• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JAZ
    JAZ --- ---
    Btw tady je pěkně vidět, co si o tom lidi myslí :) https://www.gofundme.com/f/help-cover-rob-hazeldean039s-legal-fees#
    JAZ
    JAZ --- ---
    PAN_SPRCHA: píšou 10-15mph, takže jel objektivně spíš pomalu. A když před sebou vidím na semaforu zelenou, tak rozhodně nebrzdím. Jestli byl cyklista podle svědků arrogant tak to se mu vůbec nedivím, mně kdyby sestřelil nějaký debil co přechází na červenou, tak mě svědci budou muset chytit abych ho na zemi ještě nedokopal...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BADHORSE: tak ona nešla na červenou a on jel podle svědků "arrogant and reckless" tedy prostě moc rychle na to v jaký oblasti se pohyboval. Soudce řek, že on tam co jezdit takhle a ona nemá co čumět do mobilu a škoda je 4000 liber pro ní a nula pro něj protože je prostě majitel silnějšího stroje.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    PAN_SPRCHA: co presne ti dava smysl? ona na mobilu vstoupila do vozovky na cervenou, on jede na kole snazi se ji vyhnout ona se na posledni chvíli taky chce vyhnout a udela krok smerem zpet kde ji chtel objet, bum bac jsou na zemi. Tam proste nikde nevidim vinu na strane cyklisty, u nas v zombiemeste bys proate po takovém rozsudku nemohl do práce na kole, protoze ja mám takových close callu tak 5 bezne na 500 metrovem useku a jen cakem az to jednou rachne. ted s vidinou ze ja mam predvodat kteréhokoliv chodce co jde po chodniku je nemyslitelne. uz tak si musis totalne davat bacha na uberisty a taxikare.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BADHORSE: celý ten rozsudek dává smysl tak jak je napsaný, snad sem tenhle smysl pro logiku taky jednou přijde.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    D1RABBIT: no ja budu doufat ze treba pinot by konecne moh, tomu bych to pral, to samy fuglsang. ale realne to vidim spis na obhajobu pro skyneos.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    To prostě chceš!
    Egan Bernal climbing St. Gotthard Pass in Tour de Suisse 2019 Cycling Passo del San Gottardo Tremola
    https://www.youtube.com/watch?v=qLFUmm09Dc4
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    BADHORSE: 100k je hodne prisny:)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    vítej u nas....

    Woman knocked down while on phone wins payout from cyclist | World news | The Guardian
    https://www.theguardian.com/...019/jun/18/woman-knocked-down-while-on-phone-wins-payout-from-cyclist
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    D1RABBIT: Jo, pro Hirta to navíc vypadá na dobrou trasu dnes i v neděli. Kdyby nedostal moc naloženo v časovce, tak by z toho mohlo být i slušný umístění v GC..
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    VITI: přesně je to v neděli v sobotu je Vlčetín - Rašovka... Slibuji, že zas upeču něco dobrého. o)))
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    :(

    Tom Dumoulin ruled out of Tour de France | Cyclingnews.com
    http://www.cyclingnews.com/news/tom-dumoulin-ruled-out-of-tour-de-france/
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    VITI: Když to vemu kolem a kolem, tak mě taky ne, ale jde o ten pocit :-D
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: akce je v nedeli ne? takze tatku klidne v sobotu delej.
    Mne osobne se teda zvysovani domaciho ratingu neosvedcilo :-) tak to uz moc neresim.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Já to nepojedu, 2 je málo, 5 moc. Celé mi to přijde podivné :D Ale to jsme probírali včera. Raději udělám hodného taťku (v sobotu), vezmu děti na letecký den (před tím ranní švih) a zvýším rating na další víkendy.
    Ještě teda uvažuju, že bych to vzal v rámci tréninku, že bych přijel tesně před startem, dal ty 2 kola a pak jel zase domů.
    VITI
    VITI --- ---
    MUFLONEK: skvely, dik za info
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    MUFLONEK: Tak ještě doplnění kategorie M není mistrovská...
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    VITI: Hele toto jsem psala jako odpověď na otázku: Zdravim, chtel bych se zeptat jestli prichozi do 30 let na TdMS nemuzou jet spolecne s kategorii M 5 kol? Dekuju. -

    Ahoj, můžeš jet i 5 kol jako M-příchozí, jen nesmíš jet mistrák - tedy A.)

    Takže já to chápu tak, že jet můžeš i více kol, ale nebudeš zařazený do výsledků MČR... Ale ještě se zeptám Srnce.o)
    VITI
    VITI --- ---
    MUFLONEK: pokud dobre koukam tak bez licence jedou prichozi jen 30km trasu?
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    Uvidím z vás někoho na Tour de Malá Skála? .o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam