• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BATY
    BATY --- ---
    Carapaz do Ineosu, Dumoulin do Jumba? Cyklistický trh se otevírá - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...t/cyklistika/cyklisticke-prestupy-preview-2019.A190731_130138_cyklistika_mt2
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JAZ: na jezdeni karbon co vypada stejne, misto tech "aeroplastovych" modelu :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    SALO: je to podobný jako Battaglin nebo Cinelli. Nevím, jak by se s tím jezdilo nám co jsme rozmazelný karbonem, ale do obýváku místo televize bych si takový kousek dal hned :)
    SALO
    SALO --- ---
    BATY
    BATY --- ---
    JAZ: má moje košíky :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JAZ: dokument pekny, mam rad takove ze zakulisi. a v neterych zaberech kdyz pinot odjizdel bernalovi to vypadalo, ze se nejak bernal odspuntovat nemuze :-)

    a z toho rozcilovani na vetru sem pochopil, ze polovina tymu vedela, ze se otoci na kruhaci a zacnou tereziny, mu/jim to ale pry nikdo nerekl :-) ..ta frustrace musi byt hrozna z tohohle kdyz bojujes v kopcich o sekundy
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: No jo, ale to je dlouho! :D

    No, dal jsem si motivaci a chci do další GT dát ode dneška 2500 km. Uvidíme, co na to řekne tělo.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: ta se jela i loni hodně podobná přes Ordino se jelo a na Gallině končilo ta měla 105km

    Summary - Stage 20 - La Vuelta 2018
    https://www.youtube.com/watch?v=tNBObO6MkdE
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    nějak mi uteklo že se jela v Tokiu přípravka na Olympiádu. Taliáni tam poslali skoro Atým, všichni ostatní to pojali dost volně. Ta trať křičí Nibali a Italové to ví

    Tokyo 2020 Test Event 2019 | Results
    https://www.procyclingstats.com/race/tokyo-2020-test-event/2019
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Mně to tak strašně chybí. Ať už je zas nějaká GT. :D

    Tak jsem aspoň včera zahl 130 okolojebrno za 6 hodinek. Trénink na Brno - Vídeň - Blava.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JAZ: Naesen je mi líto, ten kluk by měl jít růst do QS.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: nevyhrál ale jen kvůli těm dvěma minutám co chytil. I tak by to byla smolná prohra
    JAZ
    JAZ --- ---
    Nejhezčí věc co na Tour předvedli AG2R, ocelový rám Eddy Merckx na kterém jel Naesen poslední etapu :)

    JAZ
    JAZ --- ---
    KEIKIN: nevyhrál by, Bernal celou dobu čekal jenom na to, až ho Brailsford odšpuntuje a dovolej mu zaútočit. Jsem aspoň za Pinota rád, že chytil skoro svě minuty na tom větru, protože aby musel odstoupit z druhýho místa jen s pár vteřinama na Juliana, o kterém se vědělo že stejně vybouchne, to by bylo hrozně krutý...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    FDJ byla takovou národní francouzskou vlajkovou lodí, rozjeli docela větší kampaň, jako mediálně na tom vytřískali více (Pinot + Aláč), než v reálu odpovídá výsledek. Ale i tak si myslím, že kdyby Pinot zůstal, tak vyhraje INEOS.
    JAZ
    JAZ --- ---
    SHITTIE: mas pravdu, ted jsem to zkoukl cely a titulky byly uplny non sense. Oproti italstine, kterou to zvlada dost dobre, je to nepouzitelny.
    Docela me prekvapilo, jak Pinot vyrval kolegy po te vetrne etape, protoze navenek se po ni tvaril klidne a nikomu nic nevycital... moc pekny dokument.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    JAZ: jojo, ty vygenerovany titulky + preklad jsem mel zapnuty, ale ono to i tu francouzstinu jen odhaduje, takze pak jeste s eng prekladem z toho lezou dost nesmysly. hlavne ty pasaze v busu, kde treba mluvi vic lidi, to moc nedava. no treba se to jeste objevi i s nejakym rozumnym prekladem.
    JAZ
    JAZ --- ---
    SHITTIE: v takovymhle pripade, kdyz clovek nema tuseni o cem se mluvi, aspon trochu pomuzou titulky se strojovym prekladem youtube. I kdyz zrovna pred vyslapem na Planche des Belles Filles to spis vyznelo, ze jedou na nejakej kopec za kurvama :)

    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    dokument co natacela francouzska tv s pinotem behem tour. chtelo by to teda titulky, ale stoji to za shlidnuti i kdyz clovek presne nevi co tam rikaj.

    Thibaut Pinot : Du rêve au cauchemard | Avec Thibaut | Documentaire EXCLUSIF en immersion avec Pinot
    https://www.youtube.com/watch?v=7LqJOQdm3Ds
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    SALO: tak to sa maju na co tesit az to vysadia
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam