• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: musíš jet rychle aby na tebe foukalo no....
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    jinak kamos se byl podivat na etapu v Australii a ve stínu 49stupnu.... nechtel byh vtom zavodit :-)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    "Boli sme na konci vpredu, ale pre mňa bolo náročné sledovať zadné koleso Petra Sagana, keďže mnohí si mysleli, že on ide na víťazstvo. Bolo ťažké nájsť si správnu líniu. Napokon som sa v tesnom šprinte dostal na tretie miesto," uviedol Sam Bennett na tímovom webe bora-hansgrohe.com
    JAZ
    JAZ --- ---
    PAN_SPRCHA: máš pravdu, já o půlnoci asi už nebyl schopnej rozlišit barvy a navíc mě nenapadlo, že v tom finiši byl ještě třetí člověk z Bory (Baška).
    BADHORSE: kvalita nic moc, ale je https://www.youtube.com/watch?v=N5_p1sSteAI
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: fantasticky to rozjel někomu jinýmu, Sagan tam tahal úplně jinej proud než ve kterým byl Bennet a ještě mu tam pak vjel když odstoupil. Musej to holt natrénovat na tour, kde bude Sagan tahat Ackermanna na těch dálničních etapách.

    Bennet byl tady(šipka), Sagan táhnul Lucu Pacioniho z Nippi Fantini(to je ten červenej dres za Baškou)

    IMG24.EU
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    je to nekde na youtubu? Kdyz uz vime ty vysledky :(
    JAZ
    JAZ --- ---
    D1RABBIT: zrovna v kůži Bennetta bych teď nechtěl být, Sagan ti fantasticky rozjede finiš a ty v něm prohraješ i s týpkem z Caja Rural :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    BADHORSE: zrovna u toho modelu, co mám já a SHITTIE, se zadní kolo úplně sundá, ale zase místo speciálního pláště je potřeba druhá kazeta, pokud jí člověk nechce pokaždý přehazovat... jinak ale máš pravdu, u těch na celý kola dělá modrý plášť hodně.

    A připomínám, právě běží na Eurosportu první etapa Vuelta a San Juan, někdy po jedenáctý by si měli zaspurtovat Gaviria, Sagan a Cav :)
    SALO
    SALO --- ---
    BADHORSE: potvrdzujem, trenazerove plaste vyrazne znizuju hlucnost, a zaroven sa na trenazeri nenicia.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    je taky velky rozdil kdyz pouzijete plast na turbo trainer..a ne obycejny silnicni plast
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    JAZ: direto mam taky a musim rict ze zatim jsem s nim spokojenej. taky jsem cekal ze to bude tissi, ale zas tak hrozny to neni. na velke pile to ramus trochu dela, ale furt je to snesitelny. sklon/odpor na ten hluk si myslim vubec vliv nema, aspon teda na tom mym ne... spis jde o to jak rychle se toci setrvacnik. na male pile muzu jet hodne potichu i do (virtualniho) krpalu. mam to dany na tlustym koberci a na tom jeste obyc force podlozku pod trenazer a soused pode mnou tu jeste nezvonil, pravda jezdim na tom nejpozdejc cca v sedm vecer, ale vim ze kdyby to slysel a vadilo mu to, tak tu bude velmi rychle. asi bych si ho koupil znovu. chvili jsem zvatoval kickr core, ale vzhledem to mu ze direto jsem sehnal za paradni cenu, kickr by byl o par tisic drazsi a co jsem cetl po diskuzich, tak ty 2018 verze se wahoo moc nepovedly. snad leda neo 1, kdyby slo sehnat s velkou slevou, to bude asi i tissi, ale ono to stejne uplne tichy nikdy nebude, jak pises, samotny kolo (retez atd) je proste v mistnosti slyset...
    BELO
    BELO --- ---
    JAZ: Já mám z práce multisportku a klidně bych jezdil 2x týdně do nějaký mučírny buď sednout na místní trenažér nebo do nějakého zapnout svoje kolo a trpět...by se toho mohl někdo podnikavej chytnout :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    BELO: vyzkoušel jsem toho spoustu a nakonec zůstal u českýho Rouvy. Přijde mi nejlepší i přes zásadní chybu, za kterou považuju absenci software pro mac. Ale i složitý připojování tabletu přes bluetooth mi za to stojí, mají to promakaný a satraktivní.

    Pokud uvažuješ o smart traineru, hlavně si proklepni hlučnost. Mám Elite Direto a přestože na svým webu inzerují, že jediný hluk co uslyšíš je od řetězu, je to naprostá lež. Od cca 5% stoupání to řve jak pračka a sousedi se můžou posrat :) Navíc při větších rychlostech dělá i samotný kolo randál, i když s takovým Di2 by to určitě bylo o něčem jiném než s mojí 105. Ale obávám se, že k vyzkoušení to nikde v Praze nenajdeš. Před rokem jsem taky hledal, a nic.

    Thesufferfest vypadá moc dobře, zkoušel jsem ho. Ale tím že už jejich úvodní test 4DP test se jede za plných rychlostí, jsem ze hry venku, popraskaly by doma okna :)
    BELO
    BELO --- ---
    Ahoj, dá se někde v krámu nebo spíš fitku (Praha) zkusit ten smart trainer?
    Znáte/používáte někdo toto https://thesufferfest.com ?
    Chodíte někdo na spinning? :D
    JAZ
    JAZ --- ---
    PAN_SPRCHA: byl to krásnej Renshaw revival... ale kvůli bodům mě to taky naštvalo.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    tohle já neadminuju :-)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    btw...at v tom nemate bordel Foreli zmen ZEDa na Badhorse :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: tože mi tam vyhořel Ewan...když už vyhrál, tak mu to smázli. (teda ne že by ho diskli špatně, tam mu snad hráblo s těma hlavičkama)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    gratulace Impeymu
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Gratulace panu Sprchovi!
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Portovi skvělý finiš nestačil. Titul na Tour Down Under obhájil Impey – ČT sport – Česká televize
    https://sport.ceskatelevize.cz/...il-titul-na-tour-down-under-obhajil-impey/5c444f460d663b6fe80b9910
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam