• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    koukám jak se to se startem tour začalo na "přestupech" hýbat
    Viviani do Cofidisu, cofidis do WT místo Kaťuše která asi končí, Bennet do Quickstepu.....
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    Wiggins na motorce z pelotonu je nejlepsi cast prenosu na Eurosportu!! :DDD
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    JOPS: Ja si to fakt kvuli otresu mozku uplne presne nepamatuju :D Rovnej usek, nic neprehlednyho. Kazdopadne uz jsem doma a mam prazdny predni kolo, tak predpokladam, ze jsem na neco najel a nejak uplne debilne spadnul.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BADHORSE: jako tohle ve velu fakt chybí. ta možnost výměny, která je ale omezená. Takže to hned není na ručník po tom co jeden z favoritů vyletí v první zatáčce
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    uz jsem na to prisel....jinak ja teda tedka uz toho Fuglsanga vymenil, neverim mu ze ho to koleno prestane bolet po tom drzkopadu
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    kdy vlastne muzu videt kdo ma koho v tymu??
    JOPS
    JOPS --- ---
    DRAK00LA: taky by me zajimalo, jak se to stane ? Vletel jsi do diry ? Mimo silnici ci ti neco vbehlo pred cestu ?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Tour de France 2019: 2. etapa — iVysílání — Česká televize
    https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/12752390356-tour-de-france-2019/219471291094003
    1h44m, auto Jumba po pádu Chrochtwagena vs po vítězství Teunissena .o)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Jumbo-Visma neskutečný začátek
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    to je poněkud drsný způsob, jak si zajistit volno na TdF
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    A jsem zvedavej jak dopadlo kolo, to jsem jeste nevidel
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Zuby nastesti mam, nekolikanasobna zlomenina klicni kosti, zlomeny 4. a 5. zebro, otres mozku, pneumothorax, a trzny rany na par mistech. Kupodivu nejvic me boli odreny ucho :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Já mám z fotbalu už dva týdny naštíplé žebro a paradoxně to na kole bolí míň, jak chůze. Akorát nefecám na 9 a dávám bacha na hrboly.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    DRAK00LA: Máš zuby? Dobrej masakr. Tak rychlou a bezproblémovou rekonvalescenci vinšuju! Třeba letos ještě stihneš švih. ;)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    BURKHAR: Uplne nevim, vzpamatoval jsem se az v sanitce. Ale zustalo tam po me tohle, tak asi nic peknyho :D


    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    DRAK00LA: Do piče. Toho se dycky bojim nejvíc! Jak se ti to povedlo?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Hm a ja si poridil jednu dlouhodobou pamatku :D Takova cykloklasika. A jako bonus dve zebra.


    JAZ
    JAZ --- ---
    Posilam zdravici z dnesniho Mortirola :) V pristim zivote chci byt sedesatikilovy kolumbijsky vrchar!
    JAZ
    JAZ --- ---
    ATOMIKS: nevim nevim, letos se chudak jeste nedostal snad do jedinyho spurtu, bez Sieberga se zda byt uplne mimo. Az se divim, ze ho vubec nominovali :) Tesim se spis na Ceese Bola a Ricka Zabela.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam