• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    Omg..bruntal!
    BATY
    BATY --- ---
    Pěkný...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Tvl kde je tdg..měl půl minuty náskok, já si odskočil a není vidět..tvl na ČT už ho viděli na bedně
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    BADHORSE: no před etapou jsem nevěřil, ale jak je nechal peloton jet hned od začátku, tak mi bylo jasné že někdo vyhraje - nejspíš číča
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    hele uz to vypada na break:-)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: někdy to holt člověk pozná, GC jezdci maj oraz a hlídají si pozice.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Sjezd z Grand Ballonu je značně mokrý čkal bych spíše bezpečný sjezd hlavních favoritů než dojíždění úniku.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Ale proč by je peloton naháněl ? Si to rozdají GC jezdci na posledním kopci...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    110 km a 7 minut? Z čeho usuzuješ, že vyhraje někdo z úniku? I kdyby to tak bylo pod posledním kopcem, tak z úniku nikdo nevyhraje.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Peloton má ztrátu sedmi minut - to jsem nečekal že vyhraje někdo z úniku
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Já to vidím na toho Bernala.
    JAZ
    JAZ --- ---
    Dneska to da nejakej Kolumbijec, kdyby byl Martinez, sazim na nej, takhle asi Bernal nebo Quintana. Nebo jeste Woods, Valverde a Fraile umeji tyhle skoro kolmy nesmysly :)
    RUSTU
    RUSTU --- ---
    neco jinyho je ale jezdit soutez utechy o puntiky a slapat kopce s tema nejlepsima vrcharema
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    jako sleduju to chvili, ale za me Alap, ma neuveritelnou formu letos, a dneska se zacne lamat chleba, takze jestli ma vrcharskou formu jako loni, tak to musi zkusit urvat
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    dneska Pinot!
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    No dneska nás čeká Planina krásných dívek. Tipuju snad jen to, že nevyhraje únik. Možná někdo z Movistaru, ty nechají ujet.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: tak já to teda silně neodhadnul, ty kopce přejeli v klidu, čekal jsem větší útoky.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: wellense a jeho kumpány sjedou, mají minutu a půl
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: dneska z pelotonu Valverde,LL Sanchez,Woods.....

    koukám poslední Lombardie se srovnatelnelným profilem s dnešní etapu z těch co dnes jedou 1.Uran,2.Bardet 3.Valverde klasikáři to nedali a na startu byli všichni ardenáři včetně Alafilipa



    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: jako je to nastoupaných 800 výškových metrů ty poslední dva kopečky. Je to jak některý ročníky Lombardie.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam