• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    PAN_SPRCHA: Jo, také mě napadlo, že dnes si Aláče vlastně jen tak ťukli a otestovali, jak to s ním teoreticky v těch kopcích bude. A pokud navíc ty další kopcovité etapy už pak budou bez takhle brutálního sjezdu, jak říkali ve studiu, tak se asi fakt ještě máme na co těšit.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    STEPNI_VLK: třeba ineos ten žluták nechce ještě. Je to lepší pozice pro závěr. Jako dneska když začal únik moc ujíždět tahal qs. Když by dneska urvali žluták budou dva dny pod tlakem jumba.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: protože jim to bylo fuk, když je začal vzdáleně ohrožovat trochu zatáhli a bylo to zas pár minut. Navíc moc dobře ví že ten dnešek nairo zítra schyta
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    KEIKIN: Promiň, ty myslíš ten začátek, to jsem neviděl.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    KEIKIN: Myslíš tu skupinu v úniku? Nikdo na to neměl a zdálo se to ještě příliš brzo. Lutsenko po nástupech nemohl, zvládl se přiblížit akorát Bardet.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Vysvetlete mi, proč nechal peloton ujet do úniku indiánskou babičku. Někdy mi rozum fakt zůstává stát. Jakože mu nikdo už nevěří a chtěli mu nechat etapu ?
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Podle toho, jak jel Ala ten konec kopce, tak si myslím, že nastoupit mu dřív, tak už by je jen těžko dojížděl. Moc dlouho čekali, páni kluci.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    ještě dohnat Bernala
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    a Aláfilip to nevzdal, to je supr
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Nairo překvapuje, už jsem ho ve svém duchu odepsal a vono není všem dnům konec ...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    nojo už se to celé láme a vrací do tradičních kolejí .o) pojď mi Pinot
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    D1RABBIT: Chytře rozehráno, teď to musí Thomas udržet.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Masakr!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Pinot vypadá docela v pohodě, ne?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: spad mu řetěz, ale dotáhnul to zpátky
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JONAS3: je to tak, jen si nejsem jist, jeli zpět
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Teď jsem to moc nesledoval, jak to bylo s Křižákem. Píšou, že vypadl na Izoardu. Pak se dotáhl zpět? Pak že má problém s kolem, ale teď by měl být v balíku.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DRAK00LA: ne, aha, meli akorat picovinu na letour.fr
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Sagan jede vzadu fakt uplne sam? Nemam ted moznost to pustit :D Bora jede cela na Buchmanna?
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    D1RABBIT: ja jsem v praci a koukam stale :DD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam