• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    SALO: no pises ze femur je panev coz neni..tak jsem te opravil
    SALO
    SALO --- ---
    BADHORSE: ?
    veď to píšem...
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    SALO: stehenní kost ty panvicko :-)

    achjo fakt je mi ho lito takhle se rozjebat :(((
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    VOTA: čímž ztratilo tdf tak třetinu zajimavosti. Bude to jak akcňák bez záporáka
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Na velu je Švýcarsko! 14:30 v sobotu je uzavírka!
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Cunkov... jako žák jsem tam jel jednou nějakej hromadnej závod do vrchu Cunkov. Start v Prčicích, konec nahoře. Hrozný :-) Od začátku se valily takový bomby (ono to mělo asi jen 6 km), že než jsme se rozkoukali, byli všichni pryč :-)
    JAZ
    JAZ --- ---
    MAESTRO_007: to jo, já se tak těšil až uvidím tu krysu Hinaulta potom, co Froome vyrovná jeho 5 vítězství, a nic nebude :(
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    se nemálo pobil
    Froome si během pádu zlomil stehenní kost, loket a žebra. Ve vysoké rychlosti se snažil vysmrkat | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...ome-ineos-criterium-du-dauphine-tour-de-france-pad-zraneni_1906122016_jgr
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Van Art slusna forma.... takhle je porazit v casovce, navic uz v predchozich etapach jel dobre

    a toho Frooma je skoda :( ....je to zavodnik, mohlo to byt zajimave a na tour bych mu fandil :)
    SALO
    SALO --- ---
    KEIKIN: femur != pánev
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    HELLISH: tak nějak. Náhradní varianta Bernala aka Carapaz. Thomas bude zajíc. Froome upadl v tréninku časovky, prý zloměná pánev, konec sezony
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    VOTA: takze leader Ineosu bude Thomas a vyhraje to Bernal?:)
    VOTA
    VOTA --- ---
    Froome si asi zlomil nohu, takze na TDF nebude.
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: od Krusnotonu mi to prijde v pohode, navic KS mas 4 casovky a mezitim odpocivas :-)
    Beskyd je na konci cervna, jestli neco nahradilo Rampusaka v Jesenikach netusim.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    VITI: To by byla pěkná trojkoruna :) Ale je to moc blízko Krušnotonu, se obávám.
    Naplánuju si to na příští rok... Ještě se jede něco v Jeseníkách/Beskydech, ne? ;)
    SALO
    SALO --- ---
    JAZ: ja som to naposledy isiel este ked sa jazdil severny okruh, ale to stupanie okolo zjazdovky mam v pamati vyryte dodnes...
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: zkus Krale, to je ted hodne na pohodu akce
    JAZ: ja jel jen 3* ;-) a vcas jsem vystoupil, na sjezdovce mi ztuhly nohy, uz to vypadalo, ze zastavim ;-)
    DRAK00LA: vyrocni trasa
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DRAK00LA: To jeste prodlouzili, ne?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Krusnoton XXXL trasa 300km a 6000 vejskovejch? Slusnej mordor :D
    JAZ
    JAZ --- ---
    VITI: trať je to nádherná, ale jet v tom tempu 4x Cunkov (1.6km, 9.5%, max.21%) a pak to zakončit výšlapem na sjezdovku s maximem 24%... moje tepovka poznala středověk :)

    JONAS3: díky moc za tipy, mrknu na to. Krušnoton je 100% v plánu a na Českolipský pohár jsem už slyšel hodně pozitivních ohlasů, tak něco taky zkusím.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    jdete s tema zkratkama do prdele :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam