• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    RUSTU
    RUSTU --- ---
    HELLISH: Zas jako zname ty tritydenni zavody. K poklesu formy tech nejvic naslaplejch na zacatku dojde skoro vzdycky. Treba zralok ucejti krev a pak ho nekde v kopcich sezere :)
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    no já myslim, že už se víceméně jede o druhý místo, pokud nedojde k zásahu vyšší moci..
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: většina lidí měla favority roglic, dumoulina,yates k tomu lopez, carapaz, landa a mlady sivakov,hart... ...na nibaliho s mollemou nikdo moc nemyslel.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Spíš bych to řekl tak, že zbyl jako poslední, kdo ho ještě může prohnat. Teda z těch papírových favoritů... Třeba překvapí někdo z druhého sledu.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Nibali jede hodně nenápadně, ale bude to imho on, kdo bude nakonec honit Rogliče. Yates a Lopez se teda dneska moc nepředvedli
    MISO
    MISO --- ---
    WAMP_ELF: Woom bikes
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    TOMASH: ok :-)). Děkuji
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    zdravím, nenašel jsem auditko čistě o vybavení a tak se ptám tady:
    - pokud vybírám kolo pro dcerku 7(let), tak v dnešní době nejde zásadně sáhnout vedle, či případně upřít nějakou zásadní výhodu oproti jiným značkám, dívám li se po kolech od GT, Scott, Apache, Superior,....
    poznámka: na kole jsem seděl naposled před deseti lety, takže nemám anung
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Uf, Higuita, to je letec
    WYMA
    WYMA --- ---
    BADHORSE: mas mit aspon demara :)
    ale ty si nemas co stezovat, jak koukam...
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    kua tyhle etapy jsou tak hluchy..zadny body z toho do velo
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SHITTIE: njn, nemají odcházet z QS, ta karma je hned dohnala.

    ta zima si vybrala následky. 11 jezdců pryč a to se zatím rozjíždí po rovinkách.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    hm, de plus out
    a gaviria na to taky sere prej
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HELLISH: tak zas ten poslední týden je děsivej, tam budou skákat minuty jak počítadle u benzinky
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    No nechali jim to dost odvážně, zas tak moc bych se nedivil, kdyby se Masnada nebo Conti udrželi třeba v top 10 až do konce...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: A chvilku i vydržet. Formu má jak hrom. Otázka je, jestli vydrží i celý 3. týden, ale vůbec bych se nedivil, kdyby byl v něm byl i na začátku 3. týdne.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    PAN_SPRCHA: njn, ja ho tam mel ve verzi roglic + yates, ale pak jsem si rek ze misto zokeje vezmu radsi eliu vzhledem k te placatejsi prvni pulce. no a kdyz z toho zbyly prachy, tak je samozrejme clovek musi uvalit vsecky, takze masnada uz byl moc levnej :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SHITTIE: Masnada byl za těch pár bodů jasnej výběr. I když nám co jsme brali Rogliče s Dumoulinem vlastně ani nic jinýho nezbylo. Tam za těch 6 bodů byl ještě Hirt a Vanendert
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    masnada me pekne sere :D toho jsem nakonec pri tech finalnich skatulatach spolu s yatesem vykopl z tymu a vzal misto nej harta s vivianim, kua. no bude to tedka vtipnej tyden.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam