• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    WYMA: Není a nebude. Vloni nejak zaprudili s právama...
    WYMA
    WYMA --- ---
    D1RABBIT: nevím jestli sem něco nepřehlídnul, ale tour je ve velu?
    JAZ
    JAZ --- ---
    SHITTIE: pro fanoušky dobře že tam je, ale Jumbo zase neví co chce. Jedou GC na Kruijswijka a sprinty na Gronewegena a místo aby se snažili dát jim co nejlepší podporu, tak zaplácnou další místo Van Aertem. Takže to dopadne jako s Rogličem na Giru, až bude mít Kruiswijk někde v kopci defekt, bude si muset sám shánět u místních lepení :)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    SHITTIE: taky ho mam.. je dobrej
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    BADHORSE: za to muze ten belgickej demon :D skoda ze na tour asi nebude mit moc volnosti, jinak by moh celkem zahybat bojem o zelenej...
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    shittie 13th na CD!!
    SALO
    SALO --- ---
    BADHORSE: != je "nerovná sa"
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    BATY: :-) aha tak to omluvte mou retardaci to vidim v internetove diskuzi poprvé
    BATY
    BATY --- ---
    BADHORSE: != znamená nerovná se... to píše...
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    SALO: no pises ze femur je panev coz neni..tak jsem te opravil
    SALO
    SALO --- ---
    BADHORSE: ?
    veď to píšem...
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    SALO: stehenní kost ty panvicko :-)

    achjo fakt je mi ho lito takhle se rozjebat :(((
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    VOTA: čímž ztratilo tdf tak třetinu zajimavosti. Bude to jak akcňák bez záporáka
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Na velu je Švýcarsko! 14:30 v sobotu je uzavírka!
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Cunkov... jako žák jsem tam jel jednou nějakej hromadnej závod do vrchu Cunkov. Start v Prčicích, konec nahoře. Hrozný :-) Od začátku se valily takový bomby (ono to mělo asi jen 6 km), že než jsme se rozkoukali, byli všichni pryč :-)
    JAZ
    JAZ --- ---
    MAESTRO_007: to jo, já se tak těšil až uvidím tu krysu Hinaulta potom, co Froome vyrovná jeho 5 vítězství, a nic nebude :(
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    se nemálo pobil
    Froome si během pádu zlomil stehenní kost, loket a žebra. Ve vysoké rychlosti se snažil vysmrkat | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...ome-ineos-criterium-du-dauphine-tour-de-france-pad-zraneni_1906122016_jgr
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Van Art slusna forma.... takhle je porazit v casovce, navic uz v predchozich etapach jel dobre

    a toho Frooma je skoda :( ....je to zavodnik, mohlo to byt zajimave a na tour bych mu fandil :)
    SALO
    SALO --- ---
    KEIKIN: femur != pánev
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    HELLISH: tak nějak. Náhradní varianta Bernala aka Carapaz. Thomas bude zajíc. Froome upadl v tréninku časovky, prý zloměná pánev, konec sezony
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam