prachy v součtu vyšší než SKY a výsledky nic moc. přidat si celý funkční SKY včetně ředitele je dobrý tah.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    JAZ: ja v UK bydlim uz nejaky ten rok situaci sleduju a mam i ruzne zdroje, situace v UK je spatna to uz znaci i konec napriklad JLT Condor, ktery byl jednim z nejstarsich profi teamu v UK. Tady je vseobecne spatna nalade ve sportu a penizovody maji dost priskrcene kohoutky. Proto neverim ze nejaky velky sponzor prijde a priklanim se ze se teamsky rozpusti, protoze se stal prilis velkym (cti drahym) na to aby se zachranil.

    ale uvidime konci roku 2019
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: ono kdyby si cyklistika nenesla ten šrám dopingu tak by to bylo o něčem jiným. ty prachy jsou naprosto zanedbatelný v porovnání s jinými sporty. Navíc se celý tým jsmenuje po sponzorovi, jméno vaší značky uslyšíte pětkrát za minutu, to má maximálně tak jachting.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam