• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    KEIKIN: Samozřejmě nic není jisté a obhájit nemusí. Nicméně je určitě hlavní favorit. Pro Ineos/Sky je to hlavní cíl. S jakou dominancí jeli posledních několik Tour, tak nemám obavu, že budem připraveni o sledování zoufalých obličejů ostatních jezdů na GC na pozadí horského vláčku v černo-fialových barvách.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    HELLISH: obhájce letos podle mně neobhájí.
    JONAS3: ještě je čas, dá se do kupy.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: zajímavá statistika. Taky záleží, na koho vůbec Astnaa pojede.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HELLISH: je tam těžký tipovat....klíčový bude jak se Bernal vzpamatuje ze zranění. Pokud bude v pořádku tak trio Bernal,Thomas,Poels s domestikama Elissonde,Kwiatek,Castroviejo,VanBaarle to prostě dělá největšího favorita z Ineosu ať už to bude kdokoliv. Porte se rozseká,Fugsang odpadne v posledním týdnu, Dumoulin asi ne, to koleno ho bude limitovat. Bardet s Pinotem párkrát zaútočí, párkrát ztratí a dojedou v klidu v TOP5. Kruiswijk a někdo z Bory budou oscilovat kolem pátýho místa.
    Jediná konkurence pro Ineos je v Movistaru a uvidíme jak je na tom Yates.


    HELLISH
    HELLISH --- ---
    JONAS3:
    KEIKIN: obhájce titulu je vzduch?:)
    Fuglsangovi bych aspoň bednu přál, ale je fakt, že už asi bude hodně unavenej, spousta ostatních směřuje celou přípravu jen k TdF. Bardetovi moc nevěřím, Pinot vypadá dobře, ale je fakt, že tentokrát to může vyhrát spousta lidí. Snad se nebudou bát závodit:)
    Jinak zajímavej poznatek z TdS - Hirt porazil v časovce Kreuzigera, s tím už to jde asi definitivně z kopce..
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Myslíš toho Toma, co spadl na Giru a ted na Dauphiné odstoupil, protože ho bolí koleno? Na toho bych teda nevsadil, ale možná se pletu.
    Možná konečně někdo z Francouzů? Bude to rozhodně hodně otevřené... těch spolufavoritů je dost.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: Tak Fuglsang v těch před GC etapácích vždycky řádí 2017 CDD 1. 2018 TdS 2.(za Portem) 2019 CDD 1.
    2016 jel Giro a i tam byl v ToA před Girem na bedně, předtím před TdF 3x v TOP5 na TdS a CDD(3,4,4) a už v roce 2009 byl jako 23letý šestý na CDD.

    A stejně z toho přetavil maximálně sedmý místo v GC, což bylo paradoxně v jediným roce od 2010 kdy předtím nebyl v etapáku na bedně.

    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Co ukázalo Dauphiné? Tour de France bude letos otevřená soutěž - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...rium-du-dauphine-tour-de-france-jakob-fuglsang.A190616_194339_cyklistika_ten

    No Astana řádí, nicméně Jakob už toho objel dost a podle mně bude chybět ke konci TDF šťáva. Za mně je teĎ největší favorit Tom.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Sánchez ve Švýcarsku ujel všem a porazil i Sagana. Slaví také Hirt - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...ika/kolem-svycarska-2-etapa-zpravodajstvi-2019.A190616_173603_cyklistika_mt2
    Tak dneska už to snad Sagan urve.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    rozhovor dobry, ale ta pasaz o japonskem keirinu je husta :)

    Tisíckrát | Bez frází
    https://www.bezfrazi.cz/tisickrat/
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALO: To teda jo, ještě v kombinaci s tím větrem. Já měl možná štěstí, že mi za tím novým kopcem v Polsku lízla levé lýtko křeč, tak jsem zvolnil, dostal se do skupiny, která jela svižně, ale ne úplný šrot, takže jsem asi pošetřil. Kdybych se snažil zůstat v tom balíku, tak bych jel furt na hraně a kdoví jak bych dopadl.
    SALO
    SALO --- ---
    JONAS3: bol to včera slušný očistec. nie tak zlé ako pamätný Krušnoton v štyridsiatkach ale už dávno mi nebolo z tepla tak zle, že som sa v cieli skoro pozvracal a dokázal niečo zjesť až 2h po závode...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Krakonoš, spousta zážitků, tak jeden. Vylezu ze sprchy (které se dost špatně hledaly), a takový janci vyplašení, vykulení, uhrovatí... Tak říkám "Sprchy jsou támhle..." Nedalo mi to, přišli mi povědomí, tak se ještě otočím. A on to Kukrle se Schlegelem, který měl mimochodem kompletně sedřená záda :D
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    nebo snad přímo ASO? https://fantasy.letour.fr/#
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JAZ: bych připomněl, že v případě TdF šlo o to, že si na to někdo pořešil práva pro svou fantazy ligu. jestli se nepletu, tak šlo o asociaci stájí.
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: Dauphine porada taky ASO a maji ho tam, tak snad nejak poresi i TdF. Tyhle restrikce smerem k nekomercnim projektum jsou nesmyslny.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    HELLISH: me to trva dycky jedno sezeni na hajzlu .... nevidim jediny duvod krome zapomenuti se nezucastnit
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    potom co predvedl by prave tu volnost dostat mohl a nevzit ho by byla skoda. S Gronewagonem a jeho top speed 70+ se nemuze srovnavat, ale spousta dojezdu bude jeho parketa. Nevim proc, ale kdyz jsem videl ten vcerejsi dojezd tak jsem myslel, ze je to Sagan :-) ...kadopadne bude rad kdyz vyhraje aspon jednu etapu a jako konkurent na zeleny asi nebude... prece jenom jak se snazi bodove zvyhodnovat ty rovinate dojezdy tak tam bude body ztracet
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    D1RABBIT: naklikej si tam Švýcarsko, já to tam teď poslední dobou taky pokaždý naházim za 2 minuty..:)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    WYMA: Není a nebude. Vloni nejak zaprudili s právama...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam