• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Na to, jak dlouho to jel, pěkný výkon. Hlavně ho moc ani nesjeli, dlouho držel 10 minut, přejel to HC a nic. Ale nebyl asi důvod na něj plýtvat silami.

    Jinak pod kopcem zase předvedl hezkou etudu Cav :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Cavagna solovyhra o sedm minut? To jsem dlouho neviděl.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    FORELLI: to já právě vím! .o( tak nás chci předem připravit, že na roketu osulivana je lepší si zvyknout, než s tím bojovat .o)))
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: jo, je. Kde není žalobce neměl by být soudce. Pokud by si trek stěžoval, pak se to mělo zkoumat a viviani měl být disknut. Ale mělo by to chodit z týmů.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PAN_SPRCHA: a kdyz zitra nekdo udela to stejne a uz si budou stezovat tak je odsunuti v poradku? :-) aha

    JONAS3: mas pravdu, ale rozhodci je rozhodci a tento pripad si obhaji

    RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/byla-relegace-vivianiho-opravnena
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Takže otázka je jasná, zabalí to Tom?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    To bude Roglič!!!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    uf to je drámo :D
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    ATOMIKS: už je tam znova, neboj :-))
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    jo, to si vzpomínám, jak jsem se minulý rok s koncem Gira a pak cyklosezóny loučil i se sunny TelAvívem a Jerusalémem .o)
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Tak jsem si nechal vymýt mozek a chtěl si pustit opravdický "Best of Ronnie O'Sullivan" místo miliontý upoutávky, ale nikde v archivu jsem takovej pořad nenašel, tak nevim:/
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Jinak ještě ten Kittel - ono jestli to také není SOzQS (syndrom odchodu z Q-S)
    Muž z reklam na dně. Potřebuji volno, přiznal Kittel. A přerušil kariéru - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...klistika-marcel-kittel-preruseni-kariery-ohlasy.A190514_092405_cyklistika_dm
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Přesně tak, souhlasím. A pak v případech do očí bijících, pokud nebude žalobce z pelotonu. Tohle mi přijde tak trochu celé nešťastné, sice Viviany jel doleva, ale i ten z toho Treku jel doprava. Sice s menším "gradientem", ale jel vzhledem k bariéře (a rovně podle modré čáry). Co víc, se spíš lekl a svěsil, protože se moc nedíval - tak mi to připadá.
    Ale pokud to tak budou striktně penalizovat, nemám problém, ale musí držet laťku!
    Z mého osobního pohledu (a zkušeností) se mi to moc nelíbí, spurt je docela ostrá disciplína, pro velké kluky, na to moc lidí žaludek (a rychlost) nemá. Proto bych nějakou formu soubojů a tvrdosti vždy připustil (ne navážení do bariéry, nebo třeba to, když někdo zvedne řidítka kolenem, jak jsem osobně zažil a byl na tuhle legrácku i učen :D).
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: já si myslím, že by jury měla rozhodovat na základě protestu poškozeného, ale tady neprotestoval ani TREK ani UAE ani BORA, rozhodčí by měli primárně být nápomoci pelotonu
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: "Giro v úterý pokračuje další velmi dlouhou etapou (235 kilometrů), tentokrát ale s kopcovitým dojezdem. Poslední dva kilometry mají průměrný sklon čtyři procenta. Je zde i jedna sedmiprocentní rampa."


    sedmiprocentní rampa:)))
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    podle pravidel sice velice prisne rozhodnuti, ale naprosto v poradku....

    takhle prisnou latku budou muset drzet i v dalsich etapach, zavodnici daji vic pozor a navic to bylo i docela blizko cilove pasky


    JONAS3: jak mam clanky na idnes rad tak toto je docela hra na city :-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Nepochopitelné, směšné, bláznivé. O Vivianiho zvláštní diskvalifikaci - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...d-italia-2019-viviani-moschetti-diskvalifikace.A190514_084214_cyklistika_mt2
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: nejlépe si prostě rozvrhl ten svůj nástup.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ATOMIKS: vlna
    Defakto přeŤal dráhu, toho co jel za ním (nevím kdo to je) a znemožnil mu lepší bodové umístnění. Za mně mu měli nechat win, ale sebrat body, tedy aby druhý v pořadí měl bodově tolik jako vítěz atd.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    PAN_SPRCHA: jako kdyby se posunul o metr vedle, ale on to vzal o čtyři, kde už měl někdo jiný dráhu a musel uhýbat. neumím pravidla, abych posoudil fakt, že by i tak vyhrál, ale imho irelevantní.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ATOMIKS: no spíš mi to přišlo jak masturbace jury nad vlastní mocí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam