• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    ja to tam dycky nacpu behem 5 minut a nekoukam na statistiky..vidim cz jezdce vetsinou ho vyberu protoze me bavi je pozorovat zadna veda
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    To byl hustý závěr. Nahoru dolů... A pak Matthews
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    tak to zrovna obuvníci asi neceněj, proše pana:-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Ale teda hlavně ukazuje mistrovský dres!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak stovky to nebudou, to je jasné. Ale je to šestiboďák, něco probere za prémie... Na tu poslední sprinterskou už je asi nenechají. Ale i tak to bude za tu cenu pěkné.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: tak za ten brejk je stejně málo bodů a do konce to nedotáhnou, to je už teď jasný
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Černý v úniku dne, tak nějak jsem to tušil, že by to mohla být etapa pro něj (JONAS3), jedou od startu etapy (ale z vela jsem ho vyhodil, že).

    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    deGentovi to sólo zase jednou vyšlo

    Últim KM Etapa 1- Calella - 99a Volta
    https://www.youtube.com/watch?v=0EAQr9lci0s
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Jinak Aru letos asi končí, konečně zjistili co s ním je (ateroskleróza, zúžený cévy) tak jde na operaci. Normálně to hrozí primárně u obézních lidí, jak se to dostalo k vychrtlýmu vrchařovi je otázka, asi to tam taky moc nečekali.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    tak sem to kua nestih tu Vueltu!! kua
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Ajo, dík za připoměnutí...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: tak on si loni na začátku sezóny zlomil obratel na kostkách pak se právě vracel až v srpnu na to ME.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Když tu byl zmíněný ten Trentin. Po odchodu mi přide takový neviditelný, i když říkat o Mistru Evropy neviditelný je dost divné, ale prostě v tom QS byl víc vidět.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HELLISH:
    JONAS3: přesně tak, San remo je někdy lepší vynechat, protože tam jedou úplně jiní než nadcházející kostkový klasiky

    mě tam zbyl jenom trentin a Sagan po Sanremu
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    JONAS3: jasně, měl jsem naklikanou jen tu netransferovou verzi a stejně bych to zřejmě totálně projel, uvěřil jsem ve spurt větší skupiny:)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    HELLISH: Spring Classics neprojels, tam jedeme do bodování transferovou verzi, jen první závod, který, jak psal Sprcháč, v klidu můžeš vynechat. Já osobně jsem ho vynechal, protože jsem neměl čas, asi bych ho někde na úkor spánku našel, ale proč...
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Ojoj 4 dny offline a projel jsem Spring Classics i Katalánsko:/
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Co Pepik Černý? Co myslíte, za 6 bodů. Chvilku jsem ho tam měl... Jinak Nevím co to CCC má za sestavu, tam asi nikdo na výsledek nepojede, proto jsem si říkal, že by mohl mít Černý volnou ruku a něco v lehčích etapách zkusit.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    taky se na to musim kouknout
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    díky za připomenutí, tohle bych propás :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam