• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Chvilku před cílem se tam motal vepředu i Greipel, škoda, že na to byl sám. Nějak mám pořád pro Goriláka slabost :D
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    PAN_SPRCHA: nekde jsem cet ze to prej mvdp letos jet jeste nechtel, takze o wildcard tym ani nezadal
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    btw teprv teď koukám, že na Roubaix nepozvali Correndon, takže MvdP nejede...mi bylo divný co dělá na tom etapáku ve Francii.

    Ani Bettiol není na startlistu....no nevím kdy naposled nejel na Roubaix ani jeden z vítězů posledních tří kostkových klasik před P-R
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: ...a Kaťuša tam Kittela opět nedovezla.
    čekal jsem tam Ackermanna vepředu, ale Bora taky nebyla schopná připravit pozici když si tam QS dělal co chtěl.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Jakobsen s prstem v nose na Scheldeprijs
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SALO: aha.. jn rozpadlo se mu to pod rukama
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALO: Taky si myslím, a jak už padá, tak se zlomí i ráfek, v tom přiblížení to je vidět.
    SALO
    SALO --- ---
    SALO: vyzera to na krk vidlice.
    SALO
    SALO --- ---
    MAESTRO_007: vyzera to, ze zlomil osu, vidlicu alebo rafik. riaditka drzi rovno a koleso mu v poslednych sekundach totalne plava zo strany na stranu:

    https://twitter.com/flobikes/status/1115351104529682432
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PAN_SPRCHA: kdyby jim ujel pred Kwaremontem na asfaltu tak bych rekl, ze ho podcenili, ale tam se jely dobre bomby a jeden nastup stridal druhy nastup a stahoval to tam kdo mohl, sagan, avermat, van art a sam van der poel tam nastoupil tak 4x... myslim ze nikdo nikoho nechtel podcenit .) na najezdu na Kwatemont byl van der Poel tak hotovy ze na 14 pozici cumel jenom do zeme a Avermat na spici jenom sledoval kdyz Bettiol odjizdel, to same ostatni. Jasne mozna mysleli ze ho na Paterbergu dojedou, ale tam se vzpamatoval akorat van der Poel a neco tam zkusil, zbytek v uplnem srotu byli radi ze sou radi... Bettiol byl proste nelepsi v tu chvili

    ale jinak van der Poel uzasny vykon, zvlast potom tvrdem padu za ktery si mohl sam :-) ...minout tesne 7 ostruvku po sobe a najet do osmeho a s prazdnou predni galuskou mavat na chodniku jednou rukou na servisak, to chce hodne sebevedomi :-) ...stejne tak tam grindoval patnik 20km pred cilem... holt je moc namotivovamy a na vyhru monumentu to chce klid a zkusenosti
    BATY
    BATY --- ---
    BADHORSE: Kvůli atmosféře, víš co...:)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: Já myslím, že ho prostě zprvu podcenili. Nemyslím že by tam někteří na to v tu chvíli neměli.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    proc koukat na zivej zavod..kdyz mas highlights jak tohle, bozi!

    How The Race Was Won | Tour of Flanders 2019 Highlights | Cycling | Eurosport
    https://www.youtube.com/watch?v=caNGrKBe42c
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ve skutecnosti ho nechali ujet v miste kde se rozhoduje temer kazdy rok cely zavod. vsichni to vedeli, ze snim musi jet, ale nikdo na to nemel v tu chvili a pokud jo, je hloupy ze nejel... a pokud na to nekdo mel a jeste ho ani nevidel odjizdet v nejdulezitejsim miste z 270km zavodu tak je debil :-)
    JAZ
    JAZ --- ---
    KEIKIN: já je snad i chápu, po 270 kilometrech bolí každý pohyb... a vidina toho, že půjdu v takovém finiši do smrti s bídnou nadějí na úspěch, to už radši tu trochu energie ušetřím na Roubaix.
    MISO
    MISO --- ---
    SHITTIE: pekne wrapupy to su
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SHITTIE: Tak já na to zapomněl úplně, no co už.

    Jinak klasiky - především Shittiemu gratulace! :)
    Scheldeprijs je pěkně záludný na transfery, tam nejede skoro nikdo, kdo jel v neděli a taky skoro nikdo, kdo pojede Roubaix. To je téměř na vynechání a pošetření na ardenské klasiky.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: no ještě jsem to uplně neanalyzoval, ale překvapilo mně, že ho prostě nechali vyhrát. Nikdo nechtěl být ten, kdo zašlápne a ztratí watty ve stíhaččce, i tak ale nechápu tu logiku. Raději udělám pro win vše co můžu než jen čekat kdo za to veme. Asi tam byla souhra více okolností (nedostatek tahačů) a pestrá směska týmů.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HELLISH: no on k tomu přišel stejně jak bettiol k tomu vítězství...ta skupina na konci vůbec nejela...jenom po sobě koukali.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam