• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JAZ
    JAZ --- ---
    STAJA: presne, a hlavne tam jdou delat krasny okruhy, malokdy se vracis stejnou cestou, coz byva jinde casto problem :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    Koukam ze Astana se pro pristi rok solidne rozpada, utekli uz Villella, Cataldo, Zeits, Ballerini a Cort, brzo se asi oznami Hirtak a Bilbao. Jakoby dochazely prachy...
    STAJA
    STAJA --- ---
    MAESTRO_007: děláš dobře, teď jsem tam byl týden a každý den jiná trasa. to nikde jinde jen tak nejde...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: no, při vší úctě. zas tak velká konkurence tam nebyla
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: btw Viviani už za cofidis vyhrává

    Schaal Sels Merksem / Johan Museeuw Classic 2019 | Results
    https://www.procyclingstats.com/race/81st-schaal-schels/2019/result

    v ten samý den co starší brácha vyhrál Hamburg
    SALO
    SALO --- ---
    MAESTRO_007: myslim, ze nebudes lutovat. :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SALO: no dobre, tak misto trckani obytnakem jedem osobakem rovnou do dolomit .)
    SALO
    SALO --- ---
    MAESTRO_007: cokolvek v Dolomitoch. :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JAZ: klagenfurt :-) villach tarviso... slovinsko znam, byl jsem na giru v sella nevea, tam neco je. tak uvidim jestli se nam bude chtit do tech dolomit
    JAZ
    JAZ --- ---
    MAESTRO_007: v Italii je pobliz Slovinska jen Zoncolan, pokud by ses chtel trochu zrusit :) pak az Dolomity. V Rakousku z tech min frekventovanych mozna Kitzbuhler Horn, zalezi kudy presne jedes, v lete je tam jinak vsude plno. Doufam, ze Slovinci jednou udelaji novy povrch na Vrsic, to by bylo nadherny stoupani, ale v soucasnym stavu je to max na bajka.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    /jedu autem se silnickou pres jih rakouska smer italie/slovinsko. kdyz bude chut tak mozna az na Stelvio.

    mate nejake tipy na pekne prusmyky po ceste? malo aut atd :-)
    JAZ
    JAZ --- ---
    WYMA: nikdo to nechape, kdyby ten cas venovali reklamam tak to dava smysl, ale tahle irelevantni hovadina nema absolutne zadnou hodnotu pro kohokoliv, jedinym efektem je ze tisice lidi ted nenavidi cloveka, o kterem az do letosniho jara netusili ze existuje :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Aha...
    Nafukovací bazén praskl a změnil Vueltu. Voda pak srazila tým Jumbo - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...listika/vuelta-dozvuky-1-etapy-pad-jumbo-visma.A190825_114528_cyklistika_tm2
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: díky, ten profil nevypadá vůbec špatně! Uvidím, jestli se do příštího víkendu dám dokupy, včera jsem šel na Králi úplně do smrti :)
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    jumbo docela smolik. ale teda za to auto zaparkovany hned za zatackou jim quickstep asi nepodekuje :)
    jinak tohle lopez asi necekal, ze bude po ttt v cervenym a s pulminutou na roglice.
    WYMA
    WYMA --- ---
    furt premejslim jestli ronnie o'sullivan, best of australian open atd. maj nejakej jinej smysl nez nasrat divaky :))
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    D1RABBIT: au :-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SHEEPSCALP: Jsem tam jako Montgomery Burns, kdyby něco...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: DAAK zase taková placka není, kratší kopce, jeden delší, jinak pořád vlny. Rovina tam není skoro žádná.
    Závody – Českolipský silniční pohár
    http://www.cspohar.cz/zavody/

    Na Zeleňáka jsem přihlášený na krátký, chtěl jsem dlouhý. Ale. Beru rodinu na výlet, kluci pojedou dětské závody... Něco ve stylu "to je dost dědku, žes nás vyvez!" :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: zatím to bohužel vypadá, že na Zeleňák budu mít rodinný program... nicméně ještě proklepnu, jaké důsledky by moje neúčast měla, třeba se z toho nějak vykecám bez následků :D
    Ne tu DAAK nemůžu najít propozice, ale to je celkem placka, viď?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam