• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    JONAS3: když dáš měsíční tak potom to musíš nějak rušit nebo prostě vyprší měsíc a už ti to neúčtujou?
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    JONAS3: já to vždycky platil na klasiky, pak na Giro, pak na Tour, pak na Vueltu.. tak jsem se nakonec dopracoval k tomu, že to mám zaplacený celoročně a nic neřeším, i když teda zrovna ty reklamy a hlavně takový ty nesmyslný "highlighty" apod. jsou fakt pekelný (obzvlášť když během 3h přenosu je tam 10x to samý:).
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak pořád lepší, než když ti na flamme rouge spadne přenos a než se proklikáš po obnově, tak už je rozhovor s vítězem, že :D
    Ale díky za zkušenosti. Osobně teda nerad sleduji záznamy (max zajímavé momenty), takže pokud se dívám, tak jen live.
    Dnes jsem si to zaplatil... Mám pocit, že prokrastinace dostane zcela nový rozměr :D
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ja to mam taky koupene a docela mi teda vadi caste reklamy :-( ..ikdyz je to vetsinou na nejaky jejich porad/prenos
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: ja to mam uz dlouho - velky plus je, ze vysilaji prakticky vsechny jen trochu zajimave zavody a muzes si to lehce prepnout do jinyho jazyku (takze se clovek nemusi trapit s ceskymi komentatory a jejich Alaaaaaaafilip, Izagireeee nebo Zaaachym Rodriguez), ale technicky je to naprosta tragedie. Primy prenos nejde spustit se zpozdenim, takze bud koukas live nebo musis pockat na uplne ukonceni live prenosu a teprve pak to jde pustit od zacatku... A kdyz si zpetne projizdis porady a nejaky spustis, vubec to v praxi neznamena, ze startujes ten konkretni porad, ale to, co se ve skutecnosti vysilalo v case puvodne plánovanem pro ten porad. Casto jsem tak zaznamy ze zavodu/etap vubec nenasel nebo se mi misto toho objevilo rovnou vyhlaseni vitezu... Vetsinou je fakt utrpeni to pouzivat, ale bohuzel neni alternativa.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    FORELLI: Dnes je ideální den na měsíční předplatné. Stihneš všechny jarní klasiky ;)
    https://cz.eurosportplayer.com/subscribe
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Já hraju tu blbou Squad bez limitů, to sem teda pitomec :/ A já si říkal, že je divný, že jste šli od začátku všichni tak sprinter heavy :) Pohlídám si 24 trasnferů a pak postněte výsledky z bodovaný skupiny, abych věděl.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    ja to tam dycky nacpu behem 5 minut a nekoukam na statistiky..vidim cz jezdce vetsinou ho vyberu protoze me bavi je pozorovat zadna veda
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    To byl hustý závěr. Nahoru dolů... A pak Matthews
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    tak to zrovna obuvníci asi neceněj, proše pana:-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Ale teda hlavně ukazuje mistrovský dres!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak stovky to nebudou, to je jasné. Ale je to šestiboďák, něco probere za prémie... Na tu poslední sprinterskou už je asi nenechají. Ale i tak to bude za tu cenu pěkné.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: tak za ten brejk je stejně málo bodů a do konce to nedotáhnou, to je už teď jasný
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Černý v úniku dne, tak nějak jsem to tušil, že by to mohla být etapa pro něj (JONAS3), jedou od startu etapy (ale z vela jsem ho vyhodil, že).

    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    deGentovi to sólo zase jednou vyšlo

    Últim KM Etapa 1- Calella - 99a Volta
    https://www.youtube.com/watch?v=0EAQr9lci0s
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Jinak Aru letos asi končí, konečně zjistili co s ním je (ateroskleróza, zúžený cévy) tak jde na operaci. Normálně to hrozí primárně u obézních lidí, jak se to dostalo k vychrtlýmu vrchařovi je otázka, asi to tam taky moc nečekali.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    tak sem to kua nestih tu Vueltu!! kua
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Ajo, dík za připoměnutí...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: tak on si loni na začátku sezóny zlomil obratel na kostkách pak se právě vracel až v srpnu na to ME.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Když tu byl zmíněný ten Trentin. Po odchodu mi přide takový neviditelný, i když říkat o Mistru Evropy neviditelný je dost divné, ale prostě v tom QS byl víc vidět.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam