• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HELLISH: jestli to stihnou dočistit tak se pojede

    http://www.meteoweb.eu/2019/05/giro-ditalia-pinerolo-lago-serru-neve/1262402/

    Gavia vypadá ještě hůř

    Passo Gavia, lavori in corso per la riapertura in vista del Giro d'Italia ma ci sono oltre 6 metri di neve
    http://www.meteoweb.eu/...-in-vista-del-giro-d-italia-ma-ci-sono-oltre-6-metri-di-neve/id/337086107/
    WYMA
    WYMA --- ---
    BADHORSE: co jsem četl, tak mortirolo by se prej mohlo jet 2x v rámci jedný etapy, ale jako náhražku za gavii, která je prej taky zasněžená.
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    PAN_SPRCHA: asfalt tam vidím, takže no problem:)
    trochu mi to připomíná, jak jsem byl před měsícem v Livignu, teplota kolem nuly a mrholí a já jedu na běžkách na konec údolí, a vedle po silnici přifrčí borec na silničce (na sobě krátký/krátký) a diví se, že na konci vesnice už silnice není prohrnutá, takže se musí otočit a jet zpátky:)
    STAJA
    STAJA --- ---
    BADHORSE: já mám pocit, že žádný pořádný kopec ještě nebyl vůbec...
    STAJA
    STAJA --- ---
    JAZ: psali ale že by se jelo pokaždé z jiné strany, neříkám, že to je lehké, ale určitě lehčí než 2x z Mazzo di Valtellina :)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    JAZ: sak to vsichni chcem videt
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ATOMIKS: tak zrovna v tý časovce před dnem volna a dvěma plackama moc nebylo proč co šetřit.

    JAZ
    JAZ --- ---
    BADHORSE: 2x Mortirolo by znamenalo 2500 vejškovejch s průměrem 10.5%, to je normální vražda, plus ještě zbytek etapy :)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    PAN_SPRCHA: jo to je docela funny, uz spekulovali ze by se misto toho jelo tusim mortirolo 2x :-)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    PAN_SPRCHA: třeba Yates šetřil síly na repete Froomoviny ... má to Roglič hezky rozjetý, ale do cíle daleko
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BADHORSE: otázka je jestli se tam dostanou, takhle to vypadá v dojezdu první horský etapy

    Ceresole Reale - Stupenda vista sul Lago Serrù e le montagne dell'alta valle dell'Orco.
    https://ceresolereale.panomax.com/
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    PAN_SPRCHA: taky si myslim ze na tomhle GIRU nema nikdo nic jiste...jeste se poradne nedostali do hor...takze nevime jak kdo na tom je
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Hlavně mi přijde, že všichni se samozřejmostí považují Rogliče za vítěze přitom má za sebou jedno giro a jednou jel GT na pořadí. Taky může dopadnou jak Dumoulin kdysi na Vueltě kdy ho ti zkušení vyšachovali v poslední horský etapě.
    RUSTU
    RUSTU --- ---
    HELLISH: Zas jako zname ty tritydenni zavody. K poklesu formy tech nejvic naslaplejch na zacatku dojde skoro vzdycky. Treba zralok ucejti krev a pak ho nekde v kopcich sezere :)
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    no já myslim, že už se víceméně jede o druhý místo, pokud nedojde k zásahu vyšší moci..
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: většina lidí měla favority roglic, dumoulina,yates k tomu lopez, carapaz, landa a mlady sivakov,hart... ...na nibaliho s mollemou nikdo moc nemyslel.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Spíš bych to řekl tak, že zbyl jako poslední, kdo ho ještě může prohnat. Teda z těch papírových favoritů... Třeba překvapí někdo z druhého sledu.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Nibali jede hodně nenápadně, ale bude to imho on, kdo bude nakonec honit Rogliče. Yates a Lopez se teda dneska moc nepředvedli
    MISO
    MISO --- ---
    WAMP_ELF: Woom bikes
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    TOMASH: ok :-)). Děkuji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam