• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: musel měnit kolo v nejhorší čas takže propad od Rogliče k polancovi a pak si to zase dojížděl dopředu
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JONAS3: Roglic? ten si pry hlidal nibaliho :)

    a pekne Zakarin, z uniku na treti misto celkove
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Co se stalo Supermanovi?
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    tak dneska konečně UAE a Lotto Jumbo zodpovědně tahaj špic, asi potřebovali poradit od Keikina:)
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    PAN_SPRCHA: to se tesim jak dopadne tahle prognoza
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: Já to tenkrát koukal a přesně jsem si ríkal, že to před těma Pyrenejema docela přehnali.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Hezky pěkně, paměť.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    grupeto se vytvořilo už na prnvím kopci....jestli to vepředu nakopnou mezi těma dvěma kopcema tak budou mít sakra problém chytit limit
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ATOMIKS: to nemyslím, že měl kolega Jonas na mysli
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    PAN_SPRCHA: nebo Chris Froome .o)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: už se to ale myslím v minulosti stalo.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: Oscar Pereiro :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: tohle Giro by doteď vypadalo stejně i se SKY v plný formě. Vźdyť ještě nevjeli na kopec a všichni favoriti jsou od sebe jenom v rozdílu časovky
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    KEIKIN: GT nemůže vyhrát jezdec z úniku.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    dneska to vypadá zajímavě už šlapou na první kopec a jelo se prvních 40km tak rychle, že se nemohl vytvořit ani únik
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ATOMIKS: jenže SKY je jaksi mimo hlavní proud. Ano štvalo mně, když se nedokázali týmy domluvit a nechali diktovat SKY. Ale líbí se mi dominance týmu, který si to šefuje, protože nikdo jiný jim to nekazí. Sami se pasovali do leadrů a ostatní se z toho zesrali. Nyní tu není dominantní stáj, takže zavládl tak trochu chaos. Tuhle GT nakonec muže vyhrát klidně jezdec z úniku. Sám jsem zvědavý, kdo to veme za otěže dneska.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: tak je to názor, uvidíme odpoledne.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PAN_SPRCHA: to jsou zas moudra. Lopez a Landa aspon zavodili a snazi se bojovat. Vzdyt tohle se deje v kazde grand tour, kazda sekunda dobra, zvlast na nekoho jako je roglic....

    a ti roglicovi domestici podle tebe rozpoutaji peklo dneska? jako posetrili slusne vcera, zatímco utoci jeho konkurenti, tak ho tam nechaji samotneho a dojedou 20 minut za hlavni slupinou, slusna taktika
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    prostě Keikinovi se ti jezdci fakt nezavděčí. nejdřív Sky šlape a ostatní nebojujou a to je špatně. a pak Sky nešlape a ostatní bojujou a to je taky špatně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam