• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Aaa, uz je to tady. Prvni prochlastanej deadline :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: no právě v tý netransferovy verzi bys neměl žádnou šanci kdybys před každým zavodem neprehazel celý tým
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: no ale nebýt Sprchy, tak jedu Nontransformers verzi. A jelikož odlétám v pondělí do Maroka tak nevím jestli bude čas brouzdat. Tak jsem to tam nacvakal, aby vás nebylo málo.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Takže které se bude počítat do té naší extraligy?
    Transferová +
    Netransferová -
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    KEIKIN: Správný fanda pojede obě.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    tohle veloschizma mně docela mrzí. Člověk pak neví, kde se jede ten hlavní proud.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SHEEPSCALP: springclassics nemaj deadline. Můžeš se připojit kdykoliv a vůbec není úplně na škodu msr vynechat jak je to specifickej závod s jinýma favoritama....
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Asi je fér zmínit, že důvod zrušení transferů byl čistě pro to, že to je pro něj spousta práce navíc. Pak udělal rychlou anketu, jestli je o to fakt zájem, a přestože výsledky nebyly nějak drtivý (55 vs 45 (30 nekonečno a 15 to je jedno), tak udělal obě varianty.

    A deadline zítra v 1000.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak to musím překlikat tým. Asi to teda spustil po vlně nevole... uff, to bude práce, takto to tam člověk narval vidlema...
    JAZ
    JAZ --- ---
    PAN_SPRCHA: ja asi ani nebudu, uz treti den v kuse tam mam hlasku "Team rosters are temporarily suspended for site maintenance. Please check back shortly!"
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    SHITTIE: a je tam docela naslapnutej lineup, to bude neco to vyklikat
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    uz je tam aj katalansko
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SHITTIE: na tu netransferovou kašlem to by bylo fakt jenom o tom jak často se člověk dostane ke změnám
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    PAN_SPRCHA: to asi pridal po te vlne nevole :)
    kurva a to jsem myslel ze uz to mam poskladany, tak znovu :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    zatím jsem tam sám

    Velogames Fantasy Cycling | Spring Classics Squad Game 2019
    https://www.velogames.com/classics-squad-game/2019/leaguescores.php?league=98231418
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HELLISH:
    D1RABBIT:
    KEIKIN:
    SHITTIE: ty transfery tam pořád jsou....jenom se hraje classic a verze bez transferů.

    https://www.velogames.com/classics-squad-game/2019/ my hrajeme tuhle počítám s transferama
    VITI
    VITI --- ---
    Nema nekdo zkusenosti s Focus IZALCO RACE? (ne MAX ramy)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BADHORSE: Bakala je taky kokot, ale jsme rádi, že prachy sype do cyklistiky :D
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    JONAS3: hele ten majitel je totalni kokot...ale jsem rad ze nasype prachy do cyklistiky
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    KEIKIN: Zase ti z vládních ziskove vědí, jak přesně naložit s penězi. S penězi těch druhých :D
    Jinak netuším, proč by mě měl výrobce plastů pobuřovat. Problém plastů není problém výrobce, ale těch, kteří je nedávají tam, kam mají.

    KONEC OT
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam