• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Krušnoton vskutku není na uzavřené trati ATOMIKS
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    ATOMIKS: A co myslíš třeba z Klínů dolů. Na vodě, jedeš 70, víš, že to brzdí úplně na p*** a že to klouže jak prase :D.
    Jinak to co popisuješ je +- pod kontrolou a funguje všeobecné společné uhnutí v poslední moment. Všichni si to hlásí a ukazují, i takto v závěru. Rozhodně je to víc v pohodě, než ty sjezdy...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    ehm. tak jak jsem myslel, že se mě Krušnoton letos vůbec netýká, tak shodou několika nepříjemných okolností jsem se stal prvním doprovodným vozidlem dojezdu jednoho z balíků tak dvaceti jezdců do Teplic. a tak jsem před Teplicema sledoval, jak se několik nadělených skupinek zcuklo dohromady, na rovince pak příprava na finiš a v Teplicích do kopce pak závoďáci ukazovali ta svá vsazení při snaze se utrhnout, aby pak ve stejným balíku zahnuli k finiši... no boží to bylo to takhle sledovat v suchu auta s nohou jenom tak lehce na plynu .o)) organizačně všude policajti a oznamovací cedule. a překvapilo mě, jak sebevražedně si ten balík počínal, když ta svá vsazení prováděli v protisměru (a ono jim tam samozřejmě nějaký auto nakonec jelo). prostě zážitek .o)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALO: Ve mě se to pere. Mám dioptrické brýle, v cyklistických mám klip. Sundat je nemůžu, protože jsem pak slepý jak poleno, a když je mám v dešti, tak je to jak v akvárku. Tak si vyber :)

    Ale nakonec to vypadá, že by to nemělo být tak strašné, možná bude jen pod mrakem občas přeháňka... takže ideální stav.
    JAZ: Taky přeju, ať ti to jede a hodně štěstí!
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: jj, na ten se tu s hruzou vzpomina. Ale ona predstava spousty hodin slapani s vodou v tretrach taky neni nic moc, i kdyz souhlasim ze lepsi nez extremni vedra, v tech jsem zavodil nedavno tyden a mel jsem na konci pocit, ze v sobe nemam uz ani kapku vody. Kazdopadne hodne stesti zitra!

    Ja si az ted naplno uvedomuju, jaky nesmysl me zitra ceka :D

    SALO
    SALO --- ---
    SN0WCRASH: bol to jeden z mojich najhorsich zazitkov na bicykli, ever. neprajem nikomu.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    Akoze fakt, horucavy na poblitie su stokrat horsie ako prietrz mracien a ladovec dohromady.
    SALO
    SALO --- ---
    JONAS3: 100x radsej zmoknut...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Zmokneme... fuj :(
    Všichni vyprávějí o legendárním ročníku s horky skoro 40° (2015??). Já jel 2x a vždycky jsem zmoknul... Takže u mě už tradice.
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: jasně, to chápu. Případně kdybys byl v Teplicích už od pátku, budeme mít večer někde v hospodě "taktickou poradu", tak se můžeš přidat :)
    Jinak jsem koukal, že letos jsou ty trasy úplně odlišný, společný je jen úsek kolem Flájí a sjezd z Klínů do Litvínova. Každopádně jestli tam kolem mě profrčíš, rád se na chvíli chytnu do háku :D
    RUSTU
    RUSTU --- ---
    Tak Evenepoel radi dal. Vyhra v casovce na ME pred Asgreenem o 19 vterin!
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    v navaznosti na minulou diskuzi...

    RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/cofidis-i-s-vivianim-miri-do-worldtour
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    já letos fandit nebudu. každopádně přeji všem skvělé výsledky a snad letos nepustí ten německý autovlak mezi Komárku a Cínovec. ten je tam nejvíc za trest.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Beru rodinku, takže z cíle rovnou k dědovi. Bohužel. Škoda...
    Zkusím si všímat jmenovek, jak budem drtit vás maratonce, a kdyžtak se přihlásím, pokud půjdu přes :D
    Vždy mám soucit, když po 40km na trati předjíždíme nahoře rychle ty, co už mají za sebou 140km a dalších 110 je ještě čeká :D
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: já se nechal vyhecovat a přihlásil se tentokrát na 250km, takže u mě to bude víc boj o přežití než o umístění. Zdržíš se tam do večera? Že bychom dali pivko... nebo spíš regener :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Kdo že jedete Krušnoton?
    V kategorii a na trati, kde jsem přihlášený, to bude docela peklo. 110km - přihlášených 611, z toho 210 40-50 let. Jsme zvědavý, jestli potvrdím své předchozí výsledky na konci 2. desítky!

    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: já myslím že zdaleka nevyhraje to co teď, ale něco vyhraje i v cofidisu
    JAZ
    JAZ --- ---
    ATOMIKS, PAN_SPRCHA: máte samozřejmě pravdu, počet výher co za poslední dvě sezony má je neskutečný a mluví sám za sebe, ale já chtěl říct hlavně to, že teprve příští rok se ukáže jak moc velkou zásluhu na tom měla síla QS a jakou sám Viviani. Já si totiž nevybavuju sprintera, který by v QS s tím týmem v zádech neměl fenomenální výsledky. Ta mašina doveze k super výsledkům nejen hvězky jako Cav, Kittel a Gaviria, ale i úplné no name dorostence jako Jakobsen nebo Hodeg. Prostě ať Lefevere ukáže na jakýhokoliv sprintera, do roka z něj udělá hvězdu. Příští sezonu to bude Bennett. Až pokud ho bude Viviani schopný za Cofidis porážet nebo jen vyhraje nějaký velký závod, klasiku či stage na TdF, tak rád přiznám, že jsem se v něm mýlil :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: je to snaha o to aby méně týmů žádalo o WT licenci
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    nějaký ty finanční povzdechy a rekapitulace snah do budoucna
    The Tour de France Over, Pro Cycling Is Moving to Save the Sport - Bloomberg
    https://www.bloomberg.com/...9-08-01/the-tour-de-france-over-pro-cycling-is-moving-to-save-the-sport
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: je to morbidní zvědavost, to jo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam