• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Sjezd z Grand Ballonu je značně mokrý čkal bych spíše bezpečný sjezd hlavních favoritů než dojíždění úniku.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Ale proč by je peloton naháněl ? Si to rozdají GC jezdci na posledním kopci...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    110 km a 7 minut? Z čeho usuzuješ, že vyhraje někdo z úniku? I kdyby to tak bylo pod posledním kopcem, tak z úniku nikdo nevyhraje.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Peloton má ztrátu sedmi minut - to jsem nečekal že vyhraje někdo z úniku
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Já to vidím na toho Bernala.
    JAZ
    JAZ --- ---
    Dneska to da nejakej Kolumbijec, kdyby byl Martinez, sazim na nej, takhle asi Bernal nebo Quintana. Nebo jeste Woods, Valverde a Fraile umeji tyhle skoro kolmy nesmysly :)
    RUSTU
    RUSTU --- ---
    neco jinyho je ale jezdit soutez utechy o puntiky a slapat kopce s tema nejlepsima vrcharema
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    jako sleduju to chvili, ale za me Alap, ma neuveritelnou formu letos, a dneska se zacne lamat chleba, takze jestli ma vrcharskou formu jako loni, tak to musi zkusit urvat
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    dneska Pinot!
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    No dneska nás čeká Planina krásných dívek. Tipuju snad jen to, že nevyhraje únik. Možná někdo z Movistaru, ty nechají ujet.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: tak já to teda silně neodhadnul, ty kopce přejeli v klidu, čekal jsem větší útoky.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: wellense a jeho kumpány sjedou, mají minutu a půl
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: dneska z pelotonu Valverde,LL Sanchez,Woods.....

    koukám poslední Lombardie se srovnatelnelným profilem s dnešní etapu z těch co dnes jedou 1.Uran,2.Bardet 3.Valverde klasikáři to nedali a na startu byli všichni ardenáři včetně Alafilipa



    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: jako je to nastoupaných 800 výškových metrů ty poslední dva kopečky. Je to jak některý ročníky Lombardie.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: no tak jestli na Juliana nikdo nemá, tak asi zase vyhraje :-(
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    dneska snad vyhraje únik, už hodinu se nemůže vytvořit, protože tam všichni viděj dneska šanci.

    ty poslední dva kopečky vypadaj na streetview jako regulérní vrchařina. ty čísla nejsou tak hrozný, ale je to úzká silnice plná serpentin, nic pro klasikáře, je to moc dlouhý
    JAZ
    JAZ --- ---
    Tak Hirťák prý zpátky do céček, což je za mě super krok, bude tam mít za sebou silný tým (JAZ) a pokud to náhodou nepůjde, domestikovat zpátky do Astany nebo kamkoliv jinam může vždycky.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JAZ: tvl kam čuměl
    JAZ
    JAZ --- ---
    Ty airbagy na ostruvcich maji smysl, ne ze ne :) https://twitter.com/VelonCC/status/1148641737008734208
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    od 1:25 až do cíle ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam