• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    díky za připomenutí, tohle bych propás :-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Připomínám Katálánsko do dnešního poledne. Jsme tam zatím jen ve 4.
    Tohle je zase těžký výběr, všichni drazí... Přemýšlel jsem, že bych dal na výplň Barquila, ale za 10 je to moc. Možná za 6 bych do něj šel...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: Aláče sem vzal, nastoupil stejně jako loni Nibali, který taky bral bodíky letos - 90.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    KEIKIN: Já ještě půjdu do té transferové. Jen jsem neměl čas to dát.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: nakonec je nás více v té netransferové. No já se chtěl přezbrojit, ale ejhle:
    Velogames Fantasy Cycling | Spring Classics Squad Game 2019
    https://www.velogames.com/...ad-game/2019/maketransfers.php?team=6Nd74e28b0d18df10333ac3f885c3d794bK

    Takže na obou frontách ústup do hloubi peletonu.
    BATY
    BATY --- ---
    FORELLI: Si to zleva nechal trochu ujet a pak už bylo pozdě, jak tam byl skřípnutej... Škoda...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Já toho knírače nemusím moc vidět, ale tohle bylo, hmmm, famózní?
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak doufám že Sagan!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    FORELLI: jsem stará držgrešle, ale ten Eurosport player si na jaro zaplatím. 5 éček na měsíc rodina rozdýchá :D
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Kuwa ty streamy padaj :-(
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Taky jsem to dneska do té správné naházel na poslední chvíli
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Aaa, uz je to tady. Prvni prochlastanej deadline :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: no právě v tý netransferovy verzi bys neměl žádnou šanci kdybys před každým zavodem neprehazel celý tým
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: no ale nebýt Sprchy, tak jedu Nontransformers verzi. A jelikož odlétám v pondělí do Maroka tak nevím jestli bude čas brouzdat. Tak jsem to tam nacvakal, aby vás nebylo málo.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Takže které se bude počítat do té naší extraligy?
    Transferová +
    Netransferová -
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    KEIKIN: Správný fanda pojede obě.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    tohle veloschizma mně docela mrzí. Člověk pak neví, kde se jede ten hlavní proud.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SHEEPSCALP: springclassics nemaj deadline. Můžeš se připojit kdykoliv a vůbec není úplně na škodu msr vynechat jak je to specifickej závod s jinýma favoritama....
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Asi je fér zmínit, že důvod zrušení transferů byl čistě pro to, že to je pro něj spousta práce navíc. Pak udělal rychlou anketu, jestli je o to fakt zájem, a přestože výsledky nebyly nějak drtivý (55 vs 45 (30 nekonečno a 15 to je jedno), tak udělal obě varianty.

    A deadline zítra v 1000.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak to musím překlikat tým. Asi to teda spustil po vlně nevole... uff, to bude práce, takto to tam člověk narval vidlema...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam