• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    PAN_SPRCHA: to asi pridal po te vlne nevole :)
    kurva a to jsem myslel ze uz to mam poskladany, tak znovu :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    zatím jsem tam sám

    Velogames Fantasy Cycling | Spring Classics Squad Game 2019
    https://www.velogames.com/classics-squad-game/2019/leaguescores.php?league=98231418
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HELLISH:
    D1RABBIT:
    KEIKIN:
    SHITTIE: ty transfery tam pořád jsou....jenom se hraje classic a verze bez transferů.

    https://www.velogames.com/classics-squad-game/2019/ my hrajeme tuhle počítám s transferama
    VITI
    VITI --- ---
    Nema nekdo zkusenosti s Focus IZALCO RACE? (ne MAX ramy)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BADHORSE: Bakala je taky kokot, ale jsme rádi, že prachy sype do cyklistiky :D
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    JONAS3: hele ten majitel je totalni kokot...ale jsem rad ze nasype prachy do cyklistiky
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    KEIKIN: Zase ti z vládních ziskove vědí, jak přesně naložit s penězi. S penězi těch druhých :D
    Jinak netuším, proč by mě měl výrobce plastů pobuřovat. Problém plastů není problém výrobce, ale těch, kteří je nedávají tam, kam mají.

    KONEC OT
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Zajímalo by mě, jestli se Astana přejmenuje na Nursultan.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: Tak Bakala je beránek....pokud vím tak nikoho osobně nemučil ani nepořádá veřejné bičování jako sponzoři ostatních týmů....že.

    a že by ostatní..
    Astana...v přímém majetku místního diktátora, UAE víceméně taky žádní beránci. Obě Lotta a FDJ sportovní sázky,loterie, proherní automaty...takovej Synot. Kaťuša, to je Makarov, z vyšších pater ruské kleptokracie. ...


    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    HELLISH: nj, ale fandíš Quickstepu (našim). Při závodech vidíš dresy sportovní stáje, né ty miliardy z veřejných statků, které se přesunuli k Maláčovým.
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    KEIKIN: mně to třeba vadí
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Jim Ratcliffe. Nový sponzor týmu Sky pobouřil ekology - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/tym-sky-cyklistika.A190320_222826_cyklistika_ald
    No třeba i Bakala není žádným beránkem a nikomu to nevadí.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    SHITTIE: 2:54 - to je peklo když jede balík po dálnici pěkně roztažený a pak je odbočka (90tka) na úzký profil.
    CCC to projeli takticky, nechápu proč 2 km do cíle stáhli ocas, když měli před tím tři chlapi vepředu ve výhodné pozici
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: no ale pak nechápu smysl jarních klasik. DyŤ to mohl být každý závod zvlášť jako klasicky a pak by se jen sečetli ty body za všechny jarní etapovky. Jediná výhoda je v tom, že když to teĎ nacvakám na MSR a nebudu pak mít přístup na net, abychto vyměnil sestavu, tak mi zůstane ta stará.
    Nová taktika není, prostě si dycky najdu top 10 z loňska a nasázím to tam + plus nějaké zrovna v aktuální formě a je vymalováno...
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    nokere koerse docela jatka

    Nokere Koerse 2019 Men's Highlights | Cycling | Eurosport
    https://www.youtube.com/watch?v=IDKCBn-yGYM
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Pro mě je to teda taky teď zabitý, systém transferů byl super, bylo to teda dost nejenom o znalosti cyklistiky, ale i nějaký dlouhodobý strategii šetření transferů atd., to teď úplně mizí a bude to prostě tipovačka vybrat 4 nejlepší (nebo spíš nejšťastnější) z těch drahejch + zkusit trefit nějakýho náhoďáka..
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: jo bude...je to škoda, že ten taktickej prvek zmizí, ale zase to bude víc zaiímavých závodů...takhle mi scheldeprijs nikdo nejel protože to bylo mezi dvěma ardenama.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: stará taktika mizí, nová zase vzniká, budou zajímavější ty menší závody na který se nevyplatilo přezbrojovat. dwarsdoors,scheldeprijs a brabantský pyj atd...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Takže teda ještě P-N

    2848 points
    PKHRK
    jonas3

    2495 points
    Radsport Transylvania
    drak00la

    2189 points
    Forellini
    Forelli

    2158 points
    Hellworx
    Hellish

    1844 points
    Pepa pig
    Badhorse

    1669 points
    RDKVC1985
    sht

    1560 points
    Sagan a jeho caban
    Burkhar
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: no já nevidím výsledky.....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam