• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    a ne, není to stejné
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    SALO: tak to jsem neřekl, to říkáš ty.
    SALO
    SALO --- ---
    FORELLI: chapem. a zena v minisukni si koleduje o znasilnenie.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    před dvaceti lety by se tomu někdo zasmál, někdo pohoršil. Dneska se budeme za všechno soudit... Na druhou stranu u soudu by se mohl hájit tím, že se zrovna protahoval a fotograf zrovna zmáčkl spoušť.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    SALO: Tak dalo by se diskutovat, že ta její našpulená kadibouda je také sexistický symbol, žejo...
    SALO
    SALO --- ---
    KEIKIN: na nevyziadanych otvorene sexualnych gestach nie je nic sexistickeho?
    "Co to sakra meleš, ty vořechu?"
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    kazdy sveho stesti strujce
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: taky si říkám, že měl přijít trest ze strany Quickstepu, protože dělá píčoviny ve firemním oblečení. ale tahat do toho soudy mi přijde na hlavu
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    FORELLI: ani nevím, jestli byla alespoň pěkná....Jo hoši, pojĎte se se mnou vyfotit, ale nesmí se vám u toho zvednout, protože máte přiléhavé dresy.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    FORELLI: to důsledek kampaně me too. Trapné ze strany servírky, jsem na straně cyklisty, není to nic sexistického
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Vtípek se sexuálním podtextem při fotografování po kávě znamenal vyloučení ze závodu - Sport.cz
    https://www.sport.cz/...ualnim-podtextem-pri-fotografovani-po-kave-znamenal-vylouceni-ze-zavodu.html
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ale docela koukám jak strašně šel dolů Brandle....ještě před dvěma rokama vyhrával krátký časovky, nebo byl na GT do desítky....teď tam je daleko za spurterama i za vrchařema typu Quintana
    SALO
    SALO --- ---
    JONAS3: 12km sa neda uplne nazvat casovkou
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Gaviria mě překvapil 6. místem v časovce.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    dneska se teda pošplhaj krásným stoupáním https://goo.gl/TNyCne klasický serpentinový

    a pozítří zase krásný psychostoupání do 2600 metrů víceméně bez zatáček, prostě rovná silnice furt nahoru v otevřený krajině.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Remco E. treti v casovce na 12 km pred Saganem, Gaviriou a spol :-)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Motivační rozhovor:
    Návrat je dokonán. Vakoč po 16 měsících znovu závodil - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...rt/cyklistika/petr-vakoc-navrat-po-16-mesicich.A190128_134036_cyklistika_mt2
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    PAN_SPRCHA: nebo nejezdit ve stinu kdyz je tam takove horko, da rozum!
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: musíš jet rychle aby na tebe foukalo no....
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    jinak kamos se byl podivat na etapu v Australii a ve stínu 49stupnu.... nechtel byh vtom zavodit :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam