• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    PAN_SPRCHA: on aj konkretne fulgsang todle s alafilipem absolvoval letos uz nekolikrat, co si tak pamatuju, tak uz ho to taky asi moc nebavilo a nejspis mu to uz bylo celkem burt, jestli je sjedou a bude v desitce, nebo zas druhej :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: může si za to sám. Moc tam kluci taktizovali. Alafilip by si měl uvědomit že soupeř si je vědom jeho síly ve spurtu a nepovede ho až k cílový pásce.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tohle se asi zapíše zlatým písmem do kroniky AGR, do je fakt mazák!
    JAZ
    JAZ --- ---
    Na tohle fakt neni co rict, neuveritelny finis. Chudak Alaphilippe asi dneska neusne, prijit o tri ctvrte minuty naskoku na poslednim kilometru a pul, to je sileny.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Jinak teda Vakoč tam byl taky moc pěkně.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: Je to PÁN, dát si ty 3 k obědu, že nevystrčili ani čumák z háku. A to jim jel na špici kilák :) A ti 3 jsou jmenovitě Matthews, Wellens, Alaphilippe, a ne žádní Pepíci z Dolní Lhoty.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MAESTRO_007: husty jak ho dal z prvni pozice, filip nic...

    Mathieu van der Poel wint Brabantse Pijl in beklijvende sprint met de favorieten | sporza
    https://sporza.be/nl/2019/04/17/mathieu-van-der-poel-wint-de-brabantse-pijl-in-beklijvende-sprin/
    SALO
    SALO --- ---
    KEIKIN: a preco by tam mali mat Giro? tiez ma v roku 2019 Grand Depart v Bruseli?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    no tak Van der Poel si dneska ve spurtu dal Allaphilipa o tri metry :-)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: a Giro tam nemají ?
    VITI
    VITI --- ---
    BELO: mrkni na web vinohradskych slapek.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    tady to stejně frčí....dneska jsem šel okolo dalšího krámu kterej je jenom a jenom o TdF. Uvnitř není nic jiného než všechno možné s TdF symbolikou na prodej včetně žlutého toaleťáku

    IMG24.EU
    MISO
    MISO --- ---
    JONAS3: shiiiit
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    55,089
    SALO
    SALO --- ---
    BELO: zmaz si tu ) na konci...

    inak kazdu sobotu, nedelu a sviatok sa jazdi spod zeleznicneho mostu na Smichove, zraz o 9:00, odjazd 9:10, smer Zbraslav - Stechovice a potom bud Slapy/Tynec/Praha alebo Dobris/Osov/Revnice/Praha, uz viac nez 70 rokov. vzdy tam niekto je.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Nepodceňuj QS a Lefevera. Zase někde někoho vytáhnou. Vem si Asgreena, kdo o něm kdy slyšel, kromě znalců? A prd ho, druhý na Flandrech. A je mu 24.
    Pak je tam Jacobsen (22), Evenepoel (19) a kdo ví, koho kde ještě najdou...
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: já bych na to koukal spíš tak, že bez Štybyho a s Gilbertem o další rok starším už QS rozhodně nebude to co dřív. Vlastně by jim pak zbyli z lídrů na kostky jen nespolehlivý Lampaert a dědek Gilbert.
    PAN_SPRCHA: zase si vem, že až na Terpstru (u kterého je brzy na to přestup hodnotit) ta jména co jsi napsal nikdy žádnu klasiku nevyhrála ani v QS. Až na bezvýznamné Kittelovi Scheldeprijs. Štyby je úplně jiná liga.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    BURKHAR: já mám prostě svoje vidění. Štýba tam mluvil, že měl dobré nohy, proč tedy nejel vepředu. KDyž jel Flandry nebo i jinou klasiku, tak si hlídal vždy čelo. A najednou na to zapomněl ? že se rozhoduje v závěru ? Jak už jsem psal, podle mně dostal rozkaz držet se zadního kola GVA, takové rozkazy prostě cyklisti dostávají, i při TDF.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: hmmm..Kittel, Terpstra,Trentin,Brambilla...uvidíme co Gaviria.... jako ty odchody od QS s následnou pozicí lídra na klasiky zatím nikomu moc výher nepřinesly.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BATY: Asi tak. GvA i Štyba měli IMHO smůlu v tom, že únik nemohli dobře stihnout, jinak nepochybuji o tom, že by vyrazili s nima.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam