• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: Kaťuša končí, těch iosm cyklistů co má pod smlouvou na příští rok dostalo volno k hledání nového týmu
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Tak na to jsem zvědavý, tady se všichni zapřísahlai, že tam bude i přístí rok. Navíc jsem četl spekulaci, že by tam mohl jít Vakoč i přes nabídku od DQS.
    A to s tou Katushou, to je pro mě úplně nové, to teda čumím... Napadá mě Movistar, jak toho se to dotkne.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: tý nejistoty je tam dost

    na mě dneska vyskočilo tohle:

    MATHIEU VAN DER POEL
    TEAM 2019: CORENDON-CIRCUS
    TEAM 2020: CANYON(replacing KATUSHA)-ALPECIN
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Tak samozřejmě to byl pokus o humor směrem k Barguilovi i Nairovi. Jsem zvědavý, jak se ti dva podělí mezi sebou o GT, představa, že jsou spolu na stejné je dost humorná. I když hlavně Nairo je asi zvyklý na 4 lídry.
    Pokládám tímto téměř za jisté, že mají WT licenci na příští rok jistou. Na idnesu psali, že příští rok má být 20 týmů ve WT, ale v tom odkazu z uci nic takového nebylo...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: oni jsou ve WT už ? Kolik GTs objedou (tam míří má otázka)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: lídra bude dělat Barguil, ne že by na to měl, ale má správný pas.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Arkéa podepsala oba Quintany, Anaconu a Rosu - vlak do kopců už mají, teď ještě sehnat lídra a mají slušný tým na GC.
    JAZ
    JAZ --- ---
    NAKASHI: no jo, Panzerwagen sestřelil půl pelotonu a sám pokračoval bez škrábance. Je mi líto hlavně Urána, z něj se stává nový Porte.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Dneska asi největší jistota, že Lopez bude v červeném. Možná vyhraje Valverde (zajíc Quintany), ale asi to na něj na konci bude dost prudké.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Tak dneska je to kratší a výživnější, na TDF bych řekl, že tohle je profil pro GC jezdce, tedy že se bude závodit a nenachají nikoho odjet. Ale tady na Vueltě je to takové random, dost jezdců je unavených, takže čekám nějaké vrchaře do úniku.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Uran, Carthy, De La Parte, Roche out
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JAZ: no nevim, zítra je těžká etapa, ořekávám, že dneska si peloton oddech a nechají únik odjet.
    JAZ
    JAZ --- ---
    KEIKIN: dnešní etapu stavěl snad sám Valverde :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    tak co dneska ? mega únik s TDG ? Nebo si to rozdají GC na posledním kopci o win v etapě.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    jinak mladej kuss jel dneska pekne, noc a den oproti giru
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    PAN_SPRCHA: no on tam herrada nekolikrat zvolnil pote co madrazo odpadl, jak kdyby proste nechtel jet solo. samozrejme je mozny ze byl taky na limitu a neslo to, ale stejne si myslim ze kdyby zkusil aspon jeden dva nastupy, tak je utavil oba, nezkusil vubec nic. degendt by moh zitra :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SHITTIE: jeli proti němu dva, neměl to jednoduchý.


    JAZ:
    D1RABBIT: v pelotonu se nejdřív taktizovalo a pak ho půlka lehla, dneska to bylo o štěstí než o síle, vždyť na tom posledním kopci nechali sedm minut na osmi kilometrech i když jeli naplno. Vyhrál prostě díky nepochopitelné taktice ostatních týmů, který nikoho do úniků neposílali, ne že by jel tak skvěle dneska. Kde byl DeGent dneska? Zkouší to v předem ztracených etapách a dneska jasná unikovka.....
    JAZ
    JAZ --- ---
    SHITTIE: spis bych si pockal na antidoping... Burgos mel jenom loni 3 pozitivni testy, jsou to krivaci co uz davno nemeli mit licenci.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    ten herrada to ale krasne projebal :D
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Chute dans le peloton / Crash in the peloton - Étape 5 / Stage 5 | La Vuelta 19 - Vídeo Dailymotion
    https://www.dailymotion.com/video/x7iahut
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    PAN_SPRCHA:
    D1RABBIT: tak dneska jsem ten vývoj moc nepochopil....v úniku tři prokonti, udělaj deset minut, ale neudržej to. vždyť je tam dost WT týmů bez ambicí na GC a přitom se slušnýma vrchařema už s velkou ztrátou(OConnor,King,Poels,Meintjes,Brambilla,Theuns,Henao,Hart,Atapuma,DeGent), který se dneska o tu etapu mohli porvat, pět minut pod kopcem by jim stačilo. Na celý Vueltě jsou letos 4 etapy pro únik včetně dnešní. zbytek jsou čistý hory nebo spurterský. nechápu na co týmy jako DD,Trek nebo Ineos čekají.


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam